Opráski sčeskí historje f koztce

VŠECHNY OPRÁSKI V JEDNÉ VELKÉ KNIZE! Na 464 stranách najdete opráski z knih, i ty, které v knihách nikdy nebyly. Vše je chronologicky seřazené a navíc obohacené o krásnou a vkusnou MAPU ČESKÉ HISTORIE. Nechcete kupovat jednotlivé díly? Kupte si Opráski v koztce. Kniha plná specifického humoru autora, který si říká JAZ a na veřejnosti vystupuje pouze v masce Zmikunda Lucembruského, ústřední postavy oprásků. Kniha je rozdělena do kapitol po jednotlivých obdobích české historie. Na první pohled zaujmou kapitoly Vivrašďováňí, Přemřislofci, Hacpurci a Jahelonci, Nárotňí opruzeňí nebo Komiňisťi. Zakoupením této knihy získáte nejen přehled o české historii, ale také se pobavíte. SE SŤIM SMIŘte!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319029/big_opraski-sceski-historje-f-koztce-t6A-319029.jpg 4.684

Kniha Opráski sčeskí historje f koztce

kolacky
30.05.2021

Semzijsťila, že thuhle sjúpr kiňhu nmeám odhonocenou, ciwe! Taksmem siji hnoem peřčetla zno vua ě čmidál lepčí... Kozdka rulez!

Jizi
13.02.2021

Tohle nedělám ráda, fakt ne, generalizace čtenářskýho vkusu je debilita a když má rád někdo vdolky, nemusej mu jet holky, to ví každej malej Zmikund.
Ale tohle, ciwe tohle, tohle přece musí bavit každýho.
Lidi, nebuďte Kundery, děják je super!

ToVy
17.01.2021

Když jsem se rozhodl, že místo zbytečných kravin k Vánocům, požádám rodinu o knihy, instruoval jsem je, jaký druh knih a někoho, napadlo toto, a já si říkám proč ne, už jsem něco o tom slyšel. A už jsem taky rodině napsal, toto už raději ne.
Neříkám, že to je špatný nápad, že se to někomu nemůže líbit, ale mě to tedy neoslovilo příliš. Myslím si, že se v historii celkem vyznám, ale pochopit některé pointy mi dalo zabrat a i když si člověk postupně zvykne na jednotlivá slova a co se vynechává co se spojuje, co se přesmykuje, takže tohle se nedá číst jako běžná kniha. Ke konci jsem to fakt už jen rychle rychle "přečetl", abych se konečně dostal na konec a vzal si další knížku.

Set123
18.11.2020

Ač nerad, přiznávám, že tady nemám nic moc co dodat. Opráski jsou geniální výtvor a myslí, že je více než slušné je koupí této knihy podpořit, ač jsou zdarma dostupné online.

Samotné provedení knihy je naprosto úžasné. Skoro pět set oprásků ve skvělé vazbě, na kvalitním papíře.

Co si budeme, skoro pět set stran cynického humoru, který nám ukazuje, že naši předci byli „dmnti fagt“ - a nejen ti naši – je naprosto úžasná věc. A pokud mám projevit snahu snést do tohoto mého komentáře alespoň nějakou moralitu, napíši: Naši předci byli dementi a my jsme také; nezbývá nám tedy nic jiného, nežli se snažil býti dementy menšími.

bjorn1322
09.09.2020

Humor je lék a s Opráski se léčí jedna báseň...

Lischka
20.07.2020

Nejlepší je, když vyrábíte pomůcky na vyjmenovaná slova pro třetí třídu a do toho vám někdo nadšeně ukazuje různé špeky z Oprásků... Přidala jsem i do čtenářské výzvy 2020 - "kniha, jejíž první věta začíná zájmenem". Zájmeno "gdo" z prvního oprásku se akorát hodí.

MARTh
19.05.2020

Ačokliv jesm mjel menomtální spíln...tak knížka mě úplně odrovnala a vylepšila náladu :-) .... "Ta Baarová ě kuzz...Lido! Tadi Jozef. Sem váž nejvječí fašounek! Říká se fanošuk, Herr Goebbelz..."....nebo...."Dement Gutwald"....Nemohu než doporučit. Jednoduchá, střídmá, ale současně vtipná kresba, stejně tak stručné, ale vtipné dialogy-jazyk komiksu mě neustále udržoval v pozornosti. Nemohu než dát 5* a doporučit. Já s knihou strávil dva velmi příjemné večery a chvílemi jsem se řezal tak, že zbytek rodiny měl skoro problém usnout :-)

TomD
31.12.2019