Dohoda s láskou

Dohoda s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306474/bmid_dohoda-s-laskou-CgN-306474.jpg 4 511 105

Žhavá pokušení série

Zoe už se dávno smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. Nemá co ztratit, a tak přistoupí na návrh svého nemožného souseda a uzavře s ním dohodu. Nezávaznou a takovou, která prospěje jim oběma a nikomu neublíží. Jako většina Bradfordů má i Trevor slabost pro jídlo, a nejen pro ně... Jenže chce dokonalou ženu a ze svých požadavků nehodlá slevit. Když si ke své hrůze uvědomí, že se mu myšlenky podezřele často stáčí k jeho baculaté sousedce, poněkud zneklidní. Pekelní sousedé! Úspěšná romantická série o sousedech na zabití!... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Perfection , 2011

jluky
24.08.2016 odpad!

No, ľutujem, mňa kniha nebavila - zdalo sa mi pri čítaní, že som presne toto už čítala - odkladám po zhruba 1/3.

DariDerek
10.08.2016 5 z 5

Mě ta kniha tak sedla, že to nejde jinak a musím dát 5* :-) Já mám z toho takový pocit, až prostě musím :-)) A recenze v záložkách :-)

Samira
03.08.2016 5 z 5

Pekelní sousedé nebo také ďábelští, šílení a prostě úžasní Bradfordové. Jak se mi první díl tohoto relaxu v knižní podobě líbil, s druhým přece jen srovnání nesnese, protože je prostě lepší. Posun vůdči prvnímu je opravdu veliký a i postavy z první knihy jsem si jako čtenář mnohem více užila a jejich výměny vychutnala.
Ideální čtení na dovolenou nebo pro dny, kdy se potřebujete pobavit a vypnout. Milý styl autorky, který si na nic nehraje mě baví a doufám, že nejde o poslední díl u nás vydaný, brala bych tuto sérii kompletní tedy pětidílnou, tak uvidíme.
Doporučuji!

JanaDor
01.08.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne. Výborně se četla. Je napsána lehce a s vtipem. Hezky jsem se u ní zasmála i dojala. Prostě mi dala vše, co má správný román o lásce mít. Hlavně měl dva perfektní hlavní hrdiny, mezi kterými to prskalo, pak jiskřilo a nakonec hořelo. Oba byli přirození, sympatičtí a tak skuteční.

Ewik
24.07.2016 5 z 5

Moc jsem si knihu užila. Pohodové, bláznivé čtení, u kterého jsem se pořád musela něčemu smát. Tahle hašteřivá legrační dvojice si mě získala, stejně jako celá Bradfordovic rodinka, a od začátku mě bavilo sledovat, kam se bude ubírat jejich vztah. Taky mě velmi mile potěšilo, jak opravdová Zoe byla. Konečně normální obyčejná žena, která řeší běžné starosti: svůj vzhled, postavu, kila, budoucnost, ale přitom zůstává svá. Trevor, sice hledá "slečnu Dokonalou", ale holka krev a mlíko ho nenechává chladným a dokonce ho donutí se smát a rád se vracet domů.
Bylo až neuvěřitelně jednoduché vžít se do příběhu a najít v tom kousek sebe sama. :-) Jsem ráda, že můžu knihu doporučit a pochválit. Líbila se mi!