Žít v srdci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

My lidé jsme byli před dávnými časy ve své podstatě velmi odlišní, než jsme nyní. Komunikovali jsme mezi sebou způsobem, kterému nyní v moderních dobách rozumí už jen velmi málo lidí. Naše vnímání a dorozumívání tehdy nijak nesouviselo s naším mozkem, ale bylo spojeno s posvátným místem v našich srdcích. Byli to mí učitelé, kteří mne požádali, abych vám připomněl, kdo doopravdy jste. Jste mnohem více než jen lidské bytosti. A posvátná místa vašich srdcí jsou prostorem, kde může být vědomě vytvořena nová realita tohoto světa. Pokud mi k tomu dáte svolení, odhalím vám a budu s vámi sdílet to, co bylo odhaleno mně, předám vám přesné instrukce, které vám ukáží cestu do vašich srdcí, kde jste vy a Bůh společně v jednotě. (Drunvalo Melchizedek) Kniha obsahuje CD s meditacemi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98767/zit-v-srdci-98767.jpg 4.88
Žánr
Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Plot
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Žít v srdci

Přidat komentář
sira
11.07.2016

Úžasná kniha! Právě jsem dočetla od Drunvala všechny knihy, které u nás vyšly a i když mi přijde, že Prastaré tajemství je daleko více naplněné informacemi, tak tato kniha mne oslovila nejvíc. Autor se snaží popsat co nejjednodušeji, jak dosáhnout vyrovnanosti sám se sebou a prohloubit své dovednosti a posunout hranice svých možností. I CD je velmi příjemné.
Ještě rada - v češtině se teď nedá moc sehnat, ale zkusila jsem to ve slovenštině a super.

Mondie
25.04.2016

Výtečná kniha, kterou jednou přečíst nestačí. je tam krásně vyjádřeno, jak lze myšlenkami lidí a meditací ovlivnit počasí, což se stále děje. Nechci zde však zabředávat do moderních konspirací a informací o HAARP, zde jde o něco jiného, a mnoho lidí si neuvědomuje, jak svými myšlenkami tvoří svou realitu a ovlivňují ostatní navzájem.


Doporučujeme

Cesta pokojného bojovníka
Cesta pokojného bojovníka
Můj příběh
Můj příběh
Umění války
Umění války
Nevyžádané rady mládeži
Nevyžádané rady mládeži