Polibek v New Yorku

Polibek v New Yorku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346957/bmid_polibek-v-new-yorku-UTc-346957.jpg 4 534 144

Polibek série

Štědrý večer, letiště J. F. Kennedyho, New York. Charlotte už je zase sama. Po roce dostala kopačky od svého amerického přítele a nyní netouží po ničem jiném než se vrátit do bezpečí ke své rodině v Londýně. Ovšem její let je zrušen a ona jen bezradně mačká poukaz na náhradní ubytování v hotelu. Může Štědrý den být ještě horší? Anthony přijede na letiště vyzvednout svou přítelkyni, ale ta se s ním bez okolků přede všemi rozejde. A tak Charlotte dostane nápad: Proč se s Anthonym neseznámit, aby jí dělal průvodce po New Yorku, než jí poletí další letadlo?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Kiss me in New York , 2017

Matita310
18.12.2019 4 z 5

Na pět hvězdiček to není, ale rozhodně je to pohodová kniha u které si člověk odpočine. Pěkný příběh.

Barik05
14.12.2019 4 z 5

Hezký vánoční příběh, který vás příjemně naladí na Vánoce. Určitě moc doporučuji

Alex.Barunka
13.12.2019 2 z 5

Chtěla jsem nějaký milý, vánoční příběh. Ale tohle bylo spíš hloupé, neuvěřitelné, nesmírně šablonovité a naprosto předvídatelné.

Lofda
12.12.2019 3 z 5

Po této knížce jsem sáhla hlavně proto, že jsem se těšila jak "nasaju" trochu té vánoční atmosféry. Milé čtení, určeno ale o mnoho mladším čtenářům.. A i když se děj odehraje o Vánocích, na mě ta atmosféra jaksi nedýchla. Hodnotím asi půl na půl..

Anniee
11.12.2019 2 z 5

Tohle neee. Tohle fakt ne. To je i na předvánoční čas moc klišé. Postavy mi přišly bez charakteru a neseděly mi, celkově jsem se do čtení musela nutit. Takže spisovatelku poustim k vodě.

Ketfl
25.11.2019 4 z 5

Hezký, jednoduchý příběh. Přímo dokonalý na tohle tmavý, chladný počasí. Odpočinková četba s nádechem Vánoc, líbila se mi.

Mirin1349
21.11.2019 4 z 5

Pro mě je zimní New York to nejromantičtější město na světě. Takže i když běžně nečtu dívčí romány, název mě prostě zaujal a nalákal natolik, že jsem si řekla, že dám knížce šanci. A rozhodně nelituji! Hezký vánoční příběh dvou mladých lidí, kteří právě prožili bolestivý rozchod a snaží se ze zklamání dostat. Také oceňuji nápad s radami pro překonání rozchodu, dalo to příběhu zase jiný ráz. Vyprávění z pohledu obou hlavních aktérů také přidalo na čtivosti. Někdy člověk nepotřebuje knihu hlubokomyslných úvah a překvapivých zvratů na to, aby se při čtení příjemně pobavil.

Kačka_h
16.11.2019 4 z 5

Na tuhle knihu jsem se těšila a vlastně mě vůbec nezklamala. Téma je možná trochu klišé, celou knihou mě ovšem doprovázela krásná vánoční atmosféra. Bylo to moc hezké zimní čtení :)

Dela90
28.08.2019 5 z 5

Dokonale romantický příběh, u kterého hned na začátku víte, jak dopadne. Moc hezký nápad s 10ti body, jak se vyrovnat s rozchodem. Za mě jednoznačně super oddechovka, která se četla úplně sama :)

michaela3483
07.07.2019

Sáhla jsem po knize díky Výzvě. Není to jediná kniha pro náctileté, po které jsem v poslední době sáhla, ale na tuhle jsem příliš cynická.. takže za mě už nikdy více.

Erinka24
10.06.2019 4 z 5

Krásná. romantická knížka, nemám, co vytknout.

cukrovka
06.04.2019 4 z 5

Romantický příběh pro -náctileté. Zajímavý nápad. Dva zrazení láskou se náhodou potkávají a stráví spolu noc plněním porozchodových úkolů z knížky a vzájemným poznáváním se.

mourek-veronika
29.03.2019 3 z 5

Polibek v New Yorku je typická romantická knížka plná klišé, kde už od začátku víte, jak to celé dopadne. S tím musíte počítat, pokud se do ní pustíte. Mně to ale ani v nejmenším nevadilo, protože příběh splnil všechno, co jsem od něj chtěla a očekávala. Anthony mi byl ze začátku trochu nesympatický, ale jak jsem ho postupem času poznala víc, oblíbila jsem si ho stejně jako Charlotte. Líbil se mi nápad s plněním jednotlivých kroků uvedených v příručce, které tvořilo kostru vyprávění, ale zároveň se na ni nabalila spousta dalších událostí, akcí a zážitků, které nepředvídala a které ji pěkně ozvláštnily a udělaly mnohem zajímavější. Romantická linka byla uvěřitelná, i když se celý děj odehrává přibližně během 24 hodin, a určitě nehrozí, že byste se u čtení nudili. Pokud hledáte nenáročnou zimní nebo vánoční četbu, můžu Polibek v New Yorku doporučit.

Girlfrombook
18.03.2019 4 z 5

Super oddechovka, skvělý nápad s těmi úkoly!

Mufka
15.02.2019 4 z 5

Nejdřív jsem si nebyla jistá, jak dlouho ji budu číst, ale hodně rychle jsem se do toho dostala a i když se o konci nedá říct, že by byl nečekaný, přesto jsem držela palce, ať to vyjde.. a vyšlo. Taková milá, oddechová kniha, která potěší :-)

Natynka23
13.02.2019 5 z 5

Knížka se mi líbila, byla to taková jednoduchá, zimní oddechovka, která se odehrává o Vánocích a moc dobře se četla.

elik-play5518
01.02.2019 3 z 5

nic přelomového

LiLinka
24.01.2019 4 z 5

Moc pěkný romantický příběh, který se velmi rychle čte. Děj mi přišel jednodušší a né úplně napínavý, ale to je spíš tím, že už nejsem cílová skupina. Na oddych určitě doporučuji. :)

Mišule_11
15.01.2019 4 z 5

V první řadě má knížka moc hezkou obálku..! :) Ale upřímně jsem čekala více tedy toho Vánočního kouzla a atmosféry v příběhu, čímž jsem byla mírně zklamaná :/ Ale nakonec se mi příběh líbil, jak byl vymyšlený a jak Charlotte a Anthony plnili jednotlivé kroky, aby se zbavili nejen myšlenek na své bývalé protějšky, až našli sebe navzájem..:)

Denčaa
03.01.2019 3 z 5

Hrozně moc jsem se těšila na pěkné vánoční čtení, které mi doplní předvánoční atmosféru. Bohužel, na celé knize byla ze všeho nejvíc vánoční obálka. U příběhu bych si dokázala představit, že by se odehrával i v létě. Kromě pár zmínek, že sněží a je Štědrý den, tak to vůbec vánoční nebylo. Ale k samotnému ději. Ten byl hodně prvoplánový a hodně naivní. Na oddechnutí je to příběh dobrý, ale absolutně nic mi to nedalo. A konec se mi nelíbil... Co ale musím uznat, tak to, že to bylo čtivé a dobře napsané, co se stylistiky týče. Chtěla jsem si přečíst i další knihu od této autorky, ale toto mě docela odradilo a raději sáhnu po pořádném vánočním příběhu.

New York Vánoce láska romantika

2017  72%Polibek v New Yorku