Použité duše

Charlie Asher je vetešník, lehce neurotický betasamec, otec a také obchodník se smrtí. A nyní navíc zmatený jako všichni ostatní. V San Francisku se totiž záhadně ztrácejí duše zemřelých. Někdo – nebo něco – je krade a nikdo neví, co se s nimi děje. Zdá se, že to nějak souvisí s oranžovým mostem… Parta nesourodých hrdinů se rozhodne záležitosti přijít na kloub. Kromě Charlieho k nim patří další obchodník se smrtí Mátomil Svěží, vysloužilý policista Alfons Rivera, bláznivý vládce San Franciska se svými pekelnými psisky Bummerem a Lazarem, bývalá gotička Lily či poradce z linky pro sebevrahy Severo. Volné pokračování humorné fantasy Špinavá práce o smolaři Charliem a jeho povedené dceři Sophii....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/342479/pouzite-duse-1Eu-342479.jpg 4.613

Špinavá práce (2.)

Seconhand Souls (2015)

Literatura světová, Humor, Fantasy
Vydáno:, XYZ

MacBara

Špinavá práce a Použité duše - dobrá zábava a dobře se to čte. A vůbec Christopher Moore - už od Nejhloupějšího anděla se pořád dobře bavím :-)

alfinha2321

Protože jsem první díl přečetla s nadšením, měla jsem velkou radost, když manžel objevil díl druhý. Navíc jsem nedávno začala plnit čtenářskou výzvu, do které se mi hodí, takže nebylo s čím otálet. A uděluji solidní čtyři hvězdy, protože se mi to líbilo. Sice to pro mě nebyla taková pecka, jako první díl, některé věci nejsou příliš vysvětleny a autor má občas tendence upadat do přílišné obscénnosti, ale celkově to bylo příjemné zábavné čtení a vřele doporučuji všem, komu se líbil první díl.