Pravda a jiné lži

Pravda a jiné lži https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262594/bmid_pravda-a-jine-lzi-EWV-262594.jpg 4 174 55

Henry je úspěšný spisovatel. Elegantní, velkorysý a nebezpečný muž. Vede příjemný život – dokud mu jeho milenka nesdělí, že s ním čeká dítě. Je načase přiznat se své ženě. Ale musí jí opravdu říct všechno? Mnohem jednodušší je odklidit milenku z cesty. A právě při tom se Henrymu přihodí fatální nehoda. Příběh muže, který se ocitl na kraji propasti. Dosud se mu vždy dařilo unikat důsledkům svých činů – ale jednou zajde příliš daleko...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Die Wahrheit und andere Lügen , 2014

iveta3689
23.04.2017 2 z 5

Z anotace to vypadalo jako dobrá a napínavá detektivka nebo thriller. Bohužel jde o slabý společenský román, ve které se vážně řeší jen kdo kdy a s kým. Hromadění zápletek je velmi naivní, postavy jsou dost ploché. A hlavně se tu kupí neskutečná klišé - starý a nemocný muž je zamilovaný do mladé a krásné ženy, sekretářka do šéfa, všechny ženy jsou okouzlující a neodolatelné, všichni muži jsou alfa samci. Střídají se nudné pasáže se střípky dobrých nápadů. Vypadá to, jako by knihu psali dva autoři.

galadrielin
12.04.2017 2 z 5

Podprůměrná kniha, nechala jsem se zlákat poměrně slušným hodnocením zde na databázi. A tentokrát to byla chyba.

Ajuszka
28.02.2017 3 z 5

Zajimava knoha. Dobre se cetla,akorat konec jsem moc nepochopila. Takovy prumer

medialstar
14.10.2016 4 z 5

Kniha na jeden zátah, napsaná tak čtivě, že jsem ji neodložila, dokud nebyla pokořena poslední strana. Bez hluchých míst, stále mě udržovala v napětí. Jak bude pokračovat tento příběh? Nový důkaz, rozvedení nakousnutých témat, nová zápletka? Ale ujít si ho každopádně nenechám. Mě Saša přesvědčil.

gad
14.10.2016 4 z 5

Skvěle napsaná kniha.

evca7271
23.08.2016 4 z 5

Me se kniha libila,ale jeste trosku tomu neco chybelo.

Hella
21.07.2016 3 z 5

Solidní průměr. Na jednu stranu opravdu hodně čtivé, na stranu druhou .... tak nějak tomu cosi nedefinovatelného chybí, aby to byla pecka.

Zdenka1978
15.07.2016 5 z 5

Pecka, přečteno jedním dechem.

kytarka
26.06.2016 5 z 5

Hodně zajímavá kniha. Těším se na pokračování

cukrovka
12.05.2016 5 z 5

Zajímavě napsaná kniha kde je příběh vyprávěn vrahem. Vůbec jsem se při čtení nenudila.

Gabrinela
10.05.2016 5 z 5

Zajímavá kniha, netradiční v tom, že příběh popisuje ze strany pachatele. Krátká, rychle přečtená, super.

HDosoudilová
05.05.2016 2 z 5

Od začátku nevím, co si o této knize mám myslet. Nejprve mě téma zaujalo, ale celkově se mi kniha četla špatně a občas jsem se i ztrácela v ději. Konec jsem čekala úplně jin, tohle mě nijak neuchvátilo.

PájinH
28.04.2016 2 z 5

Jedno velké zklamání :(

Lindulinek
23.04.2016 3 z 5

Kniha mě neoslovila, pořád jsem čekala nějaký obrat nebo rychlý spád děje a nekonalo se nic z toho. Závěr se mi nelíbil.

leny.wood
04.04.2016 4 z 5

Nechápu některá nízká hodnocení. Kniha je výborná, má všechno, co thriller má mít. Myšlenkové pochody hlavní postavy, to jak přemýšlí, ta rafinovanost, chladná hlava za každé situace... Že příběhu něco chybí? Hmm, nikoliv, postavy jsou propracované tak akorát, vždyť nutně nemusí být odhaleny "až na kost". Ostatně - vážně jste si mysleli, že když má knížka něco málo přes 200 stran, bude autor zevrubně popisovat každou myšlenku, charakter a vlastnosti nejčastěji se vyskytujících postav? Ale no tak... Doporučuji!

Didi15
23.03.2016 2 z 5

Přečteno rychle, přesto tomu chyběla jakási jiskra.:)

fis.rena
23.03.2016 2 z 5

Mám rozporuplné pocity. Nemohla jsem se začíst,nic mě nijak zvlášť neuchvátilo,prostě jsem se "nezakousla". Námět je skvělá myšlenka,ale něco mi tam chybí. Prostě to není "to ono". Chtělo by to víc ingrediencí.

mikika
22.02.2016 2 z 5

z téhle knihy jsem měla depresi, jako už dlouho ne. nechápu, jak to někomu v zahraničních recenzích může připadat vtipné a noirové. jdu se asi utopit...

baskynka
21.02.2016

Nevím nevím, četla jsem skoro tři týdny, uplně jsem neměla důvod se k ní vracet. Příběh si mě neudržel a víceméně jsem ji četla ze zvědavosti, jak to dopadne. nakonec jsem poslední strany dočítala docela svižně. Knihu bych ale nikomu nedoporučila. Na to že to je bestseller.....tak tedy nevím.

V28
18.02.2016 2 z 5

Tak nevím, asi jsem dle ohlasů jiných, četl jinou knihu. Zklamání. Nápad tam byl dobrý, ale zahozený, postavy nedotažené, nemohl jsem se začíst. Pokračování tedy snad ne, nevím o čem by bylo a proč. Srovnávat tuto knihu a Zmizelou je dle mého úplně mimo.

nevěra vraždy thrillery bohatství spisovatelé pravda a lež pomsta milostné vztahy

Autorovy knížky

Sascha Arango