Po tvém boku

Po tvém boku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347520/bmid_po-tvem-boku-keR-347520.jpg 4 952 952

Když Autumn zjistí, že zůstala zamčená v knihovně, myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že Dax tam skončil s ní. Autumn toho o Daxovi moc neví – prý je to samotář, a jednou se dokonce zapletl do nějaké bitky a skončil v polepšovně. Ale je si naopak jistá tím, že je asi tou poslední osobou, se kterou by chtěla někde zůstat celý víkend zavřená. A tak si prostě jen dokola připomíná, že je jen otázkou času, než si její přítel Jeff všimne, že ji nechal v knihovně, a vrátí se pro ni. Jenže Jeff se nevrátí. A tak musí Autumn jíst pár dní jen jídlo z automatu a bavit se s divným klukem. Naštěstí ale zjistí, že Dax není zas tak zvláští a že si dobře rozumí. Dokonce víc, než si kdy Autumn s jakýmkoli jiným klukem rozuměla. Můžou ale jejich pocity přežít konec víkendu a návrat do jejich původních životů?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

By Your Side , 2017

LucyBooks
14.01.2018 5 z 5

Úžasná knížka s kouzelným příběhem (nápad s knihovnou je skvělý, trošku závidím :-D ). Kniha se četla opravdu rychle. Dax a Autumn byli skvělí hrdinové, líbil se mi jejich vztah a to, jak Dax pomáhal Autumn s úzkostmi a naopak :-).

alnahu
11.01.2018 5 z 5

Autumn je zamilovaná do Jeffa ,ale vše se změní ,když je zamčená přes víkend v knihovně a s ní je tam také Dax zvláštní samotářský kluk, který jí poplete hlavu.Je to sice dívčí román ,ale mě se líbil a četl se mi dobře.

Peace
09.01.2018 4 z 5

"Všechno, co se stane, má nějaký důvod."

Začátek knihy mě bavil hodně a bylo zklamáním, když se hrdinové z knihovny dostali tak brzy. Doufala jsem, že tam budou většinu děje, takové prostředí je škoda nevyužít na maximum :o)
Úzkosti hlavní hrdinky z knihy nedělají jen obyčejný román pro -náctileté, ale knihu, která vede k zamyšlení, což je u tohoto žánru vítaným jevem.

Jalisca
08.01.2018 5 z 5

Oddechovka. Presne to jsem potrebovala. Kniha, ktera se lehce cte, bavila me. Precteno za jeden den.

Lenas2412
07.01.2018 5 z 5

Moc krásná knížka, postavy jsem si hned zamilovala ( hlavně Daxe :) ) , všem vřele doporučuji! :)) ( toužím být zavřena v knihovně :D )

MarKy95
06.01.2018 5 z 5

Skvělá oddechovka :)

ReziEngli
03.01.2018 4 z 5

Oddechové čtení, pěkný příběh :) Takový ten typický pubertální, ale mě se moc líbil :)

Mišule_11
01.01.2018 5 z 5

Pěkná a oddechová kniha! :) Obzvlášť, když Autumn uvízne v knihovně, což je sen snad každého knihomola :D Autumn mi bylo líto, protože trpěla úzkostmi a nikomu se o tom nezmínila až Daxovi, se kterým uvízla v knihovně. Což byl úplný začátek všeho, ale nedivím se, že sama Autumn nevěděla koho si vybrat a co ke komu cítí..! :) Jeff to vzal, ale nakonec statečně na to, jak mu na Autumn záleželo! První kniha této autorky a už se těším na další..! :)

KaileyBlot
30.12.2017 5 z 5

Boží! Moje druhá knížka od této autorky a opět nezklamala. Fakt originální nápad s tou knihovnou. Bylo to moc pěkné a čtivé a jen mě to utvrdilo v tom, že tato autorka je prostě skvělá a psát umí! Přečteno za den takže asi nemusím nic víc dodávat.

LilianaFalcon
29.12.2017 5 z 5

Rozhodovala jsem se mezi 4 a 5 hvezdickami, ale posledni dobou tech hezkych romanku ze stredni skoly vychazi tak malo, ze tenhle mezi nimi vycniva.
I kdyz preklad "panicka ataka" mi pekne pil krev ;-)
Hlavni hrdinove byli sympaticti, knizka mela trochu pomalejsi rozjezd, ale zaver bez zbytecnych trapnosti a vycitek to vynahradil.
I kdyz konec se prvoplanovosti nevyhnul, tak nekolik ozvlastneni v deji se naslo ;-)
Takze, kdo chce totalni oddychovku, tak tohle by mohlo byt ono ;-)

Jen1215
29.12.2017 5 z 5

Mila, příjemná oddychovka. Precteno za jeden vecer a rada prectu znovu. Knihy tohoto tipu mam rada. Obcas bych u nekterych knih tohoto tipu ocenila,aby zasli dal,nez k libani, ale preziju to . Autumn je sympaticka, jeji kamarady by si pral kazdy a Dax.., Dax je proste skvelej. Skoda, ze v te knihovne nezustali dyl :-))

Guarnere
27.12.2017 4 z 5

Když neočekáváte moc, stane se kniha poměrně milým překvapením. Hlavní hrdinka by byla ráda dokonalá, proto příliš řeší, co si o ní pomyslí ostatní. Jemu je zase jedno, co si o něm ostatní pomyslí, protože si odmítá přiznat, že druhé k životu potřebuje. Konec je od samého počátku předvídatelný, ale vlastně to ani moc nevadí. Je to milé čtení, které rychle utíká a zbytečně se neprotahuje. Ideální, když si potřebujete odpočinout nebo nabrat dech před něčím složitějším.

