Poslední svobodný miliardář

Poslední svobodný miliardář https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527138/bmid_posledni-svobodny-miliardar-65c3598a2d2c7.jpg 4 168 38

Je to dědic multimiliardového impéria. Příšerný mrzout a škarohlíd. Největší vlk samotář pod sluncem. Misantrop je pro něj slabé slovo. Můj nový „přítel“ je chladný, odtažitý a své srdce si ostražitě chrání. A zároveň je nejlepší partií sto - letí. Aspoň soudě dle jeho bankovního účtu. Můj úkol je jasný. Udržet všechny vdavekchtivé nápadnice a intrikánské příbuzné daleko od Hayese Rutherforda, nevrlého dědice filmového impéria. A on mi na oplátku nezničí život kvůli jednomu malému nedorozumění.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Last Eligible Billionaire , 2022

Lucie.285
31.01.2024 5 z 5

Jedním slovem boží. Perfektní rom-com, přesně to jsem teď potřebovala. Máme zde Begonii se svým psem, která je čerstvě po rozvodu a chce zase žít a pak tu máme bručouna Hayse, který je jen tak mimochodem alergický na psy. Tropy: nucená blízkost, falešná přítelkyně, sluníčko a bručoun. Obálka může trochu klamat, protože uvnitř se skrývá perfektní knížka a já se bavila po celou dobu. Jejich první setkání budu mít v hlavě asi dlouho. Rozhodně si přečtu další autorky díla. Doporučuji.

monika0181
31.01.2024 5 z 5

Šmarjá, no to byla komedie :) :) :)
Od obálky čekáte úplně něco jiného. Ale je to krásný komediální romantický příběh.
Nečekejte hloubku, bavte se. A to budete určitě. Ty hlášky, ta interakce Mezi Begonií a Haysem. Marsmallow byl úžasný. Begoniin slovník, myšlenky, hlášky to je tak originální, přitažlivé. Knihu to povyšuje o level výš.
Příběh byl plynulý, čtivý. Vtáhnul mě a pustil až na samotném konci. Mezitím jsem se neuvěřitelně bavila, nasmála a samozřejmě romantický konec si užila.

Jita160
28.01.2024 5 z 5

Když čtu typ takových romanťáren tak si říkám ,,jo tohoto chlapa bych chtěla", ale tady bych chtěla být panička tohoto psího mutanta Marshmallowna. Dodal tomuto příběhu velmi humornou linii u,které jsem se fakt bavila.
Begonie je ta nejradostnější žena. Je nesobecká, upřímná a děsně střelená se svým psím mutantem u nohou.
A pak tu máme pana Mrzouta, pana Odměřeného a pana Vyšší Společenská Třída.
Okolností je donutí být pár, ale ona je pro Hayese ta nejlepší a nejhorší falešná přítelkyně. Begonie je siréna,která ho svedla na souši a on ji začíná být bezmezně oddaný. A Hayes je první muž ,který jí po rozvodu promastí muffin :-D.
Dokáže Begonie zchladit Hayesovo chladné srdce? A dokáže Hayes překonat a žít s alergií na Marshmallowna? :-D:-D:-D

Kudík
27.01.2024 5 z 5

Jedno malé nedorozumění dostalo Begonii Fairchildovou, za vydatné pomoci Marshmallowa, do osidel posledního svobodného miliardáře Hayese Alexandera Rutherforda. Přiznávám, že jsem se od začátku skvěle bavila..... Begonie byla úžasná a z jejího psa by mě asi brzy kleplo, ale byla to přesně ta dvojice, kterou Hayes potřeboval. To vše završovala její sestra Hyacinta, která pro slovo také nešla daleko. Škoda toho přepáleného závěru, vč. nechybějícího zvratu, a také celkem odrazující a nevypovídající obálky. Docela ráda bych si přečetla i knihu s Jonasem Rutherfordem, který je zde tak opěvován a je součástí jiné série.

Wabinka
27.01.2024 5 z 5

Pohodová a vtipná romanťárna. Begonie byla srdečná a zcela bezprostřední, Hayes byl taky v pohodě. Skvělé osvěžení byl i psí mazlík Marsmallow. Moc příjemné knižní překvapení, které jsem objevila tady na Databázi.

MAU256
27.01.2024 5 z 5

"Zvonečku, ty jsi mi pomohla udělat tolik zásadních kroků, o nichž jsem si nikdy nemyslel, že jich budu schopný. Občas ti to taky musím oplatit." Begonie se zasměje. "My jsme tak divní." "Jsme to prostě my."

