Opráski z historje svjeta II – Mizlitelé, bořítele & ževlička

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rok se s rokem sešel a po velkém úspěchu prvních světových oprásků je tu druhý díl! Najdete v něm Ěžíška, Ajfouna i Fídela. Můžete se těšit na mizlitele, bořítele a hlavně na ŽEVLIČKU! ĎI, ĎI, ĎI, ĎI... Opráski sčeskí historje a Opráski zhistorje svjeta vznikají v Histrickým ústafu, kde tým historiků nepřetržitě bádá a pře se nad historickými událostmi českých, slovenských a i světových dějin. Výstupy jejich pilné práce můžete najít na sociálních sítích, ale i ve formě knih, kalendářů a historických map. Nově také můžete zakoupit karetní hru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361571/big_opraski-zhistorje-svjeta-ii-mizlite-0Tb-361571.jpg 440
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Opráski z historje svjeta II – Mizlitelé, bořítele & ževlička

haki34
12. května

jak jsem fanoušek oprásků, tak tyhle zklamaly..snad jen Kuba vyloudila i nějaký ten úsměv..někdy se moc nevyplatí tlačit na další díl...za mě - řadím k nejslabším opráskům společně se sloevnckými...;)

myryjam
09. ledna

Tyhle opráski jsou velmi povedené, je to taková ta akorát dávka humoru, i s tím černým, která mi vyhovuje. Autor musí být velmi vzdělaný, bez dobré znalosti historie je tahle knížka k ničemu. Autor si totiž pohrává s jemnými nuancemi, stejně jako v knížkách ostatních. Vzhledem k tomu, že tahle knížka nejde do hloubky, je to první knížka, u které jsem si nemusela žádnou historickou skutečnost hledat, abych tomu porozuměla.


laepus
12.12.2019

První půlka tohohle dílu je tak našlapaná (Ikaruz, Pormétejuz, Pláto, Tora...), že z pěti nejdu dolů ani kvůli lehkém zvolnění v závěru. - „Vot szdrástvuj Spupnik! Jag ě ve vecmíru? Velikojim, šiřim... ztudením, krutím, nehozťinim... Asi ůplně jag f Ruzku!”

LordSnape
26.04.2019

Super díl, fakt jsem u toho místy brutálně smál. Musíte mít zkrátka povědomí a znalosti o mytologii a světovém dění, na která se tam naráží. Bez toho se to někomu zkrátka jevit vtipně nikdy nemůže.

MCGinger
11.08.2018

Nejslabší díl série. Pobaví, ale není to ono.

Blekmun
02.06.2018

Pijer de Tuberkrém!
Stále ešte v pohode, neviem čo tu nacvičujete s tými jednotkami a trojkami :)

Iki1
19.03.2018

Sem tam dobrý nápad na hraní se slovíčky. Jinak dost slabý odvárek předchozích historií.

Elsinor024
26.01.2018

Nic není svaté a ze všeho si jde alespoň trochu udělat legraci:)

1