Poslední píseň

Poslední píseň https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291539/bmid_posledni-pisen-du8-291539.jpg 4 820 820

Život vzpurné sedmnáctileté Ronnie se obrátí vzhůru nohama, když musí odjet na letní prázdniny za svým otcem do ospalého městečka u moře. Na městské pouti se Ronnie seznámí s výstřední dívkou Blaze, která by mohla být skvělou kamarádkou nebýt jejího násilnického kluka Marcuse, a potká pohledného Willa. Ronnie ho považuje za hloupého frajírka, ale brzy bude muset svůj názor změnit. Ostatně o těchhle prázdninách na ni čeká krom velké první lásky i mnohem větší a osudovější překvapení. Na konci léta bude Ronnie dospělejší, moudřejší, o trochu smutnější a – zamilovaná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Last Song , 2009

smejkalova.m
20.06.2014 5 z 5

Nádherná kniha. Miluju knihy od Nicholase Sparkse

Alex.Barunka
03.06.2014 5 z 5

Jeden z mála případů, kdy se mi líbil film i kniha.
Určitě doporučuji hlavně knihu, která má vše, co má kvalitní kniha mít :)

Lenka.Vílka
02.06.2014 5 z 5

Nejdřív film, potom kniha a byla jsem nadšená ještě víc...on prostě umí psát

Kate338
31.05.2014 5 z 5

Nicholas Sparks píše jednu vynikajíci knihu zadruhou a ani tato není vyjímkou. Kniha se hezky četla a snad se mi líbila i o trochu víc než film :-)

alwaysbelieve
25.05.2014 5 z 5

Úžasná knížka, ještě lepší než film :)

niknikita
27.04.2014 5 z 5

Vždycky s radostným očekáváním sáhnu po každém románu od Nicholase Sparkse a nikdy se nezklamu. Nezbývá, než poděkovat za další citlivý a lidský příběh.

Knizne maniacky
05.04.2014

Ronnie je ten typ dievčaťa, ktoré bojuje so svojím životom. Žije so svojou matkou a s mladším bratom. Na celé leto má ísť k otcovi, s ktorým sa už 3 roky nerozpráva a ani neodpisuje na jeho listy. A práve toto leto sa jej stane osudovým, pretože od základov prehodnotí svoj život. Ako každé dievča, ktoré má 17 rokov, aj Ronnie má svoje problémy. Ako dej plynul, mohli sme pozorovať ako sa menili názory a pocity hlavnej hrdinky. Vďaka tomu sme boli vždy v obraze v tom, čo Ronnie cíti a čo práve prežíva.

Prečítajte si celú recenziu na : http://kniznemaniacky.blogspot.sk/

*Aria*
15.03.2014

Tak jako většina lidí co zde píšete komentáře jsem nejdřív viděla film, který mě velice nadchl. Přesto že většinou potom co vidím film nedokážu už knihu přečíst tak tato kniha mě překvapila nejen že mě upoutala ještě víc než film, ale i konec mi přišel víc zakončený než v knize. :) No co říct zkrátka úžasná kniha.

Karoli282
28.02.2014 5 z 5

Mám ráda knihy, které jdou do hloubky. Tohle je jedna z nich. Nádhera

Đominica
09.02.2014 5 z 5

Po pěti hodinách čtení v kuse této knihy jsem na konci byla naprosto emočně vyčerpaná. Je to úžasná kniha. Člověk si uprostřed čtení začne určité věci uvědomovat. Má to hloubku. I když nerada čtu smutné knihy a dívám se na smutné filmy, nějak jsem cítila potřebu si tuhle knihu přečíst.
Konec mohl být trochu rozvitější. Ale určitě doporučuji přečíst. :) Tahle kniha ve vás něco zanechá.

koki.veru
04.02.2014 5 z 5

Asi nejlepší knížka od Sparkse co jsem zatím četla. Zvlášť mně překvapilo, že je i tato knížka zfilmovaná a je to jeden z mála případů, kde je knížka i film úžasný.

buddy
13.01.2014 5 z 5

Výborná kniha ! I když jsem byla v některých pasážích zklamaná, ale to asi proto , že jsem první viděla film a pak až četla knížku. Prostě co říct Super!

vikaa
25.12.2013 4 z 5

Viděla jsem nejdříve film a potom četla knihu, takže už jsem věděla, o co jde. Přesto to byl pro mě čtenářský zážitek a rozhodně jsem se nenudila. U knihy byla rozhodně lépe propracovaná psychologie postav než ve filmu.

Viky.Tejralova
28.11.2013 5 z 5

Krásná kniha plná nejpřekvapivějších převratů... Opravdu se mi moc líbila :-)

Daffodila
24.11.2013 5 z 5

Tuto knihu jsme koupily kamarádce k narozeninám - všechny jsme se na ní "vystřídaly" a všechny jsme byly unesené. Na Sparkse mě trochu (mile) překvapila tloušťka knihy. Příběh byl dojemný, jako vždy a skončil nejlépe, jak jsem mohla v dané situaci doufat. Krásné, dojemné, kapesníky ničící.

vaili
17.10.2013 5 z 5

Prostě dobrá knížka .... Sparks jako vždy nezklamal :)

Melaanie
09.10.2013 5 z 5

Knížka se mi velmi líbila, byla velmi dobře čtivá a nechtělo se mi od ní odcházet. V této knize jsem našla od každého něco - lásku, strach, ztrátu milované osoby. Dojal mě konec knihy a už se těším, až si přečtu i jiné knížky od tohoto autora.

kleria
12.09.2013 5 z 5

Moje první knížka přečtená od Sparkse a musím říct, že se mi líbila moc :)) a určitě si přečtu další jeho knížky :)). Hrozně dojemná knížka a nakonec jsem to neudržela a trošku jsem si ke konci pobrečela a knížka byla čtivá a pro mě krásně napsaná :)), před čtením jsem pořád nechápala jak chlap může napsat takovouhla knížku, myslela jsem si, že jsou spíš na fantasy, ale jak tak koukám tak jsem se docela dost spletla :)), Když to porovnám s filmech, tak film je hrůz a děs :-), radši to proto to nechci moc porovnávat, kniha je kniha, film je film :DDD. Když to shrnu, knížku jsem si zamilovala a určitě se k ní ještě někdy vrátím. Nejdřív si, ale musím přečíst další jeho knížky :). DOPORUČUJU :))

Kate.S
07.09.2013 3 z 5

Toto je moje druhá kniha od Sparkse a musím říct, že se mi líbila. Kniha je dobře čtivá. Co se mi na knize líbilo, bylo, jak se city hlavní hrdinky k Willovi pomalu měnily. A konec? Podle mě výborně napsaný. Ano, nekončí to zas tak šťastně, ale já byla spokojená. Velmi sympatická mi byla Jonahova postava a nejednou mě pobavila. Sparksovy knihy mě zatím nezklamaly a doufám, že tak bude i nadále. Sparks umí napsat krásný romantický příběh, ale nijak to nepřehání a právě to se mi na jeho knihách líbí.

sabca
02.09.2013 5 z 5

Moc pěkná knížka, od které se mi nechtělo odejít. Také jsem se na konec neubránila slzám. V dnešním světě plném násilí na každém kroku je to balzám na duši. Opravdu stojí za přečtení.