Po tvém boku

Po tvém boku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347520/bmid_po-tvem-boku-keR-347520.jpg 4 952 952

Když Autumn zjistí, že zůstala zamčená v knihovně, myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že Dax tam skončil s ní. Autumn toho o Daxovi moc neví – prý je to samotář, a jednou se dokonce zapletl do nějaké bitky a skončil v polepšovně. Ale je si naopak jistá tím, že je asi tou poslední osobou, se kterou by chtěla někde zůstat celý víkend zavřená. A tak si prostě jen dokola připomíná, že je jen otázkou času, než si její přítel Jeff všimne, že ji nechal v knihovně, a vrátí se pro ni. Jenže Jeff se nevrátí. A tak musí Autumn jíst pár dní jen jídlo z automatu a bavit se s divným klukem. Naštěstí ale zjistí, že Dax není zas tak zvláští a že si dobře rozumí. Dokonce víc, než si kdy Autumn s jakýmkoli jiným klukem rozuměla. Můžou ale jejich pocity přežít konec víkendu a návrat do jejich původních životů?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

By Your Side , 2017

Saryinka
02.06.2019 4 z 5

Příjemné čtení.

Upovídanost hlavní hrdinky mě nesmírně bavila.
Daxe jsem si oblíbila snad od samého začátku.
Ale jako u každé knih od autorky, mi i tady chybí detaily, víc informací a podobně.
Hrozně bych třeba ráda věděla, jak to s Daxem bylo dál, co jeho matka...
No třeba se někdy dočkáme :)

Mybooks
29.05.2019 5 z 5

Stejně lepší prostě byl náhradní kluk jinak doporučuju.

veruptackova
19.05.2019 4 z 5

Pokud hledáte stejně jako já něco nenáročného, co můžete bez problémů číst před spaním a nebude vám to plnit hlavu spoutou otázek nebo prostě jen chcete změnu po od thrillerů nebo fantasy, tohle je správná volba. Nejedná se rozhodně o náročné čtivo. Je to hodně příjemná oddechovka, která má krátké kapitoly a milý příběh uvnitř.

_Steff_
12.05.2019 5 z 5

Začínám mít autorku Kasie Westovou v oblibě. Zatím všechny knihy od ní mi dokázali vykouzlit úsměv na tváři a kniha ,,Po tvém boku,, není určitě výjimkou.

Ivet1990
02.05.2019 3 z 5

Kniha mě moc nezaujala. Čekala jsem od ní víc, ale pro mladší ročníky určitě není špatná

viola5163
20.04.2019 5 z 5

Nedávno jsem ji dočetla a úplně mě ohromila.Postavy byly sympatické,úžasný děj,nebyl nudný jak jsem si myslela.
Doporučuji.

laura
07.04.2019 5 z 5

Přečteno za dva dny, kdy jsem kašlala na všechna svá předsevzetí (vyžehlit, umýt okna, uklidit) a jen jsem četla a četla. Ačkoli už dávno nejsem cílová skupina, tahle kniha mi dala přesně to, co jsem hledala: Vyléčila mou duši, zraněnou příběhy, které šťastně nekončí. Tenhle skončil přesně tak, jak jsem si přála, byl něžný, milý, příjemně překvapivý, byl neskutečně čtivý. A já jsem ráda, že jsem si přečetla příběh, který ačkoli stejný jako mnoho dalších, byl přece jen jiný, tou nevtíravou něžnou krásou, jakou v takových příbězích jen tak nenacházíme... Ano, moc se mi to líbilo.

Damonka12
07.04.2019 3 z 5

Od této autorky mě zaujala kniha PS Líbíš se mi, která byla naprosto skvělá a tak jsem se rozhodla si přečíst i jiné knihy od této autorky, tato byla velmi čtivá a zajímavá, bohužel jí chybělo abych řekla WOW to je pecka a tak má kniha menší hodnocení. Ale určitě není kniha špatná, jen patří do průměru. Za mě ale 3,5 / 5 hvězdiček.

eliska2106
22.03.2019 5 z 5

Tahle knížka si mě získala nápaditým konceptem i příjemnou atmosférou. Hrozně ráda bych četla dál, kdyby bylo co ;-)

TessLaskoradova
11.03.2019 5 z 5

Je to oddechová kniha. Styl psaní je lehký a nenucený, ale zároveň vám nedovolí se od textu odtrhnout. Rozhodně si od Kasie West přečtu i další knihy, tahle se mi moc líbila.

