O čem dáma sní

O čem dáma sní https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/6736/bmid_o-cem-dama-sni-0Zp-6736.jpg 4 102 11

Poslední zůstává série

Londýn 1854. I Nigel Cavendish samozřejmě ví, že jednoho dne bude stát před oltářem, ale zároveň doufá, že ten osudný den nastane až za mnoho let. A do té doby si hodlá užívat života plnými doušky! Krásná a důvtipná Felicity by se naopak vdávala ráda, ale pranic nestojí o nudný život spořádané matróny. Sní o životě plném vzrušení po boku milovaného muže, a když pak spatří Nigela, jak prchá oknem z ložnice jisté vdané dámy, ví, že právě tento muž je ztělesněním jejích snů... samozřejmě po drobné převýchově. Felicity stačí jen trocha intrik, aby získala to, po čem tolik touží. Samotnou ji překvapí, jak rychle se díky náhodě stal z nenapravitelného svůdce její zákonný choť. Zdá se ovšem, že mnohem namáhavější bude přesvědčit znechuceného Nigela, že vynucený sňatek neznamená konec všech světských radostí, nýbrž začátek něčeho mnohem lepšího...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

What a Lady Wants , 2007

rampapa
16.05.2022 5 z 5

Tohle bylo úžasné. Nigela jsem si hnedka zamilovala už z důvodu jak se bránil. A Felicity jsem si hnedka zamilovala. Jejich příběh jsem si hodně užila. Knížku jsem přečetla ani ne za tři hodinky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

petraj30
05.01.2021 5 z 5

Tohle bylo ještě lepší než úvodní díl. Ano, pořád jde jen o pomluvy a intriky, ale bylo o něco lepší a děj byl celkově živější.
Felicity byla naprosto skvělá. Byla ve všem pohotová a velice inteligentní, vše dělala s rozmyslem...není jí co vytknout. Myslím, že hlavně její postava a charakter dává celému příběhu tu správnou šťávu. Nigel byl sice sobec, ale naštěstí si to uvědomil, i když kolem všeho dělal strašný cirkus.
Ten konec mě trochu mrzel, ale bylo to pěkně zakončeno. Souhlasím s ostatními komentáři, že ten to díl byl mnohem vtipnější, usmívala jsem se skoro po celou dobu četby. Moc pěkné:-)

moudivlacek
05.01.2020 5 z 5

Oh!!! Zvolala moje romanická duše po přečtení této knihy. Velmi romantická duše Felicity a jeden mladý muž, který je zvyklý si jen užívat, bojí se svých budoucích povinností. On má ale velmi moudrého otce, ona má v srdci touhu a ideál. Ona chce lásku a on jen proplout životem. Anebo ne?? Kdo koho vlastně nakonec chce? Myslím, že obě strany pochopí, co je důležité - milovat tak, aby byl ten jeho protějšek šťastný.
Skvělé pro odreagování.

Ála1968
08.08.2019 3 z 5

Je to jednoduchý příběh,nemůžu mu ovšem upřít humor.Ale to je tak jediné plus.Nečeká Vás žádné překvapení ani zápletka.Škoda

michaela8804
08.11.2018 5 z 5

Dlouho jsem se takhle nezasmála jako právě při čtení této knihy. Nevím, jestli je to překladem nebo i originál je takový, ale jazyk, výrazy a slovní spojení, která jsou zde použitá jsou květnatá a občas neobvyklá, a to mě hodně bavilo. Opravdu, jak závan čerstvého vzduchu. Dialogy byly sehrané, zápletka výborná, Felicity byla extrémně sympatická a hlavně chytrá. Spousta legračních scén i dalších postav, jako například manželé Fernwoodovi a karetní partie. To mě nastartovalo a pak scéna s pistolí a pádem z balkonu byla naprosto dokonalá. V ten moment jsem se přímo dusila smíchem.
První díl jsem přeskočila, ale třetí si ujít nenechám.

alnahu
25.09.2018 3 z 5

Krásná Felicity by se již ráda vdala ale líbí se jí zrovna muž ,který miluje dámské ložnice, co dělat když právě on je ztělesněním jejích snů .Pěkné romantické čtení.

Jája92
10.02.2018 4 z 5

Další pokračování historické romance, který mě potěšil.

havrmoni
28.09.2015 5 z 5

Moc hezké,ani druhý díl nezklamal.

Aracely
09.02.2015 5 z 5

Výborná kniha . Dala bych i víc * kdyby to šlo. Jsem nastydlá, takže jsem si pro zkrácení Dlouhé chvíle četla celý den . Víceméně v kuse ,jak moc mě to bavilo ! Z anotace jsem si myslela že Felicity donutí intrikami Nigela ke sňatku na začátku knihy ,ale nebylo tomu tak . Byla jsem mile překvapena. Felicity byla skvělá a hned jsem si ji oblíbila. Byla pěkné číslo :-) Nigel byl zas svobodný mládenec který se strašně bránil závazkům a manželství. A měl pěkně tvrdou palici ,ale Felicity se nedala .
Taková rovnocenná partnerka ve všem a překvapivě na ty historické knihy ... Vřele doporučuji! Budete se smát nebo aspoň usmívat během celé knihy :-)

modranka
01.06.2012 5 z 5

ani druhá časť série ma nesklamala. Pekné čítanie.

marijko
12.12.2011 5 z 5

Osud a láska, inteligentní hrdinka a zajímavé dialogy.