Pohádka o Bruncvíkovi

Pohádka o Bruncvíkovi https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177464/bmid_pohadka-o-bruncvikovi-aSx-177464.jpg 5 18 5

Příběh O Bruncvíkovi je vyprávěn formou pohádky pouze obrázky s použitím minima textu, takže je srozumitelný i úplně nejmenším čtenářům

Víí
31.10.2022 5 z 5

Moc se mi to líbilo. Bylo to halloweenské. A směšné.

Gaeberys
17.11.2021 3 z 5

Stručně a celkem vtipně napsaná pověst.

TaLu
17.07.2019 5 z 5

Naprosto úžasná záležitost. Hodnotím text i ilustrace. Jediný problém vidím v tom, že malým dětem se to moc číst a ukazovat nedá. Dcera mě upozornila, že kouzelný meč a "všem hlavy dolů" nebude to pravé pro čtyřletou vnučku. Nebo opuštění všech spolubojovníků na Jantarové hoře a tak dál. Nu a tak jsem si příběh přečetla sama, oživila si pověst o Brunvíkovi, smála se nahlas u několika stánek, kde rytíři ve vlnách křičí Uááá ( vždy jinak nakloněná ilustrace) a zamyslela se nad tím, že i babičky zkrátka někdy potřebují knihu podobnou leporelu ....takže hodnotím za babičky !

Jadla
16.08.2016 5 z 5

Moje dvouletá neteř si teď hraje už jen na "Bucvíka" a na žádné princezny. Doma imaginárním mečem seká bazilišky a je k sežrání. Vřele doporučuji, super knížka!

bibi.r
24.11.2013 5 z 5

Velmi hezký a také vtipný způsob, jak těm nejmenším předsavit českou historii a české pověsti.
...
Edit: 11.3.2023
Další zářez mého malého prvňáčka ;). Určitě vhodná k prvnímu čtení. Na každé straně 1 věta a tak je kniha za chvíli přečtená.