Dohoda s láskou

Dohoda s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306474/bmid_dohoda-s-laskou-CgN-306474.jpg 4 511 105

Žhavá pokušení série

Zoe už se dávno smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. Nemá co ztratit, a tak přistoupí na návrh svého nemožného souseda a uzavře s ním dohodu. Nezávaznou a takovou, která prospěje jim oběma a nikomu neublíží. Jako většina Bradfordů má i Trevor slabost pro jídlo, a nejen pro ně... Jenže chce dokonalou ženu a ze svých požadavků nehodlá slevit. Když si ke své hrůze uvědomí, že se mu myšlenky podezřele často stáčí k jeho baculaté sousedce, poněkud zneklidní. Pekelní sousedé! Úspěšná romantická série o sousedech na zabití!... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Perfection , 2011

kasparek7
17.02.2017

lehké čtení, romantika chvilka smíchu. vřele doporučuji jako odpočinkovou četbu

Aracely
02.02.2017 5 z 5

Mít takového souseda jako je Trevor, tak asi raději skočím z okna :-D. To byl opravdu soused za trest... A upřímně jsem Zoe litovala... Chování měl jako pravěký muž a já občas zírala s otevřenou pusou, hlavně co se jeho posedlostí jídlem týče, pak jsem zjistila, že všichni Bradfordové jsou v tomhle stejní a možná ještě o něco horší :-D. Časem jsem si ale zvykla. Moje kamarádka měla pravdu. Hledala jsem něco opravdu relaxačního a na pořádný oddech a dostalo se mi toho plnou měrou... Bavila jsem se přímo královsky.
Vřele doporučuji!

bookcase
28.01.2017 3 z 5

Jen jsem přelítla, opět jedna z erotických romancí, kterých mám už docela dost. Myslela jsem, že to bude něco ve stylu Bridget Jonesové nebo tak něco. Prostě lehká a humorná, vtipná romantika. A to jídlo - to snad není normální, docela mi ho znechutili :-D.

Lucik87
16.12.2016 3 z 5

Klasická červená knihovna podle jasného scenáře. Začátek hrůza, hodně se přehání a všechno mi přijde takový zahnaný do krajnosti, viz. popis špatného dne Zoe. Trevor na přesdržku, dle líčení jeho charakteru a sledu myšlenek bych řekla, že do pěti počítat sotva umí. Uprostřed se to začínalo uz lépe rozjíždět. To mě hodně bavilo. Ovšem konec, to bylo zase utrpení. Trevor se samozřejmě změnil a přestal být tupcem, Zoe vlastně ve finále byla kráska. Musím podotknout, že mě také dost iritovalo stále se opakující "naplácání". Nu nic světoborného, ale při nudném večeru zabaví.

LilianaFalcon
09.12.2016 4 z 5

Po otřesném prvním dílu neuvěřitelné překvápko :-) Hlavní hrdinové sympatičtí, děj sice není žádné překvapení, ale krásně plyne a celkově to bylo velmi slušné :-)

malazluta
08.12.2016 4 z 5

Co na tom, že příběh je nereálný, místy až absurdní. Knížka je především zábavná a takovou je třeba ji taky brát. Mě se tato série líbí a u tohoto dílu jsem se hodně nasmála. Kdo chce něco z reálného prostředí, tak si musí přečíst něco jiného...já se k této knize opět ráda vrátím.

Elern
25.11.2016 4 z 5

Za prvé, musím pochválit autorku za nápad pokračovat v rodině Bradfordů. Jejich "chuť" k jídlu a útrapy s ním mě vždycky pobaví a Zoe jsem si zamilovala. Zápletka, milostné pasáže, závěr i hlavní hrdinka se mi daleko více zamlouvali než v jedničce. Kniha se četla svižně a překvapovala. Byla to daleko větší zábava. Ano je to věčně omílané téma, ano je to romanťák, žádná chytrá kniha, ale možná proto je dobře, že takové autorky máme :D

