Omyl a jiné povídky

Omyl a jiné povídky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40324/bmid_omyl-a-jine-povidky-DHy-40324.jpg 5 27 4

Soubor třinácti povídek se sportovní tematikou z díla spisovatele Oty Pavla. Povídky jsou vybrány ze dříve vydaných samostatných sbírek: Syn celerového krále, Výstup na Eiger, Pohár od Pánaboha a Plná bedna šampaňského.

Lele61
19.04.2023 5 z 5

Komplexní soubor těch nejlepších povídek Oty Pavla se sportovní tématikou. Obsahuje celkem 13 povídek vybraných z jeho už dříve vydaných sbírek. Je příjemné mít je všechny pohromadě v jedné knížce. Autor povídky umí skutečně bravurně. Moc hezké čtení.

radusak9806
09.12.2020 3 z 5

Jelikož jsem před touhla knihou četla pohár od pána boha, tak mi zde zbyly asi 4 nepřečtené povídky. Já bych se přece jen ráda na něco zeptala: Cítíte u povídky Odpusť nám naše viny, sympatie s tím, nechat dva německé horolezce spadnou z hory, ve jménu přece jen "zvláštní spravedlnosti? Děkuji předem za případnou odpověď

Adelajda_4
14.07.2017 5 z 5

Všechny povídky jsem už četla v jiných knihách, ale velmi ráda jsem se k nim vrátila i v Omylu, hezké čtení.

WEIL
12.08.2011

Každý člověk je omylný, a současně omyly lidské mohou být i velmi nebezpečné, když jsou neuvědomělé.