Pilates - praktický průvodce

Pilates - praktický průvodce https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136766/pilates-prakticky-pruvodce-136766.jpg 5 2 1

Pilates je fenomén a Alycea je jedna z nejuznávanějších cvičitelek.V knize nabízí zatím nejpraktičtější rady a návody, jak cvičit pilates bez ohledu na věk a fyzickou zdatnost. Více než 100 cviků a cvičební programy v délce 15, 30 a 45 minut umožní střídat sestavy podle toho, kolik máte času. Anatomické kresby odhalují, jak pilates prospívá lidskému tělu. Objevte cestu, jak zlepšit svalový tonus, držení těla, jak se zbavit stresu a získat pružnost.... celý text

kopeceli
19.02.2024 5 z 5

Většina čtenářů této knihy bude mít možná smíšené pocity. Číst bude s lehkostí, ovšem cvičit s těžkostí. Je to fakt dřina!
Ale autorka vysvětluje vše jasně, srozumitelně, co nejvíc jednoduše. Začíná dýcháním a jednoduššími cviky pro začátečníky. To, co předvádí ke konci knihy, je pro starší dámu, kterou jsem, absolutně nedosažitelné, ale hezky se na to dívá. :-)
Báječné je, že podle této knihy mohu cvičit doma, což mi vyhovuje. Takže já knihu doporučuji.

pilates

Alycea Ungaro