Orinokem k přechodu

od:


KoupitKoupit eknihu

Jsou čtyři a do Venezuely je přivedly profesní zájmy. Každá s sebou vleče své životní postoje, svůj humor, skepsi, ideály. Konfrontují. Občas příliš emotivně, občas trošku nefér, za všech okolností však žensky. Situace, střídané tempem jihoafrických rytmů a tropické kulisy, jim k tomu poskytují dost příležitostí. Kniha přináší chápavě ironickou výpověď o stavu ženské duše ve věku, kterému se říká „trapný”. Má šanci se zabydlet na každém nočním stolku: mužům nabízí nové světy a ženám, - ženám balzám. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/51_/5171/orinokem-k-prechodu-5171.jpg 4.353
Žánr:
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Rod
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
knihovniceS
22.08.2018

Výborná kniha, moc se mi líbila

aralka
28.03.2018

Jedním slovem paráda!! Rozhodně doporučuju všem ženám ročníku narození 1970 - 1977 :-) mladším ne, to nemá cenu!! jde o naprosto vytuněný a s osvěžujícím humorem podaný pohled do zralých ženských duší, v žádném případě ale nejde o červenou knihovnu!! to upřímně fakt nesnáším! Tohle je zhuštěná jazykově vybroušená, inteligentní sonda do života žen po 40.roce věku... " toho podivného věku, kdy si člověk ještě pamatuje začátek, ale už dohlédne na konec" , jak je v knize trefně řečeno.... je to zkrátka zábavné, vtipné, ironické a prostě to sedí!!! Velký obdiv paní spisovatelce... :-)

bosorka78
22.10.2017

Doporučuji všem ženám kolem čtyřicítky,jsme na tom asi všechny stejně s pocity,s láskou a manželstvím, stojí za přečtení

MagdaS
08.05.2016

Skvělá kniha od Mileny Holcové. Doporučuji k přečtení, příběh stojí opravdu za to. Vtipné a pravdivé postřehy, vhled do cítění osob, seznámení s prostředím... Pro mě výborná spisovatelka, která má co říct a navíc ví, jak to napsat :).

gab72
05.02.2016

Již jsem přečetla několik knih od M. Holcové a mohu jen přisvědčit, že to nejsou "cajdáky". Výborné postřehy, nejspíše svou zkušeností získané. Hluboce opět smekám před touto paní, hlavně díky str.222, kde popisuje základní rysy středního věku žen. Výborné. Nejenže to objevila, jako možná spousta žen, ale ona to dokázala i popsat tak, že tomu druhý rozumí. Paráda:).

olejnice
21.11.2013

Výborná spisovatelka, moc dobře se to čte. Jde vidět, že je to žena, a ženské duši rozumí. Líbilo se mi tam spoustu pasáží, které by stály za to, aby si je člověk každý den přečetl, ale tahle mě moc potěšila:" Poprvé v životě ji napadá, že střední věk je vlastně obrovská šance."

Márinka

Milena Holcová patří k mým oblíbeným autorkám. Píše skvěle pro ženy, ale nejsou to cajdáky, z kterých kane ...