Musím souhlasit s komentáři, že to byla fakt sranda. Marshmallow - ten mě dostával svými kousky. Begonii nešlo nemilovat a Hayes, když ho člověk poznal lépe, nebyl to takový bl..ček. Nenechte se odradit obálkou, knížka určitě stojí za přečtení.

miloslava3256
26.01.2024

Tak tohle byla sranda :D ten pes byl dokonalý. První stránky mi přišly takový nijaký, ale hned vzápětí se rozjela taková super komedie. Obálka mi úplně nesedí, spíš bych brala zralejšího modela :D byly momenty co časové děje na mne hodně skákaly, ale v celkovém náhledu je to velmi povedená sranda.

Misa_ctenarka
26.01.2024 5 z 5

Podle obálky byste asi čekali trochu něco jiného,ale mě se to tak líbilo,ze kdybych mohla dát víc než těch 5 hvězdiček,tak to udělám. Moc hezký příběh. Z Begónie by si spousta lidí mohla vzít příklad, jak být pozitivní a mít radost ze života. Já to určitě zkusím. Děj nerada prozrazuji u žádné knihy, ale tuhle každopádně doporučuji. Hrozně jsem se u ní nasmala.

maluck
26.01.2024 4 z 5

Tento příběh snad obsahuje všechny klišé, které se kdy v romanťárnách objevily. Bylo to předvídatelné, romantické i vtipné. Konec až moc přeslazený a tu obálku bych hned vyměnila. Celkově ale kniha splnila to, co se od tohoto žánru očekává.

Zomy
24.01.2024 5 z 5

Nová autorka, přiblblá obálka a super čtení.

Romantika jako blázen přitažená za vlasy, ve které jsou všechna klišé červené knihovny a ještě některá navíc.

Jenže tahle knížka se taky nebere moc vážně, je to odlehčené a místy opravdu vtipné.

Milá Pipo Grant, piš dál, těším se na tebe!

gabriela7144
22.01.2024 5 z 5

Tak tohle bylo příjemné překvápko! dlouho jsem se u knihy tolik nezasmála...určitě doporučuji

evineckY
19.01.2024 4 z 5

I když je příběh neskutečně naivní a spíše by se hodil do HQ,
moc jsem se bavila a nasmála, hlavně s úžasným psem
jménem Marshmallow :-)

Jenny46
18.01.2024 5 z 5

Kniha, která vás rozesměje taková trochu komedie s romantikou nebo jak to nejlépe popsat...
Pokud hledáte knihu, která vám doslova vykouzlí úsměv na tváři určitě doporučuji!!!
Fantastické čtení, příjemná romantika - super oddechová četba 5*

JanickaP
18.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Tahle kniha vas pobavi jako ze opravdu se nekdy nahlas zasmejete. Ja bych rekla, ze je to po dlouhe dobe velke oziveni v sekci takovych knih. Autorka se neboji psat o intimnich chvilich mezi hrdiny a zaroven vas dej nepustí svoji prostorekosti a obsahem.

Begonie (krasne neotrepane jmeno) je opravdova bohemka...od silene bravy na vlasech, pres sve obsahle komentare. Divim se, ze je vytvarnici a ne spisovatelkou, protože jeji slovnik by vydal na extra dlouho knihu, jelikoz ma ke vsemu rec hodnou na pulizerovu cenu:D a je nesmirne krasna - svou povahou.

Hayes je bozsky. Jeho vyznani lasky,kdy obsahle vysvetluje jak slova "miluji te" nezvladnou popsat to co citi. To je opravdu pohadkove. Jeho mrzutost je vlastně pritazliva, neni napsan tak,ze by to ctenare nutilo uvazovat nad tim, jak by to bylo v zivote nerealne se takto chovat...zkratka je zdrave protivny.

No a nakonec pes Marshmallow :D to uz je jen třešnička na dortu a dodava celku na originalitě.

Jsem rada,ze jsem si knihu koupila, i když jsem na ni narazila nahodou a moc nepremyslela,zda to stojí za ty penize...a fakt to za ne stojí :)

lusitta05
18.01.2024 4 z 5

Zábavná kniha s takou správne trafenou hrdinkou a ten pes - človek sa nestačil ani spamätať, čo zasa vyvedie. A nevrlý Hayes bol fajn. Oddychovka ako má byť.

Paja1709
18.01.2024 5 z 5

Ja jsem se bavila i hodně nasmala. Podle názvu knihy jsem čekala takovou klasiku co vychází, ale vše bylo úplně jinak :-)

PetraN17
16.01.2024 4 z 5

Opět novodobá pohádka o Popelce, ale celkem vtipná a čtivá s velmi výjimečným psem :)))

Majuš333
16.01.2024 5 z 5

Výborná oddychovečka, vrele doporučujem :)

dědictví erotické romány

Autorovy knížky