Pilates - Tělo v pohybu

Pilates - Tělo v pohybu https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130867/pilates-telo-v-pohybu-130867.jpg 5 7 2

Typické cviky Pilatesovy metody spojují sílu, práci svalů a protažení. Vyžadují maximální soustředění na přesnost provedení. Formují postavu, zlepšují držení těla, rovnováhu a koordinaci. Cvičení podle Pilatese v domácím prostředí doplní vaše pravidelné pohybové aktivity, pomůže vám dobře vypadat, zlepšit si kondici a především se spokojeně cítit. Naučíte se správně dýchat, dobře se koncentrovat, zpevníte centrum těla. Sestavy pro začátečníky i pokročilé jsou vysvětlené krok za krokem. U jednotlivých fází cviku najdete upozornění, na co zaměřit pozornost a jakých chyb se vyvarovat. Cvičení je určeno na každý den pro ženy i muže jakéhokoli věku.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Sport
Vydáno: , Ikar (ČR)

Pilates Body in Motion , 2002

martep
03.09.2016 5 z 5

Výborně sestavená kniha (doposud jsem nenarazila na žádnou jinou, která by se jí vyrovnala). Díky této knize posílíte nejen svoje břicho a záda, ale i celé tělo. Zlepší se vám rovnováha a koordinace pohybů. Cvičení pilates má navíc dlouhodobý účinek, takže i když jej na čas opustíte (nedoporučuji však dobu delší než 6 měsíců), bude se vám k němu dobře vracet :)

Slávka 1970
09.10.2015 5 z 5

Doporučuji všem :-) Pěkně sestavená kniha, dle které každý doma sám, nebo na dlouhé pracovní cestě jako já, může dělat Pilates i bez cvičitelky!

zdraví pilates pohybové aktivity

Alycea Ungaro