Po tvém boku

Po tvém boku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347520/bmid_po-tvem-boku-keR-347520.jpg 4 949 235

Když Autumn zjistí, že zůstala zamčená v knihovně, myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že Dax tam skončil s ní. Autumn toho o Daxovi moc neví – prý je to samotář, a jednou se dokonce zapletl do nějaké bitky a skončil v polepšovně. Ale je si naopak jistá tím, že je asi tou poslední osobou, se kterou by chtěla někde zůstat celý víkend zavřená. A tak si prostě jen dokola připomíná, že je jen otázkou času, než si její přítel Jeff všimne, že ji nechal v knihovně, a vrátí se pro ni. Jenže Jeff se nevrátí. A tak musí Autumn jíst pár dní jen jídlo z automatu a bavit se s divným klukem. Naštěstí ale zjistí, že Dax není zas tak zvláští a že si dobře rozumí. Dokonce víc, než si kdy Autumn s jakýmkoli jiným klukem rozuměla. Můžou ale jejich pocity přežít konec víkendu a návrat do jejich původních životů?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

By Your Side , 2017

milena25
13.01.2020 5 z 5

Tak kdo by nechtěl být zamčený s pěkným klukem že.Kniha se mi líbila,ostatně jako všechny od této autorky.
Přečteno na jeden zátah až mi bylo líto, že to šlo tak rychle. Knihu si rozhodně ještě jednou či dvacetkrát přečtu.
Pro mě to byla potřebná dávka romantiky a klasických věcí co se normálně dějí.
Krom te knihovny,tam jsem nikdy zavřená nebyla : ).

Maruk
04.01.2020 5 z 5

Tahle knížka se mi fakt moc líbila. Byly mi jak sympatické postavy, tak i jejich příběh. Nebylo nic zbytečně přeslazené. Vážně moc pěkná knížka a myslím, že se k ní určitě ještě někdy vrátím :)

vinebitch
03.01.2020 5 z 5

Knihu jsem měla přečtenou za jediný den a musím přiznat, že jsem ráda že jsem si ji pořídila, rozhodně to nebude naposled co si ji přečtu. Splnila všechna má očekávání a nebyla předvídatelná a do posledních stránek vás nechávala na pokraji a nechala vás dumat, jak že to vlastně všechno dopadne. Rozhodně ji doporučuji jako oddechovku s hlubším významem :)

Ani832
28.12.2019 5 z 5

Téhle knize nemám co vytknout - byla neskutečně čtivá, obsah mě bavil, byla to spíš taková lehce romantická oddechovka. Moje první kniha od Kasie a rozhodně ne poslední!

makul
27.12.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem nejdřív brala jako oddechovku. Četla se rychle, měla zajímavý děj, obzvlášť nápad s knihovnou mě zaujal. Ke konci knihy jsem se nad příběhem více pozastavovala a přemýšlela nad ním. Hlavní postava mi byla sympatická, oblíbila jsem si i Daxe, naopak Jeff mi chvílemi lezl na nervy.
Líbila se mi část, kdy si Autumn uvědomila, že žije svůj život a ne život někoho jiného.

Sariklen
24.12.2019 5 z 5

Tohle rozhodně nebyla klasická romantická knížka s předvídatelným dějem a hlavními postavami. Velké plus za psychickou nemoc hlavní hrdinky. Děj, charaktery postav, zápletky, to všechno stvořilo knihu, která rozhodně není plytká, ale dala by se zařadit k těm hlubokým.

Nicoletta1681
05.12.2019 5 z 5

Tak toto byla přesně ta správná románťárna na oddech, kterou jsem potřebovala. Krásné. Naprosto jsem si zamilovala Daxe (od vzhledu, přes vtipy.. Ale hlavně ta jeho objetí). Knížka se četla rychle a krásně. Vždy když jsem byla nucena přestat číst, zavírala jsem knížku s lehkým úsměvem na rtech. Tohle byla má první kniha od autorky a myslím, že jsem si nemohla vybrat lépe, protože teď si chci přečíst další krásné "oddechovky" od ní:)

veronika9761
26.11.2019 2 z 5

Jednohubka prectena za dve hodiny. Zítra uz nebudu o knizce nic vedet, ale dneska je to ctiva, sladká limonada pro holky.

