Ozvěna noci

Ozvěna noci https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47814/bmid_ozvena-noci-Mqc-47814.jpg 4 62 14

Sebastian St. Cyr Mystery série

Královský dvůr je otřesen. Během velkolepých slavností byla překrásná markýza Anglessey nalezena mrtvá v komnatách samotného prince! Záhadou je, že na krku měla dávno ztracený náhrdelník, který podle legendy patřil slavné druidské kněžce. Co mohlo stát v dopise, který markýza náhodou objevila při tajné schůzce se svým milencem?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

When Gods Die , 2006

ariel platto
16.09.2020 5 z 5

Postupně, jak jsem knihu četla, jsem si k markýze vytvořila vztah a proto mi její osud, byl moc líto. I jejího manžela. Docela nízké hodnocení na dobrou knihu...

Ivetaa
13.08.2020 2 z 5

Nějak jsem se nemohla začíst, postavy nic moc, co se týče sympatií. Od autorky znám lepší knihy.

Ulrika
06.11.2018 odpad!

Bohužel mě kniha vůbec nezaujala a ani jsem ji nedočetla.Se skvěle napsanou knihou Pod australským sluncem se to nedá porovnat. .

DUNIKO
05.05.2018 5 z 5

Moc pěkné čtení.

laura
12.04.2018 1 z 5

Začátek zdlouhavý, ale když jsem se začetla, knihu jsem doslova zhltla nadvakrát. Chvilkami smutné, zejména když člověk uváží, jak dokáží lidské řeči pošpinit památku mrtvého člověka, který se už nemůže bránit. Tak samozřejmě, ono to funguje i u živých, ale ti to alespoň mohou vyvrátit... Z téhle série nejslabší díl, ale nemůžu říct, že by se mi kniha nelíbila...

EvikU.
09.04.2017 5 z 5

Autorčiny knihy mají napínavý děj a moc se mi líbí. Tato kniha není vyjímkou. Všem doporučuji.

Gi-Gi
05.12.2016 3 z 5

nijak zvlášť mě to nenadchlo, musím říct, že jsem měla pocit, že děj nemá spád a celé je to ucourané. Nevím, jestli knížce předchází jiné se stejným hlavním hrdinou, ale pokud je čteno samostatně, pak se tam objevují výkřiky minulosti a přítomnosti, které vlastně nepřispívají ději jinak než popsanými stránkami

havrmoni
20.09.2016 4 z 5

Tady jsem se začetla hned. Opět žádná velká romantika,vztah hrdinů jako by nikam nespěl. Spíš je to další kniha o politických intrikách a vraždách. Tentokrát není hrdina označen za vinného,ale naopak požádán o pomoc ve vyšetřování. Bohužel se občas v té změti jmen ztrácím a ztrácím se i v politice jakékoli doby .

TaLu
17.06.2015 5 z 5

Tuto sérii jsem si oblíbila, takže jsem rozhodně nebyla zklamaná.
Napětí v romantických příbězích já vyloženě vítám.
Čtivě napsáno, jak jsem u této mé oblíbené autorky zvyklá.
Těším se na další.

Kamiliana
15.09.2014 4 z 5

Kniha mi nepřišla jako typická červená knihovna, jedná se spíše o detektivní román z počátku 19. století se vsuvkami z anglické historie. Velmi čtivě napsáno, doporučuji.

Laf
06.03.2014 3 z 5

Detektivní část příběhu se mi moc líbíla a ohledně vztahu mezi hlavním hrdinou a jeho přítelkyní jsem čekala jiný konec, z čehož jsem byla trošku zklamaná :). Jediné, co mi dělalo problém, bylo pamatovat si tolik různých jmen :D

miruska1
12.02.2014 5 z 5

Veľmi zaujimava detektivka. Mne sa teda fakt pačila,ako aj všetky ostatne knihy tejto autorky.

deedulka
11.03.2013 4 z 5

Průměrná detektivní kniha s mužským hrdinou v hlavní roli, který pátrá po vrahovi markýzy a zároveň se snaží odhalit nejasnosti ohledně zmizení a smrti své matky. Kniha nijak nenadchla, ale ani nezklamala. Krok po kroku se se svým chlapeckým pomocníkem Tomem snaží dostat vrahovi na kobylku a několikrát vyváznou vlastnímu zabití jen o vlásek.

sarhod79
19.09.2012 5 z 5

Naprosto skvělá knížka, každá její knížka je úplně jiná, tato je historická detektivka ale fantasticky napsaná

Candice Proctor
americká, 1954