Pekáč buchet

Pekáč buchet https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231100/bmid_pekac-buchet-231100.jpg 4 1200 363

ONA Redaktorka ženského časopisu, expertka na vaření. Miluje nové recepty, oprašuje staré po babičkách, dobrého jídla se nikdy nepřejí a je pro ni středobodem vesmíru. Sama o sobě říká, že je gastrosexuálka. Sport je pro ni nutné zlo, aby nenakynula jako její milované tvarohové buchty. Jmenuje se Klára. ON Adrenalinový sportovec. V létě leze po horách, v zimě po zamrzlých vodopádech. Sport je součástí jeho života a nedokáže bez něj existovat. Jeho břišní, zádové, hýžďové, no prostě všechny svaly, podle toho patřičně vypadají. Pekáč buchet může spořádat na posezení a nebude to na něm vůbec vidět. Jmenuje se Matouš. Je vůbec možné, aby dva takto rozdílné světy fungovaly společně? Stačilo jediné včelí bodnutí a následná prudká alergická reakce, a bylo to. Náhoda je spojila dohromady, a tak na nich můžeme otestovat hned dvě lidová moudra: že láska prochází žaludkem a že láska hory přenáší. Další skvělé čtení od Kateřiny Petrusové, které smlsnete jako pralinku. Najdete v něm všechno, co na jejích knížkách máte rády: svérázné postavy, skvělé dialogy, nečekané zápletky. Vtip, romantiku i napětí.... celý text

Kabátice
15.11.2018 3 z 5

Oddechovka, která pobaví. Nic víc.

jarabr
13.11.2018 3 z 5

Takové jednodušší, ale milé čtení. Příběh pěkně ubíhá, konec svým způsobem happy-end i když...
Nad některými recepty se sbíhají sliny v puse a hned bych ochutnal :-)

Zuzulin
12.11.2018 5 z 5

Naprosto perfektní oddechovka. Tuto knihu mi doporučila známá a moc děkuji za doporučení, protože kniha byla do slova a do písmene šitá mi na míru :) miluji vaření a kniha je o redaktorce ženského časopisu, která se zabývá vaření. Každá kapitola přináší nový recept a vtipné zážitky ze života redaktorky Kláry... Musím se přiznat, že spisovatelku Petrusovou jsem do této chvíle neznala, ale teď vím, že kniha Pekáč buchet nebude poslední knihou, kterou jsem si od ní přečetla :)

pejty
08.11.2018 4 z 5

Velice zajímavá knížka. Ačkoliv si nemyslím, že jsem úplně cílová kategorie, pro kterou je kniha určena, tak musím připustit, že mě kniha velice bavila a bylo tam spoustu momentů, u kterých jsem se opravdu od srdce zasmál. Postavy mi byly velice sympatické a děj tak nějak pozvolna plynul a najednou jsem zjistil, že čtu poslední stránku.

avalonek
07.11.2018 5 z 5

Tak tohle bylo opravdu povedené čtení.Už dlouho jsem se u knihy tak nenasmála..Super postavy,příběh byl opravdu jak psán životem a ten humor byl naprosto dokonalý.A vyzkouším i nějaké ty recepty.Takže za mě opravdu vřele doporučuji..

Modrásek16
28.10.2018 4 z 5

Hezká a příjemná kniha. První od autorky a určitě se ještě po nějaké podívám.

iva2111
27.10.2018 4 z 5

Mile oddechová kniha, která se četla příjemně; s lehce překvapivým, ale uvěřitelným závěrem.

Macicekh
15.10.2018 5 z 5

Kniha se mi velice líbila, moc jsem si ji užila..

pip11
11.10.2018 3 z 5

Kniha byla výrazně vtipná až do závěrečné části. To jako fákt? No u klidnějšího průběhu by mi ten závěr nevadil, ale po tom co jsem se celou dobu smála, to bylo krapet divné.

dlabikk
11.10.2018 4 z 5

Byla to celkem sranda. Vybrala jsem si jí do čtenářské výzvy a zhltla za dva dny. Dokonce mě i zaujaly některé recepty :o) Skvělá oddechovka.

minde
11.10.2018 4 z 5

Přečetla jsem ji jen kvůli výzvy. Nenáročné oddechové fajn čtení na cestu autobusem nebo vlakem.

marwinmh
08.10.2018 4 z 5

Příjemné čtení pro nás holky :-) Klasický román s dobrým koncem. Jako oddechovka super.

embi
05.10.2018 4 z 5

Velmi příjemné oddechové čtení se sympatickou hrdinkou. Uvedené recepty vypadají velmi lákavě:)

tezzpoletsar
23.09.2018 5 z 5

Skvělá knížka!:) Hrozně čtivý, vtipný příběh, ze života, takové ty hezké vztahové začátky:) uplně jsem to prožívala s hlavní hrdinkou a hltala každé slovo, až jsem jí to záviděla:)) Konec smutnější ale jinak super! Určitě si ráda přečtu ještě něco dalšího od autorky.

Michaela91
19.09.2018 2 z 5

Oddechová kniha. Ale nijak záživný děj, Docela jsem se nudila nebyla tam žádná akce. Občas vtipné ale už se k ní nevrátím.

Er.es
29.08.2018 3 z 5

Typická kniha "tuhle si beru na záchod" :-)
Takový neoriginální, trošku naivní a malinko tupounský příběh, ale na druhou stranu čtivý a žádné hluché pasáže o ničem. Neurazilo, ale ani nadšení se nekonalo a přečteno pouze pro čtenářskou výzvu. Mám jiný smysl pro humor, tak možná proto na knihu asi rychle zapomenu.

Lana33
23.08.2018 5 z 5

Prijmne cteni. Knihu jsem precetla na jeden zatah, byla zabavna,cist ji pro me bylo skvelym odpocinkem. Za me 5 hvezdicek.

Ishir
23.08.2018 5 z 5

Super kniha dlouho jsem se u žádné knihy tak nepobavila, i když ke konci smutné, ale vše se v dobré obrátí.

brijana
21.08.2018 3 z 5

Pěkná oddechová kniha, která nenadchne, ale ani neurazí.

Tanya007
20.08.2018 3 z 5

Knížka se četla dobře, ale myslím si, že by se dala daleko více rozvést, téma super, pro mě ale dost rychle ukončeno...