Památná místa Járy Cimrmana

Památná místa Járy Cimrmana https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292660/bmid_pamatna-mista-jary-cimrmana-8mP-292660.jpg 4 29 10

Objevte nejzajímavější kouty naší vlasti, která nejslavnější Čech proslavil, a pronikněte do hlubin velikánovy osobnosti. Vydejte se na místa, kde zanechal výrazné stopy a důležité odkazy nejslavnější český génius – Jára Cimrman.

gabriela8704
13.11.2023 5 z 5

Opět krásná kniha a přehled Cimrmana a jeho existence/neexistence. Člověk má možnost projít místy i historii, aniž by tam byl.

medlovice
08.09.2023 5 z 5

Tato knížka se čte s úsměvem. Je tolik míst, kde se najednou objevila stopa Cimrmana , že začínám mít dojem , že nechal stopu i u nás. Ano, Jára Cimrman ve svých toulkách po Chřibech určitě se zastavil i v Medlovicích. Pak zašel do lesa na houby a taky houby našel. No fantazii se přece meze nekladou a i malou obec můžeme zviditelnit.

Ronnie68
22.06.2023 4 z 5

Zajímavá kniha ... taková oddechovka ... o jednom z nejslavnějších Čechů (který nežil) ... spíš putování, kde se Jára údajně zastavil nebo zanechal stopu ...

Kate18
07.01.2023 3 z 5

Kniha seznamuje s pár zajímavými místy, kde se svého času ocitl ať už úmyslně či neúmyslně největší Čech. V některých městech je ulice Járy Cimrmana, jinde zase dům, ve kterém pobýval. Dokonce uvádí i celé museum věnované Cimrmanovi. Určitě na některá památná místa vyrazíme.

icezero
25.09.2021 3 z 5

Co rict o knize mapující některá místa, kde se měl vyskytnout největší Čech... Dostal jsem k loňským Vánocům a dost dlouho trvalo se k ní propracovat. Stejně jako ostatní díla mistrova divadla, je milým čtením, třeba do nadcházejících podzimních večerů v teple domácího křesla. I tak si myslim, že na některých místech mistr nikdy nebyl

Mydlivoj
11.01.2021 3 z 5

Nenadchne,ani neurazí.

Forest66
03.09.2020 4 z 5

Je to takové milé čtení. Některé kapitoly byly sice dost nesmysly, ale jiné zase zajímavé a vtipné :)

xxtom
03.12.2019 3 z 5

Popis zajímavých míst spojených se jménem Járy Cimrmana. Můžete použít jako knihu tipů na výlety.

nikikostadinova
18.06.2016 5 z 5

Jako správná skalní fanynka Járy Cimrmana, samozřejmě nemohu hodnotit jinak. Ale i tak, velmi pěkné, úsměvné, poučné. Dozvěděla jsem se pár zajímavých skutečností, což mně velmi potěšilo. A byla jsem překvapena kolik ulic a uliček je pojmenováno po tomto géniovi. Takže za mně 5*****

Lucieee91
14.05.2016 3 z 5

Zajímavá kniha, která vysvětluje spojitost určitého místa s Járou Cimrmanem. S mnoha pěknými fotografiemi.