Přecitlivělí lidé a introverti - Jak s tím žít

Přecitlivělí lidé a introverti - Jak s tím žít https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477119/bmid_precitliveli-lide-a-introverti-jak--kOv-477119.jpg 4 7 2

Jak žít se svou vysokou citlivostí... Autorka I. Sand nejprve popisuje introvertní typy a vysokou citlivost jako povahový rys. Poté nabízí rady a doporučení, jak si nastavovat hranice, jak chránit své nitro před nadměrnou stimulací, jak se umět za sebe postavit i jak si užívat společnost ostatních vlastním jedinečným způsobem a zároveň v této interakci nacházet radost a smysluplnost. V závěru knihy najdete dva testy, díky nimž si můžete udělat představu, nakolik introvertní a senzitivní jste.... celý text

Duchovní literatura Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Eugenika

On Being an Introvert or Highly Sensitive Person - a guide to boundaries, joy and meaning , 2017

Varjohukka
08.10.2022 5 z 5

Tato útlá a malá knížečka se moc dobře čte a je to takový skvělý úvod do problematiky vysoce citlivých lidí a introvertů.

Jonna
29.12.2021 4 z 5

Kniha je to sice útlá, ale nabitá informacemi. Četla jsem sice už i o trochu lepší knihy na toto téma, ale i v téhle jsem našla důležité informace, které mohou všem HSP pomoci. Výhodou je i malý formát, takže knihu lze s sebou nosit jako takovou první pomoc v nesnázích.

rozvoj osobnosti, osobní rozvoj mezilidské vztahy hypersenzitivita, přecitlivělost sebezdokonalování

Ilse Sand
dánská, 1962