Bookmandy
24.11.2019 4 z 5

Krásná, milá, roztomilá. Prostě to co jsem od ní očekávala♡. Kasie West opět nezklamala!

LyraBlack
20.11.2019 2 z 5

Při té anotaci mám pocit dejavu????

Kacennnka
03.11.2019 3 z 5

ako dobrý, ale bylo tam moc dramatu najednou a milostný trojúhelník. Na což nejsem u Kasie zvyklá a ani si zvykat nechci (na to jsou tu jiní, třeba Katie McGarry je odbornice na rodinná dramata). Kasie West má i lepší, třeba PS.

brocolli
28.10.2019 4 z 5

na romantické věci moc nejsem, ale tohle mě fakt bavilo

Cometka
24.10.2019 4 z 5

Moje druhá knížka autorky, čte se skvěle. A téma je dost aktuální, v některých "zhovadilostech" vedlejších postav jsem poznávala spolužáky své dcery. Knížku můžu doporučit.

Barbara182
14.10.2019 3 z 5

Začátek a nejmíň první polovina knihy se mi hodně líbila – uvíznutí v liduprázdné knihovně bylo nápadité a moc dobře se to četlo. Taky se mi líbilo, že to autorka nenechala jenom v tomhle uzavřeném prostředí, ale řešila i co se stalo potom, jak se k sobě hrdinové chovali při návratu do normálu :-) Ale konec mi přišel hodně teenagerský :-( Na to, že se tam autorka snažila řešit i trochu závažnější témata, tak to pak na konci hrozně usekla a nechala nedotažené (např. Daxův vztah s matkou, proč se ho snažila zkontaktovat apod.), měla jsem pocit, že se prostě soustředila jenom na svůj happyend a to, co tam bylo zajímavé navíc, nechala ležet ladem :-( Nicméně i tak jsem s knihou strávila velice příjemný víkend, takže proto ty tři hvězdy :-)

Luc.i
09.10.2019 5 z 5

Krásná knížka, myslím že se k ní ještě někdy vrátím. ..
Příběh byl moc hezkej a Daxe jsem si hned zamilovala ale uvítala bych tam o ne trošku víc informací ale jinak moc hezký a nápaditý

knihomolka369
01.10.2019 3 z 5

Pěkné a oddychové, jen konec mi přišel nějaký neuzavřený :-/

Selendra
11.09.2019 5 z 5

Hezká oddychovka. Ale nechápu jedno - byla zamčená v knihovně a neměla zájem o knihy? :D Asi i tací lidé existují. Ale to nemění na tom, jak byl příběh stejně pěkný. :)

MishRarach
25.08.2019 4 z 5

Velmi příjemná rychlá odpočinková knížka, kterou člověk zvládne přečíst během odpoledne a nemůže se zbavit potutelných úsměvů..
A upřímně se musím přiznat, že tahle knížka, nebo spíš hlavní hrdinka Autumn, mi i trochu nenápadně naznačila, kterým směrem se vydat..

knihomolka27
29.07.2019 5 z 5

Neskutečně mě tahle knížka bavila. Jedna z nejlepších romantických knížek...nepřeháním
Nejvíc mě bavily jejich strávené chvíle v knihovně.

babystar
06.07.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla ve slovenském překladu, kde má výstižnější název Zabuchnutá v knižnici. Není to hloupý příběh z americké střední, ale spíš příběh dospívající dívky s menším psychickým problémem, která díky tomu, že je nedopatřením přes víkend zavřená v knihovně, kde se zároveň ukrývá i její neoblíbený spolužák, pozná, že život není peříčko, naučí se říkat ne, přestane být "spasitelem lidstva", naučí se být sama sebou a ještě prožije svou první opravdovou lásku. A Jeffa mi vůbec není líto, byl to praštěný puberťák, který zbytečně riskoval.