Poznajte svoje telo

Poznajte svoje telo https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365616/bmid_poznajte-svoje-telo-EkD-365616.JPG 4 1 1

Táto kniha nás chce čo najviac voviesť do tajov telesného a duševného zdravia človeka a vyvolať v nás prirodzenú a aj vedecky podloženú ambíciu venovať maximálnu pozornosť otázkam, ktoré sa nás bytostne dotýkajú - zdravému spôsobu života v modernom unáhlenom svete.

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Osveta (Martin)

Understanding Your Body , 1972

Corso
12.02.2023 4 z 5

Priam klamliva eroticka obalka.
Tuto knihu som ako este necitatel casto vytiahol rodicom z policky a prezeral podivne obrazky. S odstupom casu som ju objavil, a teda, podivny pocit sa vo mne pri prezerani prebudil. CItat som to necital, znova len tak listoval a kochal sa napriklad na zdeformovanom ludskom tele, na zastupoch farebneho alkoholu... myslim ze tento prispevok asi nikomu nic neda, len ukazuje, ze asi kazdy by nasiel vo svojej knihoteke knihu ku ktorej ma podobny nostalgicko nelogicky vztah. V podstate taka mohutna zdravotna osveta ako dbat o svoje zdravie, vyhybat sa skodlivemu. Zamerane skor na zeny. V casoch kedy este v televiznych inscenaciach a filmoch fajcili este aj doktori dobreze nie v ordinaciach, (vid, Nemocnica na okraji mesta a ine) zacina osveta aspon v knihach.

pro ženy lidské tělo zdravý životní styl

Autorovy knížky

1979  80%Poznajte svoje telo