Hra s láskou

Všichni, ať už bydlí v centru nebo na předměstí, mají jedno společné: souseda, kterého by nejradši majzli palicí po hlavě, zamkli do kufru auta a vysadili někde uprostřed lesů, zatímco by si radostí mnuli ruce, že tentokrát už cestu zpátky nenajde. Však víte, co mám na mysli. Člověka, který vám krade noviny, nechává pobíhat psa po vašem čerstvě posekaném trávníku, celou noc vás ruší řevem hudby, parkuje na vašem místě a prostě vám dennodenně šíleně otravuje život. Jenže co když se najednou všechno semele tak, že se do toho pekelného souseda bezhlavě zamilujete? Co pak? To totiž potkalo Haley, a to se setsakramentsky bránila. Pevně si vytyčila pravidla hry, aby náhodou nezapomněla, čeho je ten darebák od vedle schopen. Jenže když přeskočí jiskra, jde dřív nebo později stejně rozum stranou......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262055/hra-s-laskou-262055.jpg 4422

Pekelní sousedé 1.

Vydáno, Mladá fronta

Playing For Keeps, 2011

Kniha Hra s láskou

jsemknihomolka
předevčírem

Knihu jsem ze začátku hltala ale někde v půlce jsem se zastavila a kniha mě přestala uplně bavit a tak jsem ji ani nedočetla , na oddechovku dobré ale ne pro někoho kdo chce z knihy něco více.

illca2

Nic převratného asi nečekejte. Je to příjemná oddychovka na večer. Pěkně se čte, člověk se u toho i zasměje. Ale je to takový ten "tuctovy" příběh.

evismaior
11.09.2020

20% - tohle je vážně bestseller New York Times?! Mám romanťárny ráda, ale u tohoto jsem vážně povětšinou koulela očima v čiré nevíře. Jasně, otravný soused je pouze nutná předehra k tomu, aby se z něj stal muž snů, ale co ten balast k tomu? Jakože spolu budou každodenně polonazí spát v jedné posteli a k tomu si skálopevně namlouvat, že jsou jen nejlepšími kamarády? A největší zápletkou bude "ona si se mnou jen hraje" vs. "poprvé se vyspím až s tím pravým"? To bylo hodně hloupoučké, ale snad ještě víc to jejich chování ve stylu třináctiletých puberťáků, přestože se mělo prý jednat o středoškolské učitele. No nic moc zábava to čtení nebylo...

Ketfl
22.07.2020

Jé, tak tohle byla moc hezká, milá, oddychová knížka. Moc se mi líbilo to hašteření mezi hlavními hrdiny. Možná bych jen vytkla ten konec, na mě to bylo zbytečně protahované drama, ale jinak moc pěkné.

jinbr
12.07.2020

Hezký a milý příběh. Apetit bez následků jsem jim upřímně záviděla. Snad jen konec byl takový trochu zbytečně dramatizovaný, ale jinak se mi kniha líbila.

maruska2906
11.06.2020

Nádherná knížka ❤

Ella161
18.05.2020

Úžasná, vtipná knihy. Dokážu si představit, že si jí vezmu jako odreagování na dovolenou????

ElikaS
27.04.2020

První půlka byla úžasná, druhá pro mě byla trochu slabší. Každopádně jsem se skvěle pobavila a knížku přečetla za chviličku.