Opráski sčeskí historje 2

Opráski sčeskí historje 2

A UŠ JE TO TADI! Druhý díl oblíbeného internetového komiksu přináší to nejvtipnější z české historie. Že je ještě neznáte? Tak to se budete divit! Nové příběhy Zmikunda Lucembruskiho, Jana Žižly, ale také Marie Terezje nebo Anežky České vás nejen pobaví, ale i poučí. A pokud se vám to nelíbí, pak SE STIM SMIŘte.

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/203971/opraski-sceski-historje-2-5g5-203971.jpg 4.5142

Opráski sčeskí historje (2.)

Komiksy, Literatura česká
Vydáno:, Grada

oolinkaa
08.10.2017

Kniha me nenadchla, vtip jen malokdy..vracet se k tomu uz nebudu

Dakarianna
24.07.2017

Naprosto neskutečně vtipné:DD Doufám, že se moje okolí baví, když si čtu knížku a směju se jako cvok:D

Lenna75
17.02.2017

Opráski jsou pro mne zajímavé - nýbrž mám ráda pravopis a gramatiku. A dovedou mne i docela pobavit.

haki34
27.11.2016

Opraski miluju... Akorat me trochu mrzelo ze z tistenych vydani vypadlo par zejmena tech prvnich komiksu z netu - treba divci valka...

laepus
24.11.2016

Kvalita neupadá, občas spíš naopak - jen vydržet, chlapče, jen vydržet.

marabart
23.09.2016

Vynikající knížka, má třetí ve sbírce po "Čtyřce" a "Paralelních životopisech". A když si tady čtu komentáře, je to podobný pocit radosti, jako když se s kamarády směju nad Opraski. :-)

Damato
04.09.2016

Právě jsem dočetla další Opráski a opět velká salva smíchu - pro nedělní večer naprosto dokonalé.
Cžoe? Porblími?Na hraňici??? Huz má asi ňákí trable s celňíkama...
No a Kafka - to už jsem šla pro kapesník, protože ..."eště jenda promněna a uďlám sváma krádkej Proces!", to se bez slzí od smíchu prostě neobešlo.

Hanka_Bohmova
13.07.2016

Na obálce sice píšou, že je to pro inteleguáňi, ale pochopila jsem to i já. Kosmos a Wichrtle jsou moji nej: "Takže kontakdňí fizule nesabrali... Tag uš sbívaj ěnom čočki..."

Cacolinka
29.10.2014

První díl Oprásků se mi líbil o trochu víc...tam jsem se smála na každé stránce. Tu to bylo trochu chudší....stejně pořád ale nejlepší knížka o historji češkéhco nárkoda.

JeKa
20.10.2014

Opět super! Konečně i s mým nejoblíbenějším opráskem: IV. = inženýr vladařiny (ale to ty nikdy nebudeš!) :-D

OldaB
13.07.2014

Pokračování veselých historek z natáčení české historie.

gimli35
25.06.2014

Opět výborná kniha :-).

SuperFrankie
17.05.2014

Kua Kefka! Ěšťě jenda promněna a uďlám sváma krádkej Proces!

Boboking
09.05.2014

Fakt boží, smíchy jsem se válel po zemi. A místy tedy dost drsné. Jo, chudák Hus či Palach :-)