Polib mi dortík

Polib mi dortík
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502050/bmid_polib-mi-dortik-nO6-502050.jpg 4 158 158

Blaire Calloway právě otvírá nový obchod, cukrárnu, kde bude prodávat dortíky a koktejly, všechno má promyšleno a připraveno do nejmenších detailů. Co neměla v plánu? Ronana Knighta a jeho sportovní bar v sousedství, který se otevírá ve stejný den a nabízí pikantní, tučná jídla a pivo. Podnikatelská bitva je na spadnutí. Ale musí být vítěz jen jeden?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Kiss My Cupcake , 2020

lusitta05
14.10.2022 5 z 5

Jeej,toto bolo také pekné, príjemné a veľmi som si to užila. Romantický a krásny príbeh.

narisa
14.10.2022 5 z 5

Příběh Blaire a Ronana se mi moc líbil. Krásná pomalá romantika bez velkých dramat mě opravdu nadchla a oběma jsem jejich vztah i úspěch s jejich podniky přála. Jen rodina Blaire byla vážně hodně výstřední. Vysoké hodnocení je podle mě zasloužené.
Autorka píše velice čtivě.
Všem doporučuji.

MamaKnihomolka
13.10.2022 5 z 5

Blaire si začne konečně plnit svůj sen a otevře si cukrárnu, kde bude prodávat své božské cupcaky, koktejly a nesmí chybět i káva. Jenže pár dní před slavnostní otevíračkou nemile zjistí, že hned vedle jejího barevného a pozitivního obchodu se bude otevírat konkurent. Bar s protivným majitelem, který ji dokáže naštvat do obrovských rozměrů, ale je taky ták sexy!
•••
Nedá mi to, ale musím prostě zmínit tu obálku. Tu příšernou obálku. Působí hrozně lacině a neprofesionálně. Hrozná škoda, protože ten příběh je skvělý! Takže kdo vybíráte podle obálky, tak tady zavřete oči.
•••
Příběh je vážně boží. Čtivý, vtipný, romantický a dojemný.
Všechny postavy jsou moc dobře vykreslené i když některé dost potrhlé. Energie a náboj Blaire mě už od začátku sedl. A její ztřeštěnost v šatech? Úsměvná a zároveň roztomilá. A její rodina? Vážně a doslova divná. Vše velmi originální.
Ronan sexouš, který mi taky neuvěřitelně sedl a to jejich popichování... Po dlouhé době jsem se u knihy opravdu zasmála a uculovala.
Chemie mezi oběma postavami byla velmi elektrizující a uvěřitelná. Doslova to mezi nimi jiskřilo.
Kniha obsahuje kapitoly z obou pohledů, což v dnešní době už není žádná novinka. Každý čtenář je rád, když vidí do hlavy oběma postavám. Lépe se s nimi propojí a pochopí jejich jednání.
•••
Tento příběh opravdu doporučuji. Vlije vám pozitivní energii a velké množství cukru do žil.

Njangu
13.10.2022 5 z 5

Zpočátku jsem se nemohla začíst, ale na vině byla moje únava a nepozornost, nebo možná proto, že jsem byla nadšená u předchozí knihy a bylo mně líto, že skončila.
Ale dala jsem tomu ještě šanci, protože nemám ráda nedočtené knížky :) a slyšela jsem na ní jen pozitivní ohlasy .
Byla by chyba, kdybych se k ní nevrátila. Zbytek jsem dočetla na jeden zátah. Bylo to úžasně napsané. Fakt mě to moc bavilo a doporučuji každému :⁠-⁠* Moc jsem si to užila. Milý příběh, úžasné dialogy, vtip, romantika - prostě to mělo všechno a výborně se to četlo.

knihomolkaJani
12.10.2022

Tato kniha se velmi povedla. Najdete zde slow burn romantiku, která je doplněna velmi vtipnými scénami. Jen jsem při čtení přibrala asi 5 kilo.. :D veškeré umění Blaire je psané tak věrohodně, že to na vás voní i z těch stránek.
Moc se mi líbilo jak prostředí, tak hlavní postavy. Přečteno během dvou dnů jako oddechovka.
Všem romantickým duším se tato kniha určitě bude líbit!

nina3905
09.10.2022 5 z 5

Jéjjjj - pri čítaní tejto knihy som sa veľmi pobavila. Veľmi vydarený knižný počin - kniha je perfektná na odreagovanie. Určite vás dostane doberanie - doťahovanie - rozkošné hašterenie hlavných hrdinov.

Ketfl
08.10.2022 5 z 5

Tak tato kniha mi neskutečně přišla vhod. Úžasně napsáno, vtipné hlášky a dialogy, rozkošná ústřední dvojice. Blaire mi přišla neskutečně sympatická se svými hláškami, nadýchanými šaty a promyšlenými cupcaky. A Ronan? To byl prostě sexy hipsterský, pokérovaný dřevorubec. Čtení jsem si užila od začátku do konce, bylo to bez zbytečného dramatu, ale moc moc pěkné.

Holubicka1
05.10.2022 5 z 5

Páni, tahle kniha je dokonalá. Vtipná, sympatické všechny postavy, skvělé prostředí, není tam žádné zbytečné drama a ani na chvilku jsem se nenudila. Dokonalá oddechovka u které se budete neustále usmívat.

Blaire je připravena proměnit svůj sen o cukrárně s koktejly ve skutečnost. Všechno má dokonale promyšlené a zatím jde vše podle plánu. Jenže pak potká svého nového sexy souseda. Ronan, majitel baru, který otvírá svůj podnik ve stejný den jako Blaire.
Už jejich první setkání je intenzivní, kdy lítá všechno. Sklenice s jednorožcem, sekyra a hlavně jiskry, které zažehnou oheň mezi Blaire a Ronanem.
Oba dva jsem si zamilovala. Žertování mezi nimi bylo dokonalé, ale i chemie mezi nimi byla fantastická.
Blaire milá, krásná, chytrá a odhodlaná dosáhnout úspěchu. Miluju její módní styl a nejvíc se mi líbilo, jak se jí Ronan dokázal dostat pod kůži tím nejlepším možným způsobem. Jen on dokázal z milé holky udělat běsnící ženu.
Ronan potetovaný, loajální, chytrý sexy majitel baru, kterého baví mačkat všechny správné tlačítka, aby Blaire vytočil.

Ke knize nemám absolutně co vytknout.Začala jsem číst a už se nedokázala od příběhu odtrhnout. Milovala jsem každou minutu a nečekejte žádné drama a komplikace. Je to skvělá svižná, romantická, vtipná oddechovka, u které si odpočinete a po celou dobu se budete usmívat.

havrmoni
02.10.2022 5 z 5

Povedené, moc povedené. Vtipné, romantické, sympatické postavy. Víc knih od teto autorky bych ocenila.

kanadská literatura cukrárna

2020  79%Sexy srážka