Pravek

Pravek https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496414/bmid_bol-raz-jeden-clovek-pravek-zAC-496414.jpg 4 14 3

Komiksové spracovanie kultového animovaného seriálu Bol raz jeden človek Vydajte sa spolu s Maestrom a jeho malými priateľmi na úžasnú cestu do histórie ľudstva. Jednoduchým a zábavným spôsobom sa dozviete, ako vznikla naša planéta Zem a ako sa na nej postupne vyvinul život. Navštívite svet dinosaurov aj prvých pravekých ľudí. Dozviete sa, ako žil človek neandertálsky a človek kromaňonský... Cesta do praveku sa práve začína!... celý text

Komiksy Literatura naučná Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

La Préhistorie , 2016

a304
01.06.2023 5 z 5

(SPOILER) Hluboká poklona autorovi. Velmi srozumitelně řečeno vše podstatné. Opravdová škola hrou, moc chválím a skromně doporučuji. Děkuji za vytvoření lákavé, pohodové atmosféry. Vracím se jak ke knížce, tak i ráda zhlédnu film.
Dávám pět hvězdiček a doporučuji.

Bubo19
24.02.2023 5 z 5

Na závěr komiksového večera jsem přečetla 1. díl této série. Přestože pravěk nebyl moje oblíbené období, i tento díl se mi líbil a můžu jen doporučit. Myslím, že jako doplněk pro děti k učivu dějepisu je kniha skvělá. S těmi krásnými obrázky se to všechno bude určitě pamatovat líp.

ještěrka38
16.11.2022 5 z 5

Milovala jsem tento seriál a i další série. Jako dítě bych byla nadšená, kdyby už tenkrát vyšla tato kniha. Komiks je taky úžasný. Doporučuji.