Opravdové vítězství

od:


KoupitKoupit eknihu

Barče už je patnáct, studuje na střední zemědělské škole obor jezdectví a spolu se svou nejlepší kamarádkou Gábinou touží po jediném - stát se profesionální jezdkyní a vyhrát nějaký hodně velký a významný závod, nejlépe rovnou Velkou pardubickou. Časem ale zjistí, že v životě existují i mnohem důležitější vítězství. Příběh plný koní, psů i lásky, je určen především milovnicím takzvaných koňských románků. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/1101/opravdove-vitezstvi-1101.jpg 3.713
Série:

Barča (2.)

Žánr:
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Petra (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Eliška12
24. září

Mně se tato kniha moc líbila . Zuzanu Franckovou mám ráda a její knihy taky , takže zklamání se nekonalo . Děj byl plynulý a napínavý , některé části se mi hodně líbily . Barču obdivuju . Její život je plný zklamání a přicházejí další , ale ona se i přesto nevzdává . Knihu doporučuji všem , ale hlavně holkám se slabostí pro koníky .

Ann98
20.12.2017

Těšila jsem se na další příběh Barči. Ze začátku jsem z toho byla zklamaná. Čekala jsem od toho asi o hodně víc. První díl (i když je tam Bára jako desetiletá holčička) se mi líbil mnohem víc. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem si knihu přečetla. Ale nemám potřebu po ni sahat znovu.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Zuzana Francková

Zuzana Francková
česká, 1951

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených20x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených2x
v Knihotéce3x
v Chystám se číst4x
v Chci si koupit3x
v dalších seznamech1x