Lucinka007
21.11.2016 4 z 5

Prvních 100 stran jsem si říkala, že tu knížku snad ani nedočtu. Bylo to o ničem, přišlo mi, že věty se tam pořád opakují dokola, řešilo se pořád jenom jedno a to samo dokola a děj jsem postrádala. Ale po sté straně se to začalo obracet k lepšímu, dokonce k hodně dobrýmu. Oba dva se začali vyvíjet, konečně se začalo něco dít. Jeho posedlost jídlem se mi vcelku líbila, vůbec mi to nepřišlo otravný. Ke konci jsem už knížku hltala. Musím říct, že mi líbilo, jak Trevor od poloviny knížky začal "dospívat". A Zoe? To je typická plnoštíhlá holka, která nevěří, že by se mohla líbit někomu, jako je Trevor. Je to lehké čtení plné částí u kterých se musíte smát.

ajla5
27.10.2016 5 z 5

Po dlouhé době nádherná kniha. Už vidím ty komentáře s jednorožci zvracejícími duhu:)
Četla jsem ji hned dvakrát za sebou! Tolik jsem se nasmála. Jdu si přečíst znovu. :)

Karolína18
20.10.2016 3 z 5

Jsem ráda, že jsem narazila na další autorku, která mi dopřála užívat si iluze, že vše je možné a že všichni máme svoji šanci na štěstí. Každý si už ale můžeme vybrat, co pro něho slovo štěstí znamená a pro Zoe to byl očividně pekelně sexy chlap, po kterém šílí kdejaká krasotinka.
Pro hlavní hrdinku mám celkem pochopení a i díky tomu jsem se perfektně začetla hned na začátku. Pak ale začal můj zájem opadat. S ohledem na cíl, propojit oba díly, přehlédla autorka fakt, že si jsou podobné až příliš mnoho. Místy mi hádky, dialogy a později už i zmínky o jídle přišli absurdní a tyto pasáže jsem přeskakovala.
Smála jsem se, to ano, ale to úroveň knihy nezlepší.
Líbil se mi styl, jakým je kniha napsána, autorka už konečně nepoužívala slova typu: samička, ale děj působí tuctově a absolutně nic na něm neohromí. Přes to všechno není čtení až taková katastrofa a jako odpočinková četba se hodilo.

Mufka
09.10.2016 4 z 5

Jak píšete, pohodová oddechovka, přišlo mi to milé a čtivé :-) A že jsou ujetí na jídlo? Až moc? No.. každý máme nějakou tu úchylku a jednomu něco přijde už přes čáru a někdo si řekne, že je to divné, ale ještě se to dá brát v klidu. Nijak mě tahle "vášeň" pro jídlo v příběhu nerušila, jen sem se u těchto pasáží více usmívala... s myšlenkou na to, že každý to nějak máme.. :-)

čmuchinka
30.09.2016 3 z 5

Vtipná oddechovka ,,,,,,,,kdo čeká smysluplnou knihu tak se mýlí,,,,ale jen tak nemyslet a zasmát se , za jeden večer přečtena a nelituji :)

Ivuska.09
25.09.2016

Milá oddechovka - dopředu víte, jak vše skončí, ale přesto budete číst dál.

Knižní střípky
24.09.2016 2 z 5

První díl jsem přečetla, nic intelektuálního jsem od něj nečekala, pro horký srpnový den strávený na koupališti byl ideální, proto jsem sáhla i po tomto druhém díle, když vyšel....a musím tedy říci, že toto už fakt ne.....přiznám se, že jsem knihu ani nedočetla, dokonce jsem se ani nepodívala aspoň na konec, jak to s hlavními hrdiny dopadne ( i když je to předem jasné ), bylo mi to úplně jedno a vůbec mi to nevadí, že doteď nevím, jak se vše nakonec vyvrbilo.....a mimochodem také miluji jídlo, ale to, co se kolem jídla odehrává v této knize, tak to už je i na mě fakt moc a naprosto těžko uvěřitelné, že by někde takový jedinec mohl existovat, potažmo vlastně celá rodina takových nenažranců....miluju své vděčné strávníky, kteřé dokáží ocenit můj kuchařský um, ale toto....brrr....ani omylem.....

