Placebo Ja

Placebo Ja https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410357/bmid_placebo-ja-vil-410357.jpg 4 53 15

Placebo série

Rozchod zničil všetko, v čo Ema ešte pred pár týždňami verila. Jej sny a nádeje na lepšie zajtrajšky úplne zmizli, keď sa o Chrisovi dozvedela temné tajomstvo. Túžila si prečistiť hlavu a prísť na nové myšlienky, preto súhlasila, že pôjde s kolegami na pracovnú cestu do Milána. Osud zase raz rozdal karty podľa vlastných pravidiel, keď jej neplánovane skrížil cestu ON. Nečakaný návštevník priniesol do Eminho života zmätok a rozdúchal staré city, ktoré by najradšej nadobro pochovala. Mier medzi bývalými milencami nebol možný, pretože ich horúce hlavy boli plné vlastných právd a predsudkov. Dokážu sa nakoniec preniesť cez prekážky, ktoré im život hádže pod nohy, alebo sa navždy rozlúčia? Prečítajte si druhé pokračovanie trilógie Placebo inšpirované životom, ktoré vás vnesie do vášnivého a zamotaného príbehu Emy a Chrisa plného tajomstiev a starých démonov. Jediné, čo obaja potrebujú, je zachrániť sa navzájom.... celý text

LenkaNovotna32
14.12.2023 2 z 5

Autorka ma tu tendenciu na konci príbehu ohúriť citatela, tak isto ako aj v knihe Habibi tak aj v tejto serii. Cita sa to celkom dobre, ma ten spravny styl pisania, dost fandím nasim spisovatelkam a drzim im palce. ALE ked niekto použije vyraz ze sa zmenil o 360 stupňov, lebo tym chce vyjadriť kompletnu zmenu v živote. Tak je to u mna clovek ktory nerozmýšľa. Ved kruh ma 360 stupňov!!!!! Teda sme tam kde sme začali!!!!! Zdá sa, že číselné vyjadrenia nie sú silnou stránkou pani autorky. Boli tam dost casto opakujuce sa frázy a slabší pribeh, miestami som mi isla Ema na nervy, prisla mi strasne nedospelá, uplakana, vyplasena zo života a všetkého co obnasa, aj ked bereim ze mala tazku minulosť.. . Chris bol zase top, sexi, bohaty, krasny, dost prepnuty aby sme si ho hned zamilovali, sexualne skuseny.... No co vam poviem sen kazdej zeny.

Ralemo
21.02.2022 5 z 5

Pokračování opět nezklamalo! Ema se snaží postupně vrátit do normálního života, v čem jí pomáhá Michael. Celou dobu mi verze tajemství od Michaela neseděla na někoho jako je Chris. Když si vezmu jak hodný, ohleduplný byl k Emě. Každopádně takové nedorozumění se stávají a naštěstí vše dopadlo, jak nejlépe mohlo. Chrise mi bylo líto, čím si prochází. Desire je pouze vypočítavá mrška, ta mi nesedla od začátku a doufám, že v dalším pokračování už moc nebude.

Tento díl byl hodně citově náročný, drama, intriky Desire, spousta nedorozumění a problém v komunikaci. Velice poutavě napsáno, opět se nešlo odtrhnout.

Denny94
10.03.2021 3 z 5

Po prvním dílu jsem musela sáhnout po pokračování.Co se týká Chrise,tak jsem čekala,že ho budu chtít proplesknout do té doby ,než jsem zjistila z jakého důvodu se tak zachoval. Dokonce mi ho bylo i líto a soucítila jsem s ním. I tady holky (Ema, Kiki a Laura ) ukazují jak je vzácné mít takové přátele,kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém.Tento díl byl více emotivní než předchozí(intriky,zvraty,nedorozumění)
Knihu jsem si užila a těším se na závěrečný díl této série.

BooksbySashka
23.06.2020 5 z 5

Táto druhá časť je o dosť lepšia ako prvá časť, čítala sa rýchlo a ľahko. Príbeh som si užila a postavy som si obľúbila ešte viac ako v prvej časti. Niekedy som síce mala chuť zakričať na hlavných hrdinov nech komunikujú, ale boli super. :D Autorka píše pútavo a nikdy som sa nenudila. Určite odporúčam celú trilógiu a teším sa na záverečnú časť.