Merrit999
11.03.2019 4 z 5

Moc milá oddechovka

Akléda_
04.03.2019 3 z 5

Čekala jsem možná trochu víc, ale jako odpočinková kniha je to super.

sd1992
03.03.2019 5 z 5

Kasie West jsem si neskutečně rychle oblíbila. :) Píše neuvěřitelně lehkou rukou, kniha je sama o sobě spíš relaxace, hlavní postavy si musíte zamilovat i kdyby jste nechtěli a každý nápad na novou knihu je vždycky originální.. :-) Žádná její knížka není tuctová! Doufám, že jich u nás bude víc a víc.. :) můžu jen doporučit.

Pedruska01
27.02.2019 5 z 5

Tak a právě jsem dočetla. S touhle autorkou jsem to myslela vážně, asi si dám takový její čtecí maraton, protože ty její příběhy se čtou samy a ten její styl vyprávění mi opravdu náramně sedí. Oddechové čtení, u kterého člověk nemusí nijak složitě přemýšlet, odpočine si a ještě získá připitomnělý úsměv na tváři, který dokáže vydržet opravdu dlouho. Tohle byla moje druhá kniha z pera autorky a znovu se jí to povedlo. Byl to milý příběh. Líbilo se mi to a hned z několika důvodů. Nebyl to takový ten prvoplánový příběh, měl v sobě zakomponovaná i trochu silnější témata.
Hlavní hrdinku jsem měla ráda a celkem jsem si s ní užívala to uvěznění v knihovně a poznávání Daxe.
Dax? Jo, získal si mě. Ale abych byla upřímná, dlouho jsem zvažovala/fandila i Jeffovi. Tak nějak to k němu nebylo fér? Jenže oproti Daxovi byl na svůj věk, řekneme... infantilní a trochu - teď budu vážně ošklivá - rušivý element. :D Naopak Dax byl klid, který Autumn na svou duši potřebovala.
Nemohu říct, že bych se ubránila porovnávání této knihy s tou první, kterou jsem už měla čest číst (Náhradní kluk). Samozřejmě příběh byl o něčem jiném, co se mi líbilo, to ani tak nehodnotím, jako to v mém nitru, co ty dvě knihy samostatně dokázaly vytvořit. Na jednu stranu mě to mrzí, ale nikdy nic není vždy úplně to nejlepší. Tenhle příběh mě nevzal tak moc za srdce jako ten předešlý. Však jen o chlup, takže hodnotím za 4,5* a přidávám doporučení. :)

happy19
25.02.2019 5 z 5

Milá kniha,jsem víc než nadšená.;-)Četla se sama,žádná hluchá místa.Autorčin styl mi velmi sedí;-)

Lokina
21.02.2019 5 z 5

Po přečtení této knihy se určitě vrhnu na autorčiny další knihy, protože se mi to moc líbilo. Knihovna je mým oblíbeným místem a v příběhu hraje velkou roli, kde se hlavní hrdinové seznámí.
Příběh mě bavil od začátku až do konce. Je to odlehčené, vtipné, romanticky nevtíravé, a vůbec jsem měla problém knihu odložit, protože mi s tak laskavým příběhem bylo vážně fajn.
Když jsem otočila na další stránku s tím, že to pokračuje, najednou byl konec, to mě asi nejvíc mrzí :-)

MiraiYume
16.02.2019 5 z 5

Být zavřená v knihovně... páni! Splněný sen! Tedy asi jak pro koho, že... Scéna v knihovně bomba, pak mi chvíli přišlo, jako by měla Autumn spasitelský komplex. Netrvalo však dlouho a zjistila jsem, proč zrovna Dax. Výborné oddychové čtení. Žádná hluchá místa, moc milý a citlivý příběh s nevšedními hrdiny. Čtení jsem si užila od začátku do konce, a to dávno nejsem cílová skupina! Za mě palec nahoru. Pokud někdo hledá jemnou romantiku (primárně pro náctileté), jednoznačně dobrá volba.

Natynka23
11.02.2019 5 z 5

Moc se mi líbila, byla velmi čtivá a četla se neuvěřitelně lehce a rychle (měla jsem ji přečtenou za necelé dva dny). Určitě si přečtu i jiné knížky od Kasie West.

domina
11.02.2019 5 z 5

Tato kniha se mi opravdu moc líbila. Dokonce jsem nepřeskakovala stránky.

ivousekk
06.02.2019 5 z 5

Hmm, tohle bylo skvělé. Milé, sladké, romantické čtení, co průběžně způsobovalo úsměv na tváři. Autum je milá, správná holka, kterou nejde nemít rád. A Dax, toho si prostě zamilujete po pár stránkách. Doporučuji každému, kdo má chuť na velkou dávku romantiky a zároveň hledá bezva oddechovku. Tahle knížka splňuje oboje na jedničku.