Ovoce v zahradě

Přehledná, metodická a bohatě ilustrovaná příručka popisuje druhy ovoce v zahradě. Rady pro pěstitele ovocných stromů a keřů a dalších rostlin, jejichž plody se kuchyňsky zpracovávají nebo konzumují čerstvé. Kniha nabízí široký sortiment druhů a odrůd ovoce a přehled podmínek k jeho úspěšnému pěstování. Součástí je i podrobný popis chorob a škůdců a návody k jejich odstranění a likvidaci. Kniha je vybavena řadou barevných tabulek a fotografií, seznamem různých druhů ovoce v obchodech, slovníčkem pojmů a rejstříkem. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126842/big_ovoce-v-zahrade-edice-expert-126842.jpg 42

Kniha Ovoce v zahradě

micha-ella
04.03.2021

S touto knížkou se radím každý rok o prořezu stromů a keřů, je přehledná, i když tenká, takže dokonalým informacím musím vytáhnout ještě další knížky o zahradničení.

MOu598
07.11.2019

Hezká knížka, hodně informací se mi a věřím i dalším zahrádkářům hodí. Originál knížky je z Anglie - skoro žádné z popisovaných odrůd nejsou v Čechách uznané. Ostatní info jsou ale supr, pěkně, přehledně napsané.