Padesát odstínů tymiánu

Příručka zahradnické magie pro středně příčetné.
Sympatický fantaskní příběh plný koček, z nichž některé jsou dokonce korunované!

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/374635/padesat-odstinu-tymianu-WYL-374635.jpg 4.214
Literatura česká, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Straky na vrbě

Kniha Padesát odstínů tymiánu

Ignis

Kočky, sympatická hrdinka, vcelku zajímavý příběh, mírný humor, co víc si může člověk přát?

Arenga
09.12.2018

Byla jsem nadšená, už hodně dlouho jsem se nad knížkou tak nepobavila. Milý příběh vhodný i pro mládež, moje dcera (11) ho zhltla dřív než já ;-)

Mermaida
02.12.2018

Vtipné a skvělé počtení, bavilo a hodně pobavilo. neustále jsem měla při čtení úsměv na rtech. Bláznivé fantasy z kraje plného Mateřídoušky :-)

mikika
28.08.2018

ideální pro fanoušky humoristických fantasy Johna Moorea!

Svářeč
02.07.2018

Sympatická kniha. Taková jednoduchá, s přímočarým příběhem a jednorozměrnými postavymi, svět je taky jenom hodně letmo načrtnutý, přitom bych se o něm rád dozvěděl více (jak funguje svět mimo království? Proč království dobrovolně zůstává ve středověku? Ví zbytek světa o čarodějích? Nevíme…). Ale je to napsané čtivě, rychle to uteče a hodně to zachraňuje humor. Ne že bych se při čtení nahlas smál, ale párkrát mě autorka pobavila. Celkově slušná oddechovka.

ElfkaEleanor
08.06.2018

Nekonvencni hrdinka, ktera ma vskutku sverazny pristup a prorizlou pusu, pobavi. Autorka vystihla typickou teenagerku a jeji osud zasadila nekam na pomezi recke mytologie, Bradavic a naseho sveta. Skoda, ze podtitul evokuje pribeh ze sveta bylinkarstvi a magie. Magie sice nechybi, ale sila bylin a jejich kouzelne vyuziti budete hledat marne. Pro dospivajici idealni fantasy pohadka, pro dospele, kteri maji uz neco nacteno, to muze byt unavne opakovani toho, co cetli uz jinde.
Hvezda navic za krasne graficke zpracovani.

EmmaKrizova
13.04.2018

V rámci žánru dobrý příběh ze zahrádkářské kolonie. Pohádky a tohle je jediný druh fantasy co snesu. Škoda že se autorka víc nevěnocala těm bylinkám, mohly být třeba kouzelný. Takhle to občas působilo malinko fádně. Universita, cesta do podsvětí...
Krásná obálka, která mě nalákala ke koupi a krásné perokresby. A hlavně ty kočky!

Tyto
01.04.2018

Milá pohádková oddechovka pro děvčata od 13 do X let.

Eslem
29.03.2018

Milá, humorná a svěží konverzační YA fantasy určená především čtenářkám, kterým se zajídá trend nafoukaných, nesympatických a současně nepochopitelně obletovaných hrdinek. Název paradoxně cílovou skupinu může spíš odradit, ale po přečtení docela zapadne na místo a to i v knihovně, kam jsem žádných 50 odstínů čehokoli nikdy strčit nehodlala. Chválím i hojnost koček a parádní obálku.

Zdenka Pšeničková

Zdenka Pšeničková