Osudný portrét

David Morrell nám pod maskou ženské krásy, mužské chamtivosti a umělcova svědomí odhaluje jednu utajenou vrstvu ryzí pravdy za druhou prostřednictvím strhujícího líčení zápasu na život a na smrt. Sienna Bellasarová je ztělesněním krásy, kterou malíř Chase Malone nikdy nedokázal vtělit do svých obrazů. Když se ho její manžel, mezinárodní obchodník se zbraněmi Derek Bellasar, pokusí nátlakem přinutit namalovat její portrét, Malone odmítá dokud ho CIA nepožádá, aby Bellasara špehoval, a dokud nezjistí že Bellasar si už dříve objednal podobizny svých tří předchozích manželek - vždy několik týdnů před tím, než za podezřelých okolností zahynuly. Malone přísahá sám sobě, že Siennu před manželem zachrání, ale brzy si uvědomí, že pro toho muže není nic nemožné a že jeho prsty dosáhnou prostě všude... Osudný portrét je román, v němž se snoubí nepřetržitá akce s mistrným vykreslením psychologie postav, je další doslova bombou z pera jednoho z nejuznávanějších světových autorů napínavých thrillerů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31231/osudny-portret-eAV-31231.jpg 4.369

Burnt Sienna (2000)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Alpress

hana4834
18.12.2017

slabý příběh jeho další knihy jsou lepší

babicka_amalka
26.01.2017

jedna z jeho slabších, ale dalo se číst taky dobře

pablovendat
14.11.2014

Na Morrella docela blbost, ale dočetl jsem do konce

hankapimi
03.09.2014

Tato Morrellovka mi nějak nesedla, byla jsem u ní víc uhoněná než Malone se Siennou , víc se mi líbilo Bratrstvo.

Klamm
09.07.2013

Klasická Morrellovka, která se příjemně čte. Děj je plynulý, nechybí akce, romantika, napětí. Postav tak akorát a zápletka nic přehnaně fantaskního. Uteklo to jako voda. Takového Morrella mám rád.
75%

princesse
02.06.2013

Ctiva knizka, dobre napsana. Na muj vkus moc nasili, ale to je vec nazoru. Urcite stoji za precteni.

YvLeZa
07.07.2012

Tutu knihu jsem přečetla už před dlouhou dobou. Je to výborná kniha a velmi čtivá. Určitě doporučuji si ji přečíst.

David Morrell

David Morrell