keiko33
10.05.2020 2 z 5

No ja vazne nechapem to skvele hodnotenie, za mna strasna nuda. Ani nie tak dej, lebo ten nebol az taky zly, vlastne aj preto som dala sancu drujej casti, hoci som niektore casti doslova preskakovala, ale do tretej sa urcite nepustim. Najviac mi vlastne vadi styl pisania, slovenske vyrazy ktore mi k danemu prostrediu nejdu. Slovo fíha, my uz trhalo usi. A slovo pizzanosič? Preboha, co je to za slovo. Obycajny posliček by stacilo. Za mna velke sklamanie. Celkom zaujimavy dej, ale strasne nudne podany. Uz davnejsie som si dala predsavzatie, ze nebudem citat knihy slovenskych autoriek, z americkeho, alebo ineho zahranicneho prostredia. No znova som sa dala oklamat dobrym hodnotenim.

pavlikova9332
08.02.2020 5 z 5

To jsem nečekala. A musím říct že jsem opět zvědavá jak toto všechno dopadne. Hlavně bych měla přestat číst večer protože se od příběhu nedá jen tak odtrhnout. A chodit spát ve 4 si nemohu dovolit :-) ale už jsem nacla další díl asi to jen tak nepoložím

-Sinéad-
05.01.2020 5 z 5

Musím říct, že druhý díl se mi snad líbil více jak ten první. Teším se už na třetí díl.

EvaSupovic
28.12.2019 5 z 5

Opět to byla parádní jízda plná emocí.

Veronica.Faye
01.12.2019 5 z 5

Dychberúce druhé pokračovanie skvelej trilógie Placebo.
Zas a znova bola kniha plná emócii. Napäté situácie, zápletky a nedorozumenia.
Dej bol pútavý, rovnako ako pri prvej časti. Páčili sa mi opisy miest. Čítanie išlo samo a síce som ju čítala dlhšie kvôli povinnostiam, nakoniec som si ju naplno užila. Myslím si, že túto knihu si zamiluje každá romantická duša.
Kniha ma okamžite vtiahla do známeho príbehu. Prežívala som jednotlivé scény spolu s Emou, nakoľko som chápala jej zmiešané pocity ku Chrisovi. Desire nemám rada, rovnako ako hrdinka knihy :). A Mike ? Mám pri ňom stále zmiešané pocity. On je dobrý chlap, vtipný a vytrvalý. Len škoda, že uveril tomu čo mu bolo povedané. A tým spustil lavínu nepredvídateľných okolností. Na jednu stranu ho chápem, chcel Emu ochrániť a postupne si ju získať, no je tam proste niečo, čo ma zneisťuje.
Ema mi postupne prirástla k srdcu, rovnako ako Chris. Bude ťažké rozlúčiť sa s nimi po tretej časti. Zbožňujem ich vzťah, páčilo sa mi, keď sa všetko vyjasnilo a opäť raz pocítili to čo na začiatku.
Tesne pred koncom som začala tušiť, kde je pravda a že nie všetko je v poriadku, aj čo sa Chrisa týka. To sa mi nakoniec aj potvrdilo. Ale koniec ma veľmi potešil a verím, že posledná časť bude tiež nabitá emóciami a bude to dokonalé zakončenie trilógie.

vendy6619
21.08.2019 5 z 5

Krásná kniha, skvělý zvrat. Nemám slov!

Evka3814
07.08.2019 5 z 5

Opět pěkné počteníčko:) sice mi ten konec přišel už trochu zamotanej,ale stejně je to super série. Jsem velice zvědavá na pokračování a jen doufám že se vyléčí, každopádně to bude ještě zajímavé s jejím otcem. Už se nemůžu dočkat pokračování

PetraN17
07.08.2019 5 z 5

Moc hezké, už aby byl třetí díl :))

mirka2558
07.07.2019 5 z 5

veľmi sa teším na 3. časť a som zvedavá ako sa to skončí :) 2 bola este lepšia ako jednotka

Stanislava27
03.07.2019 5 z 5

Perfektná

Jajibloguje
10.06.2019 5 z 5

Baja Dolce opäť predviedla svoj majstrovský kúsok - vie čitateľa poriadne pripútať ku knihe a prekvapiť. Príbeh o Eme a Chrisovi ma bavil od začiatku až po koniec. Nechýbala ani romantika, jemná erotika, humor, napätie, sklamanie a nádej, že všetko bude presne tak, ako to má byť. Nejaké veci nám boli objasnené, iné autorka ešte viac zamotala. Opisy neboli zdĺhavé, dej gradoval postupne a dokonca aj Ema u mňa zaznamenala veľký progres v jej očividnej zmätenosti. Placebo Ja nie je len bezuchá spleť klišé situácií, ale poriadna dávka zaujímavého čítania, vhodná skôr pre žienky. Úžasný prológ a ešte napínavejší epilóg. Potrebujem viac Chrisa a Emy. Potrebujem viac odpovedí na moje otázky. Čo to znamená Potrebujem 3 časť tejto fialovej série.

láska tajemství

Baja Dolce