Dohoda s láskou

Dohoda s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306474/bmid_dohoda-s-laskou-CgN-306474.jpg 4 511 105

Žhavá pokušení série

Zoe už se dávno smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. Nemá co ztratit, a tak přistoupí na návrh svého nemožného souseda a uzavře s ním dohodu. Nezávaznou a takovou, která prospěje jim oběma a nikomu neublíží. Jako většina Bradfordů má i Trevor slabost pro jídlo, a nejen pro ně... Jenže chce dokonalou ženu a ze svých požadavků nehodlá slevit. Když si ke své hrůze uvědomí, že se mu myšlenky podezřele často stáčí k jeho baculaté sousedce, poněkud zneklidní. Pekelní sousedé! Úspěšná romantická série o sousedech na zabití!... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Perfection , 2011

princesse
08.09.2021 3 z 5

Stejně jako první díl ... prostě oddechovka. Jednoduchá, dobře se čte, žádné hlubší myšlenky nečekat.

Verunka4444
03.05.2021 5 z 5

Miluji Bradfordy,úplně všechny
První díl byl krásný,ale Trevor je prostě Trevor...pohádka??Pro mě ano a vím,že knihu vezmu do ruky znovu...pokolikáté už???Dneska jsem jí přečetla po páté
Boje s jídlem mě hodně bavily,stejně jako psí mazlíčci :)

illca2
23.04.2021 3 z 5

Tak po přečtení prvního dílu jsem opravdu nějakou bombu nečekala a taky se tak stalo. Žádné překvapení se nestalo. Za mě kniha průměrná, možná lehce pod.

Jiitush
01.12.2020 1 z 5

(SPOILER) Už dlouho jsem nečetla knihu, kterou bych měla problém dočíst. Ano, je to červená knihovna, takže děj se odehrává podle předem jasného scénáře, ale aspoň špetka originality by tam být mohla. Tlusťoška (jak moc vlastně byla Zoe tlustá?) a hezoun spolu začnou spát a mají samozřejmě famózní sex se stoprocentní úspěšnosti oboustranného uspokojení. No a mezitím se do sebe zamilují, jenže si tu lásku nemůžou vyznat jako normální lidi, ale musí se chovat jako naprostí kreténi a nevyspělé děcka.

Styl psaní není bůh ví jaká pecka, stejně tak mi vadila spousta věcí přitažených za vlasy (čtení knihy přes zeď, posedlost jídlem, to, že si chodili z bytu do bytu jako by se nechumelilo atd.) a POZOR SPOILER největším bizárem bylo to, měli dvoje jednovaječná dvojčata a to jen rok po sobě? Takže Zoe porodila dvojčata a za rok porodila další dvojčata? To je přece moc velké sousto i na červenou knihovnu...

Poslední poznámka na závěr: Americká literatura musí hodně upadat, pokud je tohle bestseller New York Times ...

evismaior
15.09.2020 3 z 5

60% - po Hře s láskou, kterou jsem pro její infantilnost měla problém dočíst, jsem dalšímu "bestselleru" této autorky moc šancí nedávala, takže jsem byla příjemně překvapená. Hlavní hrdinové sice byli poněkud stereotypní (Trevor - hezoun, co klátí jen modelky a jeho nájemnice Zoe - obyčejná, trochu obtloustlá puťka), ale na rozdíl od Jasona a Haley (kteří se zde taktéž objeví) si na nic nehráli a do pozice kamarádů s výhodami skočili rovnýma nohama a pak už se čekalo jen na nevyhnutelnou lásku jako trám, a to kupodivu bez zbytečných dramat. Jen už mě tentokrát dost otravovaly ty věčné popisy nenažranosti mužských postav z rodiny Bradfordů, kterých jsme si dost užili už v předchozí knize. Jako já se při popisu hodování ráda mlsně olizuju, jenže z tohohle neustálého ládování se tunami jídla mi bylo spíš nevolno...

Tejuna
11.09.2020 4 z 5

Prosím, řekne mi někdo co má autorka za problém s tím jídlem? Při čtení má člověk pocit, že jeden chlap dokáže spořádat několik kilogramu jídla na posezení, to se bohužel děje v cele knize dokáže to být dost otravné, ale jinak byla kniha fajn a Zoe i Trevora jsem si oblíbila. Kdo má rád jednoduchou romantiku, určitě bude knihou nadšený.
PS: osloveni BEJBY vážně není sexy ????

jeny-v
27.08.2020 4 z 5

Dohoda s láskou je úsměvný, nenáročný, romantický příběh. Zoe, která bydlí v domě Trevora Bradforda, zrovna přišla o práci a řeší problémy s nadváhou. Jednoho dne dostane nabídku od svého bytného, aby mu za úplatu prala, uklízela a sháněla jídlo, protože jak sama říká: mužská část Bradfordových jsou, co se jídla týče, psychopati. Trevor si stále namlouvá, že ta malá, hubatá spolubydlící není jeho typ, pouze zaměstnankyně a nájemnice. Nemá v plánu to měnit, on se s ničím jiným než s dokonalostí spokojit nehodlá. Ovšem vše se mění díky dohodě s výhodami....

Ketfl
01.08.2020 3 z 5

Ze začátku se mi kniha líbila, stejně jako předchozí díl. Postavy mi přišly sympatické, děj byl vtipně popsán, takže jsem se i trochu zasmála. Jenže další část knihy mi přišla už o ničem. Takové omílání všeho pořád dokola. Půlka knihy byla vlastně o tom, jak se nechtějí, ale nemůžou se sebe nabažit. Byla jsem nakonec ráda, když jsem dospěla ke konci. Za mě tedy trochu slabší.

MarkétaI.
29.07.2020 3 z 5

On a ona. Dospěláci, co se domluví, že mezi sebou budou mít pouze sex. Žádný vztah, žádná láska, žádné komplikace..
Knížka se mi líbila. Bylo to nenáročné, oddechové čtení. No a ke konci to začalo..
On je debil a ona chudinka, která ho miluje. On jí pořád opakuje, jak ji miluje, ale podle ní to prostě není pravda.
A ta část v restauraci, kde mají své první rande, to byla hrozná kravina. To jsem si říkala, že Zoe musí být externě škaredá a tlustá, když se tam k ní všichni chovali tak hnusně..
Hodnotím jako lepší 3..

jinbr
12.07.2020 5 z 5

Jakkoliv si mnoho lidí neumí představit někoho, kdo se tak hodně láduje a přitom nepřibírá, já takové znala. Příběh se mi líbil, byl milý, vtipný a předvídatelný děj mi nevadil. U těchto knih hodnotím právě tu něžnost příběhu, vyprávění může být pěkné i bez nějakých velkých a "nečekaných" zvratů. Mě obě knihy pohladily po duši.

adrianna0305
02.07.2020 1 z 5

To musela být dohoda mezi idioty, jinak si to neumím vysvětlit, přitom se mi ta kniha ze začátku líbila, ale postupným čtením to šlo do kytek a epilog to zabil. Zoe měla to své sádlo hlavně na mozku a Trevora jsem si s jeho zájmem o jídlo představovala jako 300 kg chlapíka, pak mi ta kniha dávala smysl :D

maruska2906
11.06.2020 5 z 5

Tak strašně krásná knížka ❤

ElikaS
06.05.2020 4 z 5

U knížky jsem se skvěle povavila, stejně jako u prvního dílu. Rozhodně nemůžete čekat žádný velký příběh ani zápletku, ale je to legrace, takže když potřebujete zvednout náladu, přesně po téhle knížce stáhněte.

FairyD.
06.05.2020 5 z 5

Veľmi krásny príbeh. Hlavné postavy majú vadu, ale práve táto vada ich robí dokonalými. Úžasne vtipne scény a dialógy. Nechýbala mini dráma. „ Nikdy sa nastavať do cesty medzi Bradforda a jeho jedlo.“ Jedna z najlepších časti bola ako prišla Zoe na pohovor.

Bet
25.04.2020 3 z 5

Kniha byla vtipná, jen mě ke konci už lezla docela na nervy Zoe.

klarahav
05.04.2020 5 z 5

Super knížka, moc mě bavila :).

petulkapeta
04.04.2020 5 z 5

parada nasmala jsem se s jeho rodinou byla vždy sranda :)

Myška43
10.03.2020 4 z 5

Za mě, byl tento díl o maličko slabší, ale přesto, mě kniha bavila. Chápu citové pochody obou aktérů, více by to pasovalo, kdyby měli o 10 let méně. Přesto traumata z dětství, si neseme celý život. Kniha je čtivá, humorná, romantická a stojí za přečtení.

Jejunka
09.03.2020 4 z 5

Neměla jsem druhý díl číst hned po prvním. Strašné ty myšlenkové pochody a jejich rozebírání klidně na dvě strany, to bylo něco! Pitvání se v ničem. Miluje mě nemiluje mě jak slepice. A ty jeho pochody je moje ať chce nebo ne. Takže jsem to jejich pitvání přeskakovala. Kdyby to tam nebylo, tak by to bylo pěkný. Zamilovat se do boubelky jsou bonusové body, ptz vesměs jsou v knihách všichni krásní a dokonalí. Děj byl, ale dost předvídatelný. Krom pitvání se v ničem, se to jinak četlo poměrně dobře a bylo to občas i úsměvné. Ale další díl by byl už nad mé síly.

Katie88
03.02.2020 3 z 5

Dohoda s láskou je podstatně zajímavější a čtivější, než její předchozí díl. Autorka má ale strašně zvláštní styl psaní. Ani by mi nevadilo to, že střídá vypravování hrdinky a hrdiny, ale spíš to, že dost často a asi i ráda přehání. Nehezké urážení hrdinky kvůli její postavě, držení hladovky (doteď nevím, kam tím chtěla dospět?), obžerství hrdiny (spíš než 6-pack, by měl mít 6-špek) a v neposlední řadě popisování večeře hrdinů v restauraci, kde se ženy doslova vnucují hrdinovi a uráží přitom hrdinku (WTF??). Když se člověk povznese nad ty nesmysly, tak se to dá na zabití nedělního odpoledne :)