Padesát odstínů tymiánu přehled

Padesát odstínů tymiánu https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374635/bmid_padesat-odstinu-tymianu-WYL-374635.jpg 4 61 61

Příručka zahradnické magie pro středně příčetné. Sympatický fantaskní příběh plný koček, z nichž některé jsou dokonce korunované!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Padesát odstínů tymiánu. Přihlašte se a napište ho.

Sandalkar
10.01.2024 4 z 5

Jemna, ceska divci fantasy knizka. Neco v ni najde milovnik kocek, humoru (jizlive a pubertacke poznamky, hratky se slovy) i klasicky fantasy ctenar. Prala bych ji, aby vic prorazila.

Ps.: jedna hvezda dolu za nazev, ktery odkazuje na popularni "soft porno" serii, ale pribeh Tymiany to nema zapotrebi...

janca6129
29.06.2023 5 z 5

Velmi milá a zábavná, pohádkově laděná dívčí fantasy. Pobavila jsem se i odpočinula zároveň. :)

pahorkatina
28.05.2023 2 z 5

S knihou jsem strávila vcelku příjemné odpoledne, je to odlehčený příběh, který Vás vezme na trip i do podsvětí, kde dějová linka osvěžujícím stylem laškuje s mytologií. A to je všechno. Pokud od knihy očekáváte zamyšlení mezi řádky, nebo barvitý, rozvinutý jazyk, trampoty princezny Tymiány pro Vás budou jen letmým závanem vůně bylinek, bez toho, abyste si z nich mohli uvařit poctivý čaj, který si budete labužnicky plnými doušky vychutnávat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Padesát odstínů tymiánu v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x

česká fantasy fantasy dívčí romány

2018  83%Padesát odstínů tymiánu
2015  67%O malém tučňáčkovi a jiné pohádky