Polibek v New Yorku

Polibek v New Yorku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346957/bmid_polibek-v-new-yorku-UTc-346957.jpg 4 534 144

Polibek série

Štědrý večer, letiště J. F. Kennedyho, New York. Charlotte už je zase sama. Po roce dostala kopačky od svého amerického přítele a nyní netouží po ničem jiném než se vrátit do bezpečí ke své rodině v Londýně. Ovšem její let je zrušen a ona jen bezradně mačká poukaz na náhradní ubytování v hotelu. Může Štědrý den být ještě horší? Anthony přijede na letiště vyzvednout svou přítelkyni, ale ta se s ním bez okolků přede všemi rozejde. A tak Charlotte dostane nápad: Proč se s Anthonym neseznámit, aby jí dělal průvodce po New Yorku, než jí poletí další letadlo?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Kiss me in New York , 2017

lucinka84
02.01.2019 2 z 5

Nuda. Nuda.

andulka1406
31.12.2018 4 z 5

Knížka se čte rychle. Je zábavná a oddechová. Vánoční atmosféra NY je fajn. Nejde o žádné velké dílo, ale opravdu mě to bavilo.

Marfuška89
31.12.2018 5 z 5

Je to nádherný příběh. Moc se mi to líbilo. V podstatě jsem to četla jedním dechem - měla jsem to přečtené za necelých 10 dní (dočetla jsem to ve 3h ráno). Nemohla jsem přestat číst... Tak mě zajímalo, jak to skončí, že jsem to nemohla zavřít. Hezký příběh :-) .

CarrieDeIf
31.12.2018 2 z 5

Příjemná

PaníColumbová
27.12.2018 1 z 5

Kniha pro "mladší ročníky"... Neurazila, ani nenadchla: přišla mi taková "chaotická". Kniha má hezčí obal, než obsah a vůbec není vánoční...:-( Od stejné autorky jsem chtěla číst i Polibek v Paříži, ale po téhle knize o ni nemám zájem...

Adell-ka
25.12.2018 1 z 5

Nedočetla jsem :-/ Někde kolem 90. stránky jsem knížku odložila, protože mě vůbec neoslovila a myslím si, že je to ten typ četby, u které o nic nepřijdu, když ji nedočtu.

Knihomolka10
23.12.2018 3 z 5

Knížka má opravdu nádhernou obálku a musím se přiznat, že kvůli ní jsem si knihu vybrala. Anotace nám slibuje vánoční romantický příběh. Ano, příběh je romantický, ale já jsem postrádala to kouzlo Vánoc, které by ten příběh ještě více osladilo. Líbilo se mi, jak se naši hlavní hrdinové vyrovnáváli s rozchodem pomocí příručky a jak plnili její zadání. Mou nejoblíbenější ''postavou" v této knize byla jednoznačně Omylka, která Charlotte a Anthonyho skvěle doplňovala. Knížka je nenáročná, ale já chtěla více Vánoc.

Denisa_a
23.12.2018 4 z 5

Moc hezká vánoční oddechovka. Nic není přitažené za vlasy. Do jisté míry docela reálné. A hodně se dá předpokládat konec. Četla se hezky, nemusí se u toho přemýšlet.

Market = )
21.12.2018 4 z 5

Dala bych 3,5 *. Preferovala bych, kdyby knížka byla trochu víc vánoční, ale vzhledem k příběhu chápu, že to asi úplně nešlo :-). Moc se mi líbilo zapojení Omylky, popis obou charakterů i nápad s plněním kroků z knížky :-).

Knihomolka005
13.12.2018 5 z 5

Naprosto úžasná, geniální nápad udělat vánoční příběh! A navíc je to z pohledu holky a kluka, co se pak do sebe zamilujou, takže je to o to víc záčivný.

Dreisii
10.12.2018 3 z 5

Musím přiznat že knížku jsem si vybrala náhodně podle obalu,říkala jsem si že to bude ideální vtento čas.Ze začátku sem se moc nechytala a přišlo mi to zdlouhavé a nijaké,ale tak od půlky sem se chytla a nepustila a nakonec to bylo milé čtení před vánocemi :) Pro ty co nechtějí přemýšlet nad knihou a jen si odpočinout.

ivousekk
07.12.2018 5 z 5

Vyborna romanticka oddychovka!

wendy944
06.12.2018 2 z 5

mila vanočni otpočinkova davan dobrej pruměr

simona8126
05.12.2018 4 z 5

Polibek v New Yorku mě příjemně překvapil. Čekala jsem, že obdržím jednoduchou oddechovou knížku, která bude přečtená během chvilky a zřejmě si toho z ní moc neodnesu. To vše je pravda, ovšem až na poslední zmíněnou věc. Něco z ní ve mně zůstalo, jakési pohlazení po duši, atmosféra vánočního New Yorku, několik vtipných situací a hlášek a samozřejmě neodolatelné štěně, které naivní romantický příběh skvěle zpestřuje. Za sebe mohu vřele doporučit, pokud nehledáte nic náročného, ale chcete si odpočinout od všech těch intrik, zrad, pomst, vražd atd., kterých jsou dnešní knížky pro mládež bohužel plné. Také je to bezva tip pro fanoušky filmu Serendipity (neboli Lásce na stopě). ;)

šmoula423
04.12.2018 3 z 5

tohle teda ne bylo noc vanočni

Ivuska.09
01.12.2018 3 z 5

Ačkoli je Polibek v New Yorku celkem chválenou knihou, pro mě to je to dílo ve znamení "neurazí, ale ani nenadchne". Má to být vánoční příběh - asi jsem čekala trochu víc Vánoc a možná i té romantiky. Jinak je ale zpracování dobré, nápad s knihou ohledně toho, jak se odpoutat od svého ex je povedený. Mladým dívkám doporučuji.

ivedoo
04.11.2018 5 z 5

Krásná oddychová kniha, kterou jsem měla ihned přečtenou. Sice je to hodně nepravděpodobné, ale proč ne, v knížkách ráda utíkám od reality :D Už se moc těším na polibek v Paříži, určitě to bude také krásné :)

Maruš.D
17.10.2018 5 z 5

Kniha je takové odlehčené čtení, ale já si ji užila na 100%! Je romantická, možná trochu předvídatelná, ale určitě to není na škodu. Možná by se mi líbilo, kdyby postavám bylo o pár let více :D
(Třeba už na vysoké škole oba). Sama jsem se zamilovala do Anthonyho a to velmi rychle. Plus bylo taky vyprávění jak z pohledu holky tak i kluka. A jediné mínus je, že kniha nemá pokračování. Za mě určitě moc pěkná kniha :-))

1moniccka
12.10.2018 3 z 5

Bylo to no jak to napsat takové nečekané no nevím jak to popsat ale nelituji že jsem si ji přečetla ale jednou stačilo.

EvikU.
12.09.2018 4 z 5

Je to milá kniha. Předvídatelný konec. Ale co na tom? Četla se hezky, nemusí se u toho přemýšlet. Jen požitek z čtení.

New York Vánoce láska romantika

2017  72%Polibek v New Yorku