Mikik
23.09.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila, brala jsem ji vyloženě jako oddychovou, a tak mě ani nijak výrazně nezklamala. Hlavní postavy mi byly moc sympatické :-)

kanitsuj
16.09.2016 2 z 5

No..., pokud bude třetí díl, již nebudu mít odvahu se pustit do jeho čtení. Nápad se sousedy je čtenářsky vděčný, ale absolutně nechápu a (při čtení mi to neskutečně vadilo), proč jsou všichni muži takovými Otesánky (v prvním díle se to ještě dalo snést, ale v tomto už je míra věnovaná potravinám neúnosná). Vše se točí okolo množství jídla (toho, na co má hlavní hrdina chuť, co už jedl a co teprve bude jíst) a sexu se sousedkou, která je až neuvěřitelně nemyslící bytost, neboť každá průměrně inteligentní osoba by dávno našla odpovědi na všechny otázky, které ji trápí. Jako oddechovou četbu lze snad knížku brát, ale zásluhou nudnosti a stereotypu vyprávění ji řadím spíše k podprůměrným kouskům.

mmmisulka.r
16.09.2016 5 z 5

Naprosto dokonalé, přímo stvořené k odreagování a k pobavení zároveň. Ale pozor, je vysoce pravděpodobné, že při čtení budete mít neustále hlad! :-D
Recenze již brzy - Knižní deníček

Marselle
13.09.2016 5 z 5

Krásná romantická kniha ve které vás čekají jak erotické okamžiky, tak i bláznivé chvíle Zoe a Trevora. Čtení vás bude bavit, neboť je vše napsáno příjemně a čtivě a dozvíte se jaké trampoty a životní okamžiky zažije jedna úplně obyčejná mladá žena.
Tuto knihu velice ráda doporučím. Líbila se mi!

mac.martina
01.09.2016 5 z 5

Pěkná knížka, moc povedla a zaujala mě jinak než první díl, který se mi moc líbil.
Líbila se mi ta jejich dohoda. Když už se na ní dohodli jak jí velmi velmi svědomitě plnili a nedokázali v soukromí ze sebe spustit ruce :D

Taky se mi líbili rozdíly hlavních hrdinů. On takový mužný a ona která zbožňuje roztomilé věci. Zoe má ráda obzvlášť roztomilé doplňky a hračky pro adoptované štěně. Trevor se sice snaží aby adoptovaný štěněčí kluk měl chlapské věci ale Zoe ho stejně přelství a nakoupí samé roztomilé věci pro pejska. Ať se Trevor jak se snaží tak štěně nespolupracuje a líbí se mu víc ty roztomilé holčičí věci od paničky než mužné věci od páníčka :D

Bylo zajímavé a napínavé sledovat jak se jejich vztah měnil a snažili se sobě vzájemně nějak přizpůsobit a poznat líp a porozumět si když se jejich dohoda zkomplikovala a přišli následky...

Tuhle sériii moc doporučuju k přečtění :-)

Litocha
01.09.2016 3 z 5

Tak nevím, kniha na mě zapůsobila lépe než první díl, ale nijak propastně. Asi to bude hlavně tím, že hlavní hrdina je přece jen sympatičtější než Jason, i tak jsem ale měla často chuť nakopat ho do zadku. Nějak nechápu, co bylo na žravém samolibém chlapovi tak neodolatelného. Působil na mě nekonzistentně. Ale ke konci knížky už byl celkem snesitelný.
I ze Zoe mám rozporuplný pocit - je vylíčena jako rázná žena, která si nenechá nic líbit, ale pak Travisovi dovolí, aby jí manipuloval po libosti. A jednu chvíli byla tedy neskutečně natvrdlá.
Styl autorky mi zkrátka příliš nesedí - neustálé opakování výrazů (malá nájemnice mi nevadila tolik jako kobylka v prvním díle, ale nechápu, proč všechno muselo být rozkošné a roztomilé), rádoby vtipné situace a poznámky, které jsou ovšem vtipné jen někdy, Bradfordovi (a nejvíc ze všech Jason) mě nebaví, spíše mi dost často lezou na nervy. Plus má ovšem za to, že její hrdinky nejsou žádné oslnivé krásky a vzory všech ctností, pro své muže jsou ale dokonalé. Moc sympatická mi byla postava Haley, působí mnohem dospěleji než v jejím vlastním příběhu.
Za mě tedy průměr. Knížce nelze upřít jistou poutavost a chvílemi jsem se i bavila, jindy jsem ovšem spíše skřípala zuby.