Padlí andělé / Leviatan

Padlí andělé / Leviatan https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91636/bmid_padli-andele-leviatan-yEo-91636.jpg 4 326 68

První a druhá kniha série Padlí andělé. Aaron Corbet je celkem normální kluk, trochu samotář, sirotek s problematickou minulostí, který ale doufá, že konečně našel náhradní rodinu, přátele i smysl života. Vše se ale změní na jeho osmnácté narozeniny; začne najednou rozumět portugalštině, latině, a dokonce i svému psovi... Pak se objeví dva podivní muži, kteří mu prozradí, že je Nephilim - syn smrtelnice a padlého anděla. A tak začíná příběh plný zvratů, utrpení, andělů a odvěkého boje dobra a zla.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

The Fallen / Leviathan , 2010

Lira
08.03.2013 5 z 5

Jako první jsem viděla film, ale našla jsem to náhodou, když jsem si hledala filmy, kde hraje představitel Stefana (Upíří deníky). Film jsem si oblíbila a pak jsem zjistila, že to je i jako kniha. Knihy jsem si všimla ve škole v katalogu Albatros a od kamarádky mé kamarádky slyšela, že je to dobrá četba a čte to i její rodina. Řekla jsem si, že si jednu knihu seženu a přečtu.
Po přečtení první části knihy jsem vůbec nelitovala a hned se dala do čtení i druhé části.
Můj celkový názor je takový, že mě vůbec nezklamal. Téma o andělech se mi líbí a pes Gabe je velmi vtipný.
Rozhodně doporučuji a upozorňuji, že by jste měly občas tu anotaci ignorovat (hlavně na obalu knihy).

medvídě
21.02.2013 5 z 5

Sice jsem napřed viděla filmové zpracování, ale ani tak mě kniha ničím nezklamala. Jen bylo vidět, že i když má film 3 části, tak v něm hodně věcí chybí a nebo je změněných.

pikilo
13.01.2013 3 z 5

Nevím proč, ale Aron mi strašně připomíná Buffy přemožitelku upírů. Možná to bude Leviatanem, pač nějaká chapadlovitá potvora byla i v Buffy. Ze začátku mě to nebavilo, připadalo mi to dětinské, ale konec se rozjel. A Gabriel se mi líbil předtím, než z něj Aron udělal jinýho.

Kate.S
02.12.2012 4 z 5

Líbila se mi více první část:) Ale celá kniha je pěkné počtení.

Lenny33
23.10.2012 3 z 5

Když to rozdělím tak Padlí andělé za 2* a Leviatan 4*. Zvláštní obálka.

Anet666
13.08.2012 4 z 5

Když jsem byla v knihkupectví musím přiznat že i mě padla do oka obálka i stručný popis děje. Příběh je zajímavý a upoutá pozornost.Je napínavý,ale určité kousky mi připadaly trochu přitažené za vlasy,ale jinak je to velmi pěkné. Tato kniha je jak dělaná pro ty, kteří rádi čtou knihy o andělích.

Canney
30.07.2012 4 z 5

Knížka se mi moc líbila. Líbilo se mi chování Aarona, který to kým je nepřijal jako samozřejmost, ale že se svojí podstatou bojoval a musel se s tím smířit, i když to tak docela nejde.
Knížku rozhodně doporučuji těm, co se jim líbí seriál Lovci duchů neboli Supernatural.

Emmgirl
27.12.2011

Kniha mě naprosto uchvátila.. Miluji tématiku Padlých andělů, za což zřejmě vděčím sérii ''Hush, Hush'', jejíž první knihu - Zavržený - přímo zbožňuji, tudíž pro mě tato série byla jasnou volbou a nutností.
Uchvítila mě, a to nejen obálkou, která na mě tedy v knihkupectví už z dálky přes výlohu přímo křičela. :D Příběh se mi velice zalíbil a jsem již v očekávání, co s sebou přinese další díl. :-)
Podobnou tématiku zkrátka zbožňuji, co více říct... Doporučuji, pro milovníky mírného fantasy světa Padlých andělů. :)

americká literatura andělé

Thomas Sniegoski