Posedlost

Posedlost https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184149/bmid_posedlost-v8q-184149.jpg 4 152 25

Po nevydařeném manželství a roce přešlapování na místě se Cait Douglassová konečně rozhodne odhodit zábrany a začne žít naplno. Rozhodně však není připravená na to, že během jediného večera jí do cesty vstoupí dva přitažliví muži: zpěvák, kytarista a rozený džentlmen Gordon Benjamin, a drsný, živočišný barový vyhazovač Duke. Cait neví, koho si má vybrat – ani jak dramatické důsledky bude její volba mít. V souboji dobra a zla zřetelně vítězí tým padlých andělů, avšak Jim Heron, nedobrovolný spasitel lidstva, nečekaně zariskuje a vítězství z minulého kola věnuje své ďábelské protivnici Devině, která na oplátku propustí z pekelné studny duši nevinné Sissy Bartenové. Jim nemyslí na nic jiného než na Sissy a její bezpečí, zanedbává své povinnosti i soupeření o další duši. Jeho pochybení má nepředvídatelnou, katastrofální odezvu…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

Possesion , 2013

Samira
29.08.2014 5 z 5

Na tenhle díl jsem moc těšila a rozhodně splnil má očekávání. Podle mě se série konečně rozjela. Kromě ústřední dvojice, která byla okořeněna trojúhelníkem, byla velkým kladem Sissy, která příběh zdynamizovala. Devina se tentokrát tedy opravdu překonávala, víc prozrazovat nebudu a nejvíc mě pobavilo její snažení s Adrianem:). Jinak další díl bude hodně napínavý, už aby vyšel.

Lee7
05.07.2014 3 z 5

Pro mě asi nejvíc překvapivý díl, čekala jsem o něco víc.. Ale namísto toho jsem dostala mnoho otázek a málo odpovědí :D
Pořád stojí za to ji číst a počkat si na další díl.

Evaevelína
01.07.2014 4 z 5

mě se kniha líbila,a souhlasím s ,,JANIČTA,, hlavně mě zaráží,proč měl G.B. svatozář...konec je otevřený,tak se snad ještě letos dočkáme dalšího dílu.

Janičta
19.06.2014 3 z 5

Obsahuje spoilery!

Překvapivý zvrat. To bylo největší překvapení této knihy.
Začátek byl podle mě trochu slabší, ale pak se to rozjelo.
Nigelova smrt mě hodně překvapila. Ač bylo jeho počínání vysvětleno (z pohledu Deviny) stejně mi to nepřijde moc logické. Vždyť Nigel s Devinou bojoval stovky let a teď to "zalomí" kvůli jedné darované výhře. Možná tím měl nakopnout Jima... Je mi líto Colina, andělská linka v příběhu se mi líbila. Doufám, že archandělé dopadnou na konci dobře.
Jinak Jim dost vybledl, Adrian vybledl, Devina je poloviční.... Nebýt toho šoku s Nigelem a Sissy, která vidí svatozáře(co to asi znamená?:-)), hodnotila bych to hůř.
U serie mě teď drží hlavně to, že jsem kdysi někde četla, že se Padlí andělé tak trochu propojí s Bratrstvem (nejspíš přes Lassitera). Jsem na to zvědavá a pořád ještě zbývají minimálně dva díly.
Doufám, že bude další díl lepší a bude mít propracovanější hlavní linku.

mazzone
11.06.2014 4 z 5

práve dočítaná, tešila som sa na to ako Sissy konečne oslobodia z područia Deviny, ale vsetko písané a ladené len v náznakoch. Možno sa medzi Jimom a Sissy k dačomu schyľuje, ale to je ďaleká budúcnosť :( škoda, pre mna dost prekvapenie

a koniec este viacej zamotané ako na začiatku, takže sa tešme na dalsie pokračovanie...