Orinokem k přechodu

Jsou čtyři a do Venezuely je přivedly profesní zájmy. Každá s sebou vleče své životní postoje, svůj humor, skepsi, ideály. Konfrontují. Občas příliš emotivně, občas trošku nefér, za všech okolností však žensky. Situace, střídané tempem jihoafrických rytmů a tropické kulisy, jim k tomu poskytují dost příležitostí. Kniha přináší chápavě ironickou výpověď o stavu ženské duše ve věku, kterému se říká „trapný”. Má šanci se zabydlet na každém nočním stolku: mužům nabízí nové světy a ženám, - ženám balzám. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/5171/orinokem-k-prechodu-5171.jpg 4.274
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Rod

Kniha Orinokem k přechodu

soukroma

Zastaralé, pitomoučké, slepičí. Jak mne jen mohlo napadnout, že je tohle cestopis?!

JaLenka
29.12.2019

Několikrát jsem knihu chtěla odložit, ale nakonec si mě vždy něčím udržela a pustila jsem se i do volného pokračování, které mi knihovnice nabalila společně s první knihou. Možná se časem vrátím i k dalším knihám autorky..

JIVaJaH
16.12.2019

Milena Holcová nezklame! Nemám pochyb, že se brzy vydám v jiné její knize zase s radostí do světa.

Doubravka1975
08.08.2019

Dárek od kamarádky k narozeninám. Jsem ve stejném věku jako všechny čtyři hrdinky a jsme na tom stejně. Doma, v práci, odrostlé děti, láska, manželství....tak mi příběh moc nesedl, ale špatné to nebylo, spíš průměr

knihovniceS
22.08.2018

Výborná kniha, moc se mi líbila

aralka
28.03.2018

Jedním slovem paráda!! Rozhodně doporučuju všem ženám ročníku narození 1970 - 1977 :-) mladším ne, to nemá cenu!! jde o naprosto vytuněný a s osvěžujícím humorem podaný pohled do zralých ženských duší, v žádném případě ale nejde o červenou knihovnu!! to upřímně fakt nesnáším! Tohle je zhuštěná jazykově vybroušená, inteligentní sonda do života žen po 40.roce věku... " toho podivného věku, kdy si člověk ještě pamatuje začátek, ale už dohlédne na konec" , jak je v knize trefně řečeno.... je to zkrátka zábavné, vtipné, ironické a prostě to sedí!!! Velký obdiv paní spisovatelce... :-)

bosorka78
22.10.2017

Doporučuji všem ženám kolem čtyřicítky,jsme na tom asi všechny stejně s pocity,s láskou a manželstvím, stojí za přečtení

MagdaS
08.05.2016

Skvělá kniha od Mileny Holcové. Doporučuji k přečtení, příběh stojí opravdu za to. Vtipné a pravdivé postřehy, vhled do cítění osob, seznámení s prostředím... Pro mě výborná spisovatelka, která má co říct a navíc ví, jak to napsat :).

Venezuela

Milena Holcová
česká, 1954

všech 17 knih autora

Kniha Orinokem k přechodu je v

Právě čtených1x