Prázdnota

Prázdnota https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361649/bmid_prazdnota-EV5-361649.jpg 4 14 5

Komiks pro děti i dospělé. Jedná se o přiběh o prázdnotě, která navstěvuje mladou dívku po smrti jeji kočky.

lucakuca
09.07.2023 4 z 5

Zajímavý způsob přiblížení smrti.

Lka
23.10.2022 3 z 5

Velice krátký komiks, který měl i málo slov. Ale asi co chtěl sdělit, to sdělil. Přečteno snad ani ne za 1 minutu.

Roseblood
31.05.2021 5 z 5

Nádherný a velice emotivní, dojemný komiks o prázdnotě, která nastupuje poté, když nás náš milovaný opustí.

Příběh o samotě, prázdnotě a ztrátě. Zabývá se nelehkými otázkami, jak se vyrovnat se ztrátou a jestli to vůbec jde, jestli zapomeneme, jestli se budeme pořád trápit, jak dlouho a jak moc nás bude to prázdné místo bolet a zmizí někdy? Bude se prázdnota někdy vůbec zmenšovat?

S prázdnotou se za život každý z nás setká, bohužel je to koloběh života, nedá se jí vyhnout a patří k nám, je naší součástí ale tak jak je zmíněno na konci příběhu, bude s námi napořád ale postupně se bude zmenšovat a stane se malou a nepatrnou.

Alena_S
01.10.2019

Měli by k tomu dávat nějaký příbalový leták s varováním, protože... Au. Prostě AU.

Sisssi
28.01.2018

I přes minimální počet slov silný příběh o samotě, prázdnotě a ztrátě.

člověk a zvíře člověk a kočka

Autorovy knížky

2017  73%Prázdnota