Pravé domácí

Náš život se neskládá jen z přelomových událostí, jako jsou promoce, svatby, křtiny, rozchody a ztráty. Jeho součástí jsou i miliony střípků v podobě vtipných odpovědí, nečekaných reakcí, komických gest a odposlechnutých poznámek. A právě tento barevný kaleidoskop ze života jedné rodiny nám nabízí k nahlédnutí známá herečka a spisovatelka Ivanka Devátá se svým bratrem Jiřím. Dokazují tak, že na člověka nečíhají jen strázně a nepříjemnosti, ale na něj i uprostřed nejvšednějšího dne trpělivě čeká rošťácký úsměv – a je jen na nás, zda ho oplatíme....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/4328/big_prave-domaci-r1N-4328.jpg 3.450

Kniha Pravé domácí

archivářka115
24.10.2021

Nejspíš to bude první a poslední knížka, kterou jsem od pí. Deváté četla. Snaha o vtipné glosy ze života její rodiny.
Ze začátku se dala číst, ale potom to byla nuda.

JancaMia
12.09.2021

Laskavé trampoty rodiny Devátých.

Pokorna_Praha
13.05.2021

Nejhorší knížka kterou jem od teto autorky četla. Jen krátké "výkřiky do tmy". Žádný příběh.

Knihomolka506
18.04.2020

superhumorné trapasy a životní osudy a vtipy o dětech a dospělých. První seznámení s autorkou :-)

Marla
27.02.2020

Takové rodinné plkáníčko. Je s podivem, kolik toho autoři na sebe a své blízké dokázali prásknout :-)))

Kerberos
11.01.2020

Úsměvné vyprávění paní Deváté mi vždy zlepší náladu.

Marcik7
29.07.2019

Vzpomínková kniha známé autorky a jejího bratra, milé a nenáročné čtení.

zdenaR
20.05.2019

Tato kniha popisuje drobné příhody ze života autorky a jejího bratra - psáno typickým vtipným stylem paní Deváté.
Samozřejmě to nelze číst jako román, spíše jako příjemné vsuvky mezi běžnou četbou nebo chvilka před spaním.