Prastaré tajemství květu života 1

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kdysi veškerý život v univerzu znal Květ života jako vzorec stvoření – geometrický tvar, který nás přivádí do fyzického bytí a vyvádí z něj. Pak jsme z velmi vysokého stavu vědomí upadli do temnoty a zapomněli na to, kým jsme byli. V této knize Drunvalo Melchizedek osvětluje mystéria příchodu lidských bytostí do života, proč se se světem děje to, co se děje, a obeznamuje nás s jemnými energiemi, které umožní našemu vědomí rozkvést do opravdové krásy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57392/prastare-tajemstvi-kvetu-zivota-1-ln3-57392.jpg 4.232
Žánr
Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Pragma
Orig. název

The Ancient Secret of the Flower of Life

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Prastaré tajemství květu života 1

Přidat komentář
hrbosek
28.09.2020

Jednoznačně nemohu ani hanět ani vyzdvihovat. Kniha na mě působila jaksi "dvoupólově" - někdy pravda, někdy lež, toš nevím.

Misoponia
18.01.2019

Snůška blábolů. Při čtení první poloviny jsem měla chuť knihu odhodit a začít mlátit hlavou do zdi, naštěstí druhá polovina byla trochu snesitelnější. Nesdílím autorovy "vize" světa, i když ony to ani vize nejsou, ani názor. Mimozemšťani, egyptské pyramidy, meditace, při které se mu zjevili andělé, egyptský Thovt, 46+2, ozónová díra, krystaly, matematika, květ života atd. atd. Knihu jsem četla jen a pouze proto, že se v ní inspirovala kapela Tool při tvorbě hudby a textů, což je tak jediné pozitivum na tomhle škváru.


Henry_1986
02.08.2018

Nooo...nechápu jak se ke mně tato kniha mohla dostat až po takové době. Ale asi to tak mělo být. Skvěle vysvětleny zákonitosti Vesmíru-Ducha-Boha. Jde se na druhý svazek.

Arminia
19.11.2017

Úžasná kniha, která propojuje různé informace, které jsem získala z jiných knih i svých osobních poznání. Pokud by se někdo chtěl zbavit této knihy, protože ji nepřijal a nepochopil, ráda odkoupím.

JosefHorák
21.06.2017

Není to jednoduché čtení ale i ty věci, které zvládnete pochopit jsou přínosem.

Adliczka
04.03.2017

Možná dost náročná kniha na čtení, ale rozhodně obohacující. Autor by ošem nemusel tolik přeskakovat z tématu na téma, ačkoli jeho záměr chápu - chtěl postupně všechny informace a souvislosti sjednotit v jeden celek.

Leonora
11.10.2016odpad!

Nerada to říkám, ale jsem ráda, že se mi podařilo tuhle knihu sehnat na ulož.to, protože za tuhle sračku se nehodí vyhodit ani korunu, přestože jsou toho plné antikvariáty a na pochybných ezostáncích mineralogických burz se prodávají vždy a pod cenou (což už samo o sobě o lecčem vypovídá a nechápu, proč bylo třeba to dotisknout). Autor není schopen udržet myšlenku, pominu-li, že jsou to myšlenky povětšinou dost pochybné, plné konspiračních teorií a pohádek, místy až značící nějakou zajímavou psychickou poruchu. Hází řadu drobných nedokončených podkapitol, každou další o něčem úplně jiném, do jednoho pytle ezoterických nesmyslů. Vykrádá řadu kvalitních knih, samozřejmě bez citací, a těmito informacemi dodává serióznosti svým chorobným blábolům o mimozemšťanech, Atlantidě a galaxiích.

sira
23.05.2016

Knihu jsem přečetla jedním dechem a je úžasná. I přes matematická doplnění a geometrické nákresy (nejsem matematik), byla výborně čtivě psaná. Oceňuji, že předkládá věci k přemýšlení, každý si může vybrat to, co je mu blízké, nebo co je schopen si ověřit. Už se chystám na druhý díl.

1