Pět Tibeťanů

Pět Tibeťanů https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58624/bmid_pet-tibetanu-Nu7-58624.jpg 4 103 24

Staré tajemství himálajských údolí působí zázraky. Tato kniha je nedocenitelným zdrojem informací: pěti prastarých tibetských ritů, které jsou klíčem k udržení mládí, zdraví a vitality. Popisované rity využívají univerzální energii k tomu, aby přivedly tělo opět do rovnováhy. Tato činnost má blahodárné účinky tím, že blokuje „hormon smrti“ a normalizuje tvorbu hormonů žláz s vnitřní sekrecí. Když je toho dosaženo, mohou se buňky v těle opět obnovovat a prospívat, jak to činily, když jsme byli mladí. Můžeme pak vidět a cítit, jak „mládneme“.... celý text

Duchovní literatura
Vydáno: , Pragma

Fountain of Youth , 1939

Jack Bauer
19.12.2015 3 z 5

Příběhu absolutně nevěřím a cvičení jako nevěřící Tomáš taky ne. Chvíli jsem to zkoušel a připadal jsem si jak osel. Jako když mě rodiče pravidelně tahali na Půlnoční mši.K udržení mládí, zdraví a vitality stačí veselá mysl a zdravý duch. Funguje to jedině u Tibeťanů, kteří žijí na čerstvém vzduchu bez civilizačního stresu a nepotřebují ani k tomu cvičit. Mě stačí, když jedu do překrásné přírody a hned se cítím o 20 let mladší.

heavy66
06.12.2015 5 z 5

Věřím, že toto cvičení 100% funguje v Tibetu, kde je spojeno s celkovým životním stylem - jednoduchá strava, fyzická práce, nižší míra stresu. Cvičím Pět Tibeťanů pravidelně, více než tři roky a změny k lepšímu na sobě pozoruji. Změny, které nenastaly ze dne na den, ale v delším časovém horizontu jsou docela výrazné. Opravdu zajímavý je šestý ritus na přeměnu sexuální energie. Zvedne vaši celkovou tělesnou a mentální kondici již po několika málo opakováních, ale pokud chcete energii vrátit zpátky, není to úplně jednoduché.

ivana5609
14.05.2015 5 z 5

Jasně, stručně výstižně...a pokud je to alespoň z poloviny pravda, tak je to kniha k nezaplacení. Určitě vyzkouším a uvidím. :)

Klamm
12.06.2013

Jasně, že ta příběhová omáčka kolem těch pěti (šesti) cviků nemusí být pravda. Také vliv cviků na čakry a dlouhověkost nemusi být stopro. Literárně to nestojí za nic. Nicméně doporučuji vyzkoušet cviky alespon půl roku aby se vidělo. Osobně cviky praktikuji a vliv na záda a flexibilitu hodnotím kladně.