Prázdniny na vodě

Prázdninový příběh party sedmnáctiletých studentů a jejich mladého učitele.

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/45549/prazdniny-na-vode-45549.jpg 4.331

Robin a Nika (1.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Erika

Kniha Prázdniny na vodě

Sablu

Krásná knížka, která pohladí po duši a pobaví věkovou kategorii, které je určená.

Blanchidlo
17.07.2018

Četla jsem ji už jako puberťák a dodnes se k ní občas ráda vrátím. Určitou dobu to byla moje nejčtenější kniha. Vůbec jsem nevěděla, že je i pokračování! Klasický dívčí román, u kterého se od srdce zasmějete :)

SmisekIvuska
26.01.2018

Knížku jsem už četla a tak jsem se po x letech k ní vrátila. Je moc fajn a člověk si zavzpomíná na svá "mladší" léta :-) Někomu nemusí všechny postavy sednut, ale za mě super knížka.

tatafa
07.01.2017

Nádherná knížka, když jsem ji poprvé přečetla, bylo mi líto, že tyto časy už jsou dávno pryč, a že něco podobného nemohu zažít. Nicméně si myslím (a doufám), že podobní lidé, jako hrdinové opravdu existují, protože jsem nedávno pár takových přátel objevila. Další z mých srdcových knížek, které bych každému doporučila.

Kekik
30.12.2016

Na styl psaní autorky jsem si musela nejdříve zvyknout.
Co se mi moc líbilo byla hra, kterou vymyslel jejich třídní učitel Robin. Dále ta síla přátelství v kolektivu.
Naopak se mi nelíbila ta absolutní dokonalost postav, zvláště u Veroniky, ta tedy byla dokonalá naprosto ve všem. To mi trochu kazilo čtení. Ale první díl se mi líbil více než druhý Daň ze štěstí.

1v8na
13.10.2014

příběh se mi velmi líbil. Byl napínavý a opravdu poutavý. Musím si sehnat i druhý díl.

Kykys
13.12.2013

Tahle knížka se mi děsně líbila, ale tak dokonalou holku jako je ta hlavní hrdinka jsem ještě nikdy nepotkala.

KikiEli
22.07.2013

Trochu naivní.. :) přesto pěkné... :) možná maličko přitažené za vlasy... každopádně neřekla bych, že to byla ztráta času.. :)

prázdniny

Blanka Chlupová