Plamen z Vysočiny

Historický milostný příběh z prostředí skotské Vysočiny. Moiru Robertsonovou smetla bouře z paluby lodi. V potrhaných šatech se probrala na skalnatém pobřeží Skotska. Spolu s ní vyvrhly vlny na břeh i záhadného cizince, který se jí na lodi při bouři pokoušel pomoci. Ačkoli ji mladý muž, jenž byl při plavbě maskován za starce, zneklidňuje, s obtížemi odolává jeho dotykům, jež v ní probouzejí prudkou touhu. Může však svěřit svůj život a své srdce do rukou tohoto neznámého a tajemného přitažlivého muže? Tavig MacAlpin je odsouzenec na útěku. Byl obviněn z vraždy, kterou nespáchal. Snaží se ze všech sil očistit své jméno, ale to nyní nečekaně zkomplikovala přítomnost krásky s ohnivými vlasy. Tavig chce za každou cenu dosáhnout spravedlnosti, ale jeho osud je teď spojen s osudem svůdné skotské dívky, kterou mu nadělilo moře....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288097/plamen-z-vysociny-VH2-288097.jpg 4.232

Highland Fire (1995)

Vydáno:, Oldag

Ivusak7

Knížka se mi líbila, ale musím dát 4* čekala jsem trochu víc.

Edice
26.10.2016

Howell opět nezklamala. Pěkný příběh okořeněný tím, že oba hlavní hrdinové měli speciální schopnost. :)

havrmoni
13.04.2016

Tuhle autorku miluju a tohle se mi líbilo,tak jako ostatně vše. Je to samostatná kniha jen se shodným příjmením. Dary předvídavosti a léčitelství se objevují často v jejích knihách,ale většinou má nějakou tu schopnost jen jeden z nich. Tady mají dar oba a na cestě ke svobodě a spravedlnosti se dočkají různých reakcí.

maryzka
21.03.2016

Tak nevím jak to hodnotit. Sice to bylo romantický, dobrá představa bojovných scén, ale pořád mi nedocházelo v hlavě jak věděl o ní a o svém osudu. Jinak knihu jsem si koupila v domnění, že tam bude pokračování jednoho rodu MC Alpinů, který se přiženil do rodiny Murrayu anebo to byl předchůdce, neboť tam je prodleva 58 let.

Skotsko láska romance 14.-15. století

Hannah Howell