mišaša16
19.12.2017 4 z 5

Přečteno za jediný den. Postavy velmi sympatické se zajímavým charakterem. Autorka vybrala také velmi pěkná jména. Příběh byl originální a napínavý.
A taky jste si „přáli“, aby v té knihovně spolu zůstali dýl? :)

Anna 13
09.12.2017 4 z 5

Když máte příliš velká očekávání a příběh vás nakonec trochu zklame, stane se, že uberete jednu hvězdu. Když nic neočekáváte, tak taky nemáte proč být zklamaní a ubírat hvězdy. Tím chci říci, že mé hodnocení je problém mé hlavy, která si na základě anotace vysnila příběh, který se logicky nekonal.
Proto upozorňuji všechny, kteří si přečetli anotaci a myslí si, že na základě toho, že se příběh odehrává v knihovně půjde o knihy a o knihomoly, měli by si uvědomit, že o tom to není, aby nebyli zklamaní jako jsem byla zpočátku já.
Ale Daxe úplně zbožňuju. Je kouzelný... Budete hlavní hrdince Autumn závidět to, co se jí přihodilo a věřte, že i když je zprvu nesnesitelná a otravná, na konci zjistíte, že ji vlastně máte rádi.

Tohle je hodně oddechové romantické počtení pro chvíle nespoutaného klidu. Vlastně knihu doporučuji. Ale jde opravdu o jednoduchý dívčí románek.

TerraNova
06.12.2017 5 z 5

Za mě opravdu nádherná knížka. Chvíli jsem si říkala, že je to tak zamotané a pak mě napadla otázka, jak se z toho Autumn chce vymotat, aniž by dopadla jako ta špatná a právě tady mě trošku zklamala, jelikož mi přišlo, že Jeff byl... prostě mi jeho chování v tom momentu nepřišlo reálné. Pokud o někoho stojíte a myslíte to vážně, jen tak z minuty na minutu přece neodstoupíte bez boje. Ne, pokud jste kluk typu jako Jeff. Vtipný a s úsměvem na tváři skoro vždycky (někdy i ve chvílích, kdy se snad ani smát nejde?). Ale ta první část v knihovně mě rozhodně bavila a dostala mě. Knížka si mě získala hlavně Daxem. Jasně, Dax... Tichý, tajemný kluk, o kterém nikdy nic nevíte a když potká holku, najednou se rozkecá a víte o něm všechno. Stará ohraná klasika. Ale i tak bych řekla, že on za to stál, že to nebylo z ničeho nic najednou. Šlo to postupně a z knihy se dá vyčíst krásně Daxův vývoj, co se jeho osobního prostoru a sdělování věcí týče.
Ale zbytek knihy byl super! Dokonce i Dallin. Sice mě štval, ale kdyby tam nebylo on, nebylo by na té knize nic "zlého". A každý má ve svém životě něco, co ho štve.
Jako další plus dávám téhle knížce za její obal a taky za to, že nebyla natahována přes 400 stran. Řekla bych, že byla akorát dlouhá.
Shrnuto a sečteno... Lehká, nenáročná, oddychová knížka s troškou naivity (jelikož víte, jak to skončí, už na začátku), která nezklame, pokud od ní neočekáváte příliš.

Elčokča
01.12.2017 4 z 5

Kniha se opravdu skvěle čte, má zajímavé téma, jen ten happyend byl na mě moc naivní. Na to, jak se zdála situace zamotaná, se moc snadno vyřešila a všichni byli spokojení, včetně Jeffa...

kalinkacz
25.11.2017 4 z 5

Kasie West se v letošním roce stala jednou z mých nej autorek románů! Po této knize jsem sáhla po velmi pozitivních recenzích ze zahraničí a musím říct, že nelhaly... Kniha se četla sama, děj nebyl průhledný a já byla místy opravdu dojatá a hlavní hrdince fandila... Už jsem přečetla i další knihy od autorky a ani ty nezklamaly... Prostě super!

Adelin239
18.11.2017 5 z 5

Krásná, nenáročná kniha, která mě opravdu nadchla. Podle mého názoru byla tato kniha i mnohem lepší než ta předchozí od této autorky.
Děj...prostě nádherný, ale hlavně neobvyklý. No řekněte, která holka by nebyla nadšená ze šance přenocovat s pěkným klukem v opuštěné knihovně? Rozhodně každá! :-D Byly tam sice i smutnější momenty, ale to nic nemění na faktu, že kniha byla i tak skvělá.
Takže za mě určitě tuto knížku doporučuji :-)

lenochod6
02.11.2017 4 z 5

Strašně se mi líbí její styl psaní, je takový vyvážený, od všeho trochu, od romantiky, humoru, přátel, rodiny :) .
Krásný příběh, zajímavá zápletka, konec asi nijak překvapivý, ale proto tenhle styl samozřejmě nečtu.
Náhradní kluk mě asi uhranul ještě více, ale i z téhle knihy jsem nadšená.

Ewik
27.10.2017 5 z 5

Moc se mi líbil tenhle laskavý a nenáročný kousek, který autorka rozehrála s ohromnou lehkostí a jiskřivým vtipem. Nelehký osud hrdinů pojala nápaditě a ohromně přístupně. Oba hrdiny jsem si okamžitě oblíbila a s očekáváním sledovala, kam se bude ubírat jejich cesta. Jejich opatrné a pozvolné sbližování mi nejednou vykouzlilo úsměv na rtech, až jsem si chvílemi přála, aby byli v knihovně ještě nějakou chvíli zavření.
Svěží romantika, která rozněžní srdíčko nejedné čtenářky.
Nehledejte kdovíjakou originalitu, napsané bylo už skoro všechno, nechejte se radši okouzlit duší knihy a její heboučkou obálkou.