Pracka v láhvi

Pracka v láhvi

Jeden z mnoha detektivních románů populárního anglického autora líčí dramatický příběh krásné a ctižádostivé dívky z londýnského předměstí.

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25896/pracka-v-lahvi-25896.jpg 4.357

The Paw in the Bottle (1970)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Svoboda

ujira

Bohužel Chase nepatří ke klasikům detektivního žánru a je to znát na knize,není to nadčasový příběh s detektivní zápletkou, i když se snaží o víc , spytuje konání hlavní hrdinky a její touhu po bezstarostném životě a bohatství a nabízí i možnost volby vymanit se z její dráhy, výsledek je jakoby už bez života a působí strnule.

PetK

Nezaujalo, nechytlo, nedoposlouchala jsem... Dala jsem snad jen tři čtyři kapitoly.

Marfiel

Detektivní zápletka z prostředí poválečného Londýna. Skvěle napsaný realistický román, u kterého jsem měl jen jeden problém. Vlastně nebylo komu fandit. Každá z postav měla v sobě něco zhoubného, co ji předurčovalo k tragickému konci. Popis postav mi trochu připomínal naturalismus Émila Zoly.

tony64
18.12.2016

Chamtivost-nejčastější průvodce člověka.Mnoho z nás se pozná v této jedné z našich předností.Autorovi se navíc podařilo mimoděk zachytit mnohé z charakterových vlastností žen,jež jsou jejich ctnostmi a pro nás,muže prokletím.

Koka
31.10.2015

Vynikající vykreslení charakterů, atmosféry doby, rozdílných hodnot, pro které stojí žít i umřít. A s morálním poučením v závěru, platným dodnes. Ale řídí se jím někdo?

Macek58
09.03.2015

Lehce získala, lehce ztratila ....dobré čtení..

opicejudy
24.08.2011

Sice jeden z mnoha románů,ale pro mě jasná jednička!Známé taky z televizního zpracování, ale knížka je lepší.