Čekatelky

Z někdejších studentek z románu Zlodějky vody jsou dnes hotové ambiciózní ženy, které stojí před závažným rozhodnutím: dítě nebo úspěch v zaměstnání? Změnit kvůli dítěti dosavadní způsob života a odsunout na několik let pracovní plány, nebo se jich dokonce úplně vzdát? Jak sladit úlohu matky a úspěšné specialistky ve svém oboru? Bez laciné sentimentality, zato s humorem, pochopením a citlivým zaujetím rozvíjí Poberová osudy svých pěti hrdinek. Každá z nich je jiná, každá jinak přijímá čekání na zrod nového života....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61062/cekatelky-61062.jpg 3.419

Pětka 2.

Romány, Literatura česká
Vydáno, Práce

Kniha Čekatelky

Monika1717
18.08.2020

Kniha je plně platná době. Tehdy to nikdo moc neřešil a žena, která nebyla v 25 vdaná nebo aspoň zadaná, byla divná.

JancaMia
13.02.2020

Životní postoje mladých žen za perestrojky

Radka1911
05.02.2020

Krátký ženský román líčící osudy pěti kamarádek a jejich postoj ke kariéře a mateřství.

kattyV
16.02.2013

Mně se ta kniha taky dost líbila, protože je v ní obsaženo to věčné ženské dilema, které je v postatě neřešitelné. Dítě nebo kariéra? Jen mám trochu problém s anotací. Opravdu je to pokračování Zlodějek vody? Která z postav se tady objeví? Zlodějky vody jsem četla už dost dávno, takže v tom nemám jasno, ale co si matně vzpomínám, žádná z postav mi ke Zlodějkám vody nesedí. A musela to být jen jedna, protože v Čekatelky se vzájemně neznaly.

bai.Cerna
20.08.2011

Jedna * jen proto, že to je kniha... Odpad mi přišlo přece jen tvrdé.