Ostrov poslušnosti

Ostrov poslušnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/189542/bmid_ostrov-poslusnosti-nXU-189542.jpg 3 306 83

Pokud jste četli Padesát odstínů a červenali jste se…, tak tuhle knihu raději ani neotvírejte. Natalie Bowenová má něco přes dvacet. Žije v Londýně, mnozí jí závidí, ale její osobní život je jedna velká katastrofa. Muži se nedokáží vyrovnat s její úspěšnou kariérou a Natalie se pomalu smiřuje s tím, že nikdy nenajde opravdové štěstí. A pak se doslechne o luxusním víkendovém středisku zvaném Ostrov poslušnosti. Tam prý člověku ukážou rozkoše, jaké si ani nedokázal představit. Natalie se nejprve trochu lekne, ale brzy v ní převáží touha dozvědět se víc. Možná je to jedinečná příležitost, jak se konečně posunout z místa... A tak v sobě potlačí strach a přihlásí se. Brzy po příjezdu se setká s okouzlujícím, i když poněkud rázným Simonem. Ten muž je zvyklý dostat vše, o co si řekne. A Natalie pochopí, že konečně potkala sobě rovného.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

The Haven of Obedience , 2000

kazatell
22.04.2016 3 z 5

Kniha je přesně taková jakou ji čekáte, neurazí nenadchne

lenlou
26.02.2016 5 z 5

Výborné erotické čtení. Příběh Natalie hledající lásku a štěstí, které náhodou najde v zajímavém luxusním středisku - Ostrov. Určitě bych si tam na pár víkendů zajela i já.

janesy
19.02.2016 2 z 5

Podrobná příručka pro erotomany/ky. Děj nehledejte, žádný není!

martiiinkajjj
14.01.2016 4 z 5

Knížka se mi moc líbila, sice šlo opravdu jen o erotickou příručku pro pokročile :-D ale číst se to dalo :) Sice jsem tady asi jediná ze všech :D takže za mě: * * * *.

zelvickaalenka
27.10.2015 1 z 5

žádný děj, jen erotika.. je to spíš jako erotická příručka!

jitka7
18.09.2015 3 z 5

Kdo má rád hodně erotiky, ať sáhne po této knize - je jí tam, co hrdlo ráčí. Ale co se týká děje... tak ten tam skoro chybí.

petra6006
19.08.2015 5 z 5

Knížka mě velmi pozitivně překvapila, kdo má rád erotické knihy doporučuji :)

livana
29.07.2015 5 z 5

velice příjemné erotické čtení. Stojí za to si knížku přečíst.

Marselle
06.06.2015 4 z 5

tuto knihu mohu jen doporučit,opravdu hodně erotiky od začátku až do konce

Bibinky
28.05.2015 3 z 5

Vzrušující kniha, co se týče erotických scén opravdu dokonalé popsané a fakt vzrušující. Co se týká děje, jak už bylo napsáno žádný a pro mě byl konec tak jasný, že jsem knihu nedočetla :(

Nikyna8
08.05.2015 5 z 5

za mě 100% doporučuji hodně erotiky má spád nudit se nebudete

Helena Lacková
22.04.2015 5 z 5

Kniha se mi hodně líbila, doporučuji

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

Líbila se mi... je to trochu tvrdší než Padesát odstínů a tomu podobných knih.... ale má něco do sebe...

Jamka
22.01.2015 5 z 5

Splnilo to očekávání. Kniha nemá zbytečně moc kudlinek. Líbila se mi

Nagadir
20.01.2015 3 z 5

Pokud k tomu člověk přihlíží jako k příručce než k literatuře, tak je to rozhodně zajímavý zdroj informací. Jinak to má tolik nereálností a nelogičností, až je to k smíchu.

Magda Majo
04.01.2015

Tahle kniha je jen pro silné povahy pornografická novela v pravém smyslu slova. Nečekejte hluboký děj a už vůbec ne romantiku. Jedná se však o velmi vzrušující inspirativní dílko. Vřele doporučuji.

PomněnkaPrvní
16.12.2014

Je to pro ženy, ale není to román. Je to pornografická novela. Přišlo mi to velmi vzrušující a nápadité, co se na Ostrově ti muži a ženy učili a jakou formou je to učili. Děje je zde málo, ale to v erotických povídkách a pornografických novelách prostě bývá. Neubírala bych hvězdičky kvůli chybějícímu ději, to je jako bych u hororu ubírala hvězdičky, že v něm chybí romantika. Neubírala bych hvězdičky ani za sexuální praktiky, pokud bych se zrovna rozhodla, že mně konkrétně to či ono nesedí. Pokud bych hvězdičky udělovala a chtěla ubírat, pak rozhodně za konec této knížky, který byl pro mě velké zklamání. Tak nějak jsem doufala v něco jiného. Feministky rozhodně nečtěte.

FreshPatty
14.12.2014 1 z 5

Bez děje, ztráta času.

Nicole26
08.12.2014 5 z 5

Tak ja neviem, ale mne sa táto full-sexová kniha fakt páčila :D OK, fajn, dej takmer žiaden, ale inak super :D

Ditules
24.11.2014 odpad!