Vítězství lásky

Vítězství lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344507/bmid_vitezstvi-lasky-KrH-344507.jpg 4 29 7

Růžová kolekce série

Michael, hrabě z Danesbury, se zoufale snaží uniknout z tenat krásné lady Alice Randallové, která se rozhodla, že se za něj provdá. Dokonce i princ z Walesu se snaží Michaela k sňatku donutit. Jediná cesta, jak se nechtěné svatbě vyhnout, je uprchnout na venkov, na hrad, který Michaelovým předkům patří už po staletí. Tam se setkává s nonkonformním majorem ve výslužbě a jeho krásnou dcerou Bettinou, dívkou tolik odlišnou od křehkých londýnských krasavic. Lady Alice se však nevzdává a přijede za Michaelem pevně rozhodnutá vyřešit celý problém jednou provždy. Jediný způsob, jak jí uniknout, je požádat o pomoc Bettinu. Dokážou společně najít cestu, jak Michaela zachránit? Podaří se jim přesvědčit královskou rodinu, že láska je to jediné, na čem opravdu záleží?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Royalty Defeated by Love , 2000

Ála1968
18.04.2023 3 z 5

Taková nenáročná jednohubka bez nějaké zvláštní zápletky

beruzzka
05.09.2022 3 z 5

Takova oddechovka co nijak neurazi, bohuzel ani vic nezaujme. pribeh by mohl byt vice propracovany, zapletka zapletenejsi :-)

Zania
14.01.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila krásný romantický příběh. Jediné, co bych uvítala je aby byla kniha více obsáhlá. Ráda bych si ji přečetla jako čtyřsetstránkový román.

pegasek
21.11.2019 3 z 5

Tato kniha mi prijde jako pribeh o popelce jen trochu v jinem provedeni.Kniha se mi libila,je to takove prijemne odreagovani

LibraryGirl
10.11.2019 4 z 5

Pěkná romantická jednohubka, tato dokonce i vtipná:-)

alnahu
04.03.2018 2 z 5

Ač občas ráda čtu romantické příběhy od této autorky ,tentokrát mne kniha neoslovila asi jsem na ni neměla tu správnou náladu.

MinaHawke
05.11.2017 5 z 5

Moc hezký příběh o mladém hraběti z Danesbury, který je rozhodnut se neoženit. Tedy do té doby, než pozná slečnu Bettinu.