Pracka v láhvi

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jeden z mnoha detektivních románů populárního anglického autora líčí dramatický příběh krásné a ctižádostivé dívky z londýnského předměstí.

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25896/pracka-v-lahvi-25896.jpg 4.172
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Svoboda
Originální název:

The Paw in the Bottle, 1970


více info...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Pracka v láhvi

Vydra57
31. března

Chamtivost a primitivismus- cesta do pekel.

evineckY
03.04.2021

Poslouchala jsem audioknihu. Kdy má člověk dost a nikdy není spokojen


Jaruš7
20.03.2021

Svého času top v detektivní branži.
Napínavé, ale dnes, pocit uvěřitelnosti chybí, city labilní, závislost jen majetnická, jaksi lehce bezcharakterní postavy bez životní mety.
Když pocit hebkosti na kůži je ten, kterým se dá upsat zločinu, pak konečná zhouba může mít příjemné následky.
Pracka v láhvi - past, jediné poučení .
Audiokniha.

DzordanoChruno
28.12.2020

Prvá polovica knihy sa čítala dobre, druhá bola už utrpením a k záveru už hlúpostí pribudlo toľko, že bol problém vydržať do konca. Všetci sú podliaci, ženy sú hlúpe a ziskuchtivé (inak toto sa u autora objavuje často, musel mať hrozné životné skúsenosti). Polícia je tu len okrajová a totálne nečinná, aby sa neplietla do deja, no ten sa tým stáva stupídnym. Slabšie autorovo dielo.

Tatopulos
18.12.2019

Spíš než detektivka je to psychologický a sociálně-kritický román. Z knihy je jasné, že Chase "obdivoval" kapitalismus a tržní vztahy. Julie Hollandová není příliš sympatická postava a na konci její hlad po majetku vyvrcholí. Postava stoika Wesleyho působí tajemně, mysticky, nutí ptát se nás, kdo vlastně Wesley je ? Julie Hollandová z toho vychází jako emoční mrzák.

jaroiva
13.11.2018

Spíš než o detektivku jde o román s mírně detektivní zápletkou. Zajímavá změť nesympatických postav. Zase něco jiného než další knihy autora. Bavilo mě to, ale nijak zvlášť mě nepotěšilo.

SteveP1
01.10.2018

Výborné čtení, skvěle napsáno. Autor dovede udržet čtenáře v napětí od první do poslední stránky.

ujira
11.02.2018

Bohužel Chase nepatří ke klasikům detektivního žánru a je to znát na knize,není to nadčasový příběh s detektivní zápletkou, i když se snaží o víc , spytuje konání hlavní hrdinky a její touhu po bezstarostném životě a bohatství a nabízí i možnost volby vymanit se z její dráhy, výsledek je jakoby už bez života a působí strnule.

1