Pekárna s vůní skořice

Pekárna s vůní skořice https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465680/pekarna-s-vuni-skoricegFaopP-YdO-.jpg 4 381 381

Lovisa Lindegrenová žije v Londýně svůj sen – dokud během jediného týdne nepřijde o práci i o snoubence. Zcela na dně se vrací do rodného Švédska, do malebného městečka Halleholm, kde zdědila po svých prarodičích bývalé pekařství na náměstí. Protože v Londýně nasbírala zkušenosti coby pekařka, rozhodne se, že se pokusí rodinný podnik znovu otevřít. Její nadšení ovšem netrvá dlouho. Kromě domu totiž Lovisa zdědila i hořké nepřátelství mezi dvěma větvemi rodiny, Lindegrenovými a Halleholmovými. Místní magnát Reuben Halleholm ji nejen od dětství nenávidí, ale teď se ji pomocí intrik snaží přimět, aby v podnikání neuspěla a dům mu prodala. Zvládne Lovisa i tak pokračovat v rodinné tradici? A jak se rozhodne ve své nejtěžší volbě: může někoho se jménem Halleholm vpustit do svého srdce, nebo má zůstat věrná odkazu milované babičky, které kdysi Halleholmovi nesmírně ublížili?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Metafora

Halleholm - Lovisas val , 2020

Eviškaa
19.02.2021 5 z 5

Zajímavá kniha, která se četla jedním dechem ????. Takovéto knihy miluji. Doufám, že autorka napíše další příběhy postav z Halleholmu ????.

Kristulda
18.02.2021 5 z 5

Knihu jsem koupila sestře. Měla jsem povolení si ji přečíst. Mě se líbila. Taková romantická oddychovka s příběhem.

žlotirova
16.02.2021

STRAŠNE DLOUHE A ONIČEM MYSLELA JSEM ŽE TO JE ROMÁM ALE NIC MOC HLAVNĚ( JE TAM AŽ MOC ROZEBRANÉ RODINÉ STAHY

Evka3814
12.02.2021 2 z 5

Bohužel tato kniha mě úplně neoslovila,tak nějak se to táhlo. Asi jsem dle anotace měla velké očekávání, ale nakonec přišlo zklamání:(

lusitta05
08.02.2021 4 z 5

Také príjemné čítanie, na sychravé večery.

Ivuska.09
06.02.2021 5 z 5

Já jsem velmi příjemně překvapená, mně se tento příběh skvěle trefil do vkusu. Dvě dějové linky, jedna z minulosti, druhá ze současnosti. Obě samozřejmě propojené, zhruba v půlce knížky minulost nahradí přítomnost. Rodinné spory, které trvají už pěknou řádku let. A jedna malá pekárna, která čeká na své znovuotevření. A bohatý muž, který se domnívá, že se kolem něj bude točit celý svět... Naštěstí hlavní hrdinka jen tak nic nevzdá. Já se těším na další díl.