Prastaré tajemství květu života: Svazek 2

Prastaré tajemství květu života: Svazek 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352647/bmid_prastare-tajemstvi-kvetu-zivota-sva-OOU-352647.jpg 5 22 5

Posvátný vzor Květu života, primární zdroj všech fyzických forem, je v tomto druhém svazku prozkoumáván ještě do větší hloubky. Skrze podrobné geometrické mapování autor ukazuje, jak je tento zdánlivě jednoduchý vzor Květu života obsažen ve stvoření našeho veškerého trojdimenzionálního jsoucna. Od pyramid a mysterií Egypta po novou rasu indigových dětí nám Drunvalo předkládá posvátnou geometrii této reality a jemné energie tvarující náš svět.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Adam

The Ancient Secret of the Flower of Life Volume 2

DYRKA98
27.08.2022 5 z 5

Absolutní bomba svého druhu

Nolme
02.01.2022 5 z 5

Podobně jako první díl obsahuje fascinující informace o realitě kolem nás i o vědomí, navazuje na první svazek mužskou částí a přechází na část ženskou, tedy levou část těla a pravou hemisféru. Knihy se naprosto liší od jiné autorovi tvorby, věřila bych, že pouze zaznamenává poselství. Naprosto doporučuji.

Henry_1986
10.09.2018 5 z 5

Ještě lepší než první svazek...úvod do vlastního světa vyššího vědomí.

JosefHorák
21.06.2017 5 z 5

Zatím na mne ještě čeká. První část mne vyčerpala ;)

Mondie
24.07.2015 5 z 5

Úžasná kniha od stejně úžasného autora, který studoval všechna náboženství světa, aby přišel na společného jmenovatele. Tento druhý díl je poměrně náročnější na přemýšlení, plný platonských těles, hexadronů, dodekadronů, metronových krychlí a merkaby celkově. Samá posvátná geometrie, kde autor nabádá, že je lepší pro pochopení vzít kružítko a tvořit. Vřele